Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.01.2009, 02:57.31

Jde vám eurosport hd?

Všechny zdravým. Chci se vás zeptat jestli vám jde EUROSPORT HD . Asi zhruba před týdnem přestal fungovat a to jsem kartu registrova před vánoci..Zkusil jsem ještě vymazat kanál ale nepomohlo to..Můžu ještě zkusit vymazat celý transporder...Nebo máte někdo jiný nápad?
uživatel
TRE
16.01.2009, 11:38.02

Ano funguje

Tím, že jsi kartu aktivoval a uplynula 20 denní doba pro registraci, už Eurosport HD nemáš. Jde Ti základ plus balíšek Multi. V tom není Eurosport HD. Multi Ti půjde v akci 2 měsíce gratis a potom Ti přestane, pokud nezaplatíš.
Musíš si jej zaplatit. Podívej se na http://skylink.cz
Najdeš tam "správa karty", můžeš se podívat, co máš do kdy aktivované. Na té stránce jsou také čísla účtů, na které se abonence platí a co na jak dlouho stojí.
uživatel
bob.r