| 16.01.2009, 05:51.16 | |
DigiTV Boj proti pirátomNa madarskej stránke http://www.sat.hu/read.php?id=1589 sa objavila tlačová správa od DigiTV, kde sa uvádza, že digitv podnikne právne kroky proti nelegálnemu príjmu. O pomoc požiadala aj asociáciu na ochranu autorských práv. Tiež sa tam uvádza, že digi je pripravená na zmenu kodovacieho systému (jednoznačná informácia o prechode na N3 tam však nie je). |
![]() silverosbd |
| 16.01.2009, 06:02.16 | |
Téma: DigiTV Boj proti pirátomJá slyšel že mají přecházet na Viaccess ! Je to ale informace typu - jedna bába povídala :))) |
![]() m.night |
| 16.01.2009, 06:21.53 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátoma ja som počul že už sú nové ale úplne nové príjmače a majú prechádzať na Videoguard, ale bola to dosť dôvorihodná info, urobte si obraz sami. :))) ja tomu neverím. |
![]() Tami |
| 16.01.2009, 06:24.48 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomaj premiere bojoval ale mal malo municie az kym nevymenil karty |
![]() rudo281 |
| 16.01.2009, 07:02.59 | |
DigiTV Boj proti pirátomsilnejsie spolocnosti nemohli urobit nic,ako polsat,d+,cabo,premiere ,a presli na lepsie kodovanie.Taky rumuni asi tazko s niecim pohnu,to by museli seknut vyrobcov prijimacov a to sa neda,nie vsetci su postihnutelny,su mimo zakony eu,asi tak ako teraz s plynom,pohnes s ukrajinou..... |
![]() easy |
| 16.01.2009, 08:19.54 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomMyslím že nejlacinější pro ně bude, že budou 3X týdně anebo 3X denně měnit kody.Tím znechutí většině černý příjem.Beat. |
![]() beat |
| 16.01.2009, 08:21.31 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátompresne tak. Ako by asi tak chceli prejst na ine kodovanie, ked nedokazu dodat boxy na vybavenie novych ziadosti o pripojenie a nieto este aby teraz zohnali dost boxov aby ich vymenili vsetkym uzivatelom co uz box maju. A pri takom pocte uzivatelov by to boli nenormalne vydavky v case krizy. Proste urobili na zaciatku jednu velku chybu - sparovali prijimace s kartou a teraz za to pikaju. Keby to nemali sparovane, tak si kazdy uzivatel moze kupit satelit aj sam a nemuseli by cakat na boxy od nich. Napr. ja mam doma HD prijimac s nahravanim a dvoma tunermi - myslite si ze by som bol niekedy ochotny dat ho do skrine a miesto neho si dat ten ich pristoj? Asi tazko - ale nebol by problem do mojho boxu strcit kartu (ako to mam od UPC). Proste zvolili spatne a podla mna su momentalne v bezvychodiskovej situacii a nejaka zmena u nich by trvala mozno aj roky. |
![]() Billysk |
| 16.01.2009, 08:32.39 | |
BillyskMáš úplnu pravdu. A ak máš ten svoj hd pripojený na internet , tak pošli zápis na upc . |
![]() oneeeee |
| 16.01.2009, 08:39.33 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomnějaký směšný právní kroky proti pár nejdrzejším prodejcům jim těžko budou co platný, když čecháčkové obecně kradou jako straky |
![]() vortimond |
| 16.01.2009, 08:48.54 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomAktuálně víc teď kradou Ukrajinci :-) |
![]() Crescenzio |
| 16.01.2009, 09:11.46 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomAktualne ukrajinci vo velkom kradnú iba ten plyn , ale my kradneme všetko, že ? . aj keď to nepotrebujeme. Čo je doma to sa počíta.Modernizácii sa zabrániť nedá, ani zlodejine. |
![]() oneeeee |
| 16.01.2009, 10:05.41 | |
Zapojení Digi TVJak se dá zapojit duálbox od Digi TV na Tv s 2 Scarty,ale aby bylo zapojení video s 1 Scartem.Duálbox má 2 scarty,ale jen TV1+TV2?Box má i cinch výstup,dá se připojit video,ale nejde dát již do TV.Díky za odpověď.Kdo nechce poradit ať se neobtěžuje. |
![]() Baron |
| 16.01.2009, 10:32.30 | |
@CrescenzioTo áno, dnes poobede budú chodiť plynári odpájať plynomery. Źe vraj ich už nebudeme potrebovať... :))) |
![]() Milan C |
| 16.01.2009, 10:51.22 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomMy co máme přímotopy jsme klidní ( aspoň dokud jede Temelín... ;-) ) |
![]() Louskacek |
| 16.01.2009, 11:32.00 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomA my co máme kousek do lesa sme ještě klidnější :laughing: |
![]() TDB |
| 16.01.2009, 11:36.19 | |
@Milan Cno si ma pobavil...budem sa ponahlať domov,aby som im ten plynomer rovno dal medzi dverami do ruky :))) |
![]() s@t@n |
| 16.01.2009, 12:07.10 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomJe jedno jestli DIGI prejde na N3, Viaccess 4.0 nebo Videoguard. Podstatne je, ze budou muset menit karty pro vsechny zakazniky prip. prijimace (pokud prejdou na uplne jiny system). To se mi nevidi zatim jako realne, protoze zatim nedokazou sehnat ani nove prijimace pro nove zakazniky natoz aby zaridili upgrade systemu vcetne vymeny karet, vymena i prijimacu je uplna utopie.DIGI nemuze zalovat vyrobce protoze ti dodavaji ze zavodu prijimace bez EMU, to si tam pak laduje prodejce nebo uzivatel. Dodavatel lehce dokaze, ze s EMU softy na internetu nema nic spolecne. Nejlip se da usvedcit prodejce, pak uzivatel. |
![]() blik |
| 16.01.2009, 12:48.39 | |
To:beatNo mě se jeví ten tvůj argument s tou častou výměnou klíčů jako pasé,napomůže to naopak namastit kapse těm co to umí protože ti co na to nemají budou za nima chodit a zadarmo to nebude,na druhé straně si myslím že si i rumuni dostatečně namastí kapsu protože si to dnes za ty peníze oproti třeba UPC apod. může kde kdo dovolit čili ani nemají potřebu a důvot něco s čímkoliv měnit ,to by je stálo pouze další prachy navíc. |
![]() DVB |
| 16.01.2009, 14:54.34 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátom...navic casta zmena klicu dela obcas problem i u platicich zakazniku. Ti si pak stezuji, zadna techn. podpora (max. po telefonu), odhlasovani sluzby, ztrata klientu. Podstoupi DIGITV toto riziko? (Navic odhlasujou i ti, kterim to jaks-taks slapalo). |
![]() blik |
| 16.01.2009, 17:14.24 | |
BaronDa sa to poriesit tak, ze si kupis AV rozbocovac, stoji to okolo 10 €. jeden scart zapojis do toho rozbocovaca a z rozbocovaca vytiahnes dalsi do TV, pripadne aj dalsie ak ti bude treba, podla druhu rozbocovaca. |
![]() terrible |
| 16.01.2009, 17:32.02 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomTeraz idem z krčmy-Lajo(*1933-sopliak/ počul z dôverneho zdroja /od Jolanky *1951/že sa nebude Digi vôbec kodovať!R^ |
![]() theo78 |
| 17.01.2009, 19:45.47 | |
pozor!dnes jsem zabodl vidle do hnoje zapnul kábel, a ono too išlo!Vše je hloupost. Tato platforma je velice slabá, vzhledem k počtu klientů a roztříštěnosti po celé europě mají peška. Prostě jen další plácnutí kamenem do rybníka, zítra už určitě zase nebude nic na hladině vidět. Aneb, ať si dělají co chtějí!!! :))) |
![]() jika11 |
| 21.01.2009, 16:41.43 | |
RE: DigiTV Boj proti pirátomNo já bych se tím taky nějak nevzrušoval, podle mě hned tak kod. system nezmění, a ty zprávy o možných změnách ? - ty mají podle mě odradit jen další potencionální černé odběratele. Fakt je, že pokud by za 260 korun dali kartu, která by pasovala do čehokoliv, pak by komunikovala s jakýmkoliv přístrojem (třeba i s HDD) tak by málokdo řešil nějaké načerno dekodování. Takže asi si za to mohou částečně sami, no a buďme klidní, ono to pojede ještě hoooooodně dlouho, no a až ne ? pak nás 260 kč za měsíc taky nepoloží ... |
![]() drnec |