Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.01.2009, 07:21.05

TV Barrandov v DigiTV.

Bude TV Barrandov někdy v DigiTV?
uživatel
kevin
16.01.2009, 07:42.24

RE: TV Barrandov v DigiTV.

někdy jo.
uživatel
digifajn
16.01.2009, 11:38.10

RE: TV Barrandov v DigiTV.

Az prejdou na N3, maji zde hodne cerneho prijmu, neoplati se jim to zatim zarazovat, stanice jeste neni vyprofilovana.
uživatel
blik
16.01.2009, 12:47.24

TV Barrandov v DigiTV

Doufám že nikdy, stačí Nova, Prima, AXN a pod
uživatel
luboš17
16.01.2009, 22:04.30

barrandov

bude barrandov ale to my tu už nebudeme :laughing: :laughing:
uživatel
koso77