Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.01.2009, 09:34.37

Sport1

Myslíte,že dude na Gitalkách někdy Sport1?
uživatel
Povalec
16.01.2009, 09:39.30

RE: Sport1

to určite R^
uživatel
Jupi
16.01.2009, 09:44.18

RE: Sport1

R^ ale jo, dude :))) :)))
uživatel
honza1
16.01.2009, 09:49.38

RE: Sport1

Ale asi jak zpíval Habera:je to vo hvěznach kdy.
uživatel
Povalec
16.01.2009, 10:24.36

RE: Sport1

Myslim, ze zaradi AXN SciFi a misto FaH daji ten Sport1.
uživatel
faust
16.01.2009, 10:56.18

RE: Sport1

Tak to bych raději bral FaH a Sport1.
uživatel
Povalec
16.01.2009, 11:00.09

RE: Sport1

tam budú oby dva axn scifi aj FAH já som posielal na oby dva programy smsky R^
uživatel
Jupi
16.01.2009, 11:21.43

RE: Sport1

Souhlasím s Povalecem raději FAH a SPORT1
uživatel
jackino
16.01.2009, 11:28.46

RE: Sport1

O zařazení Sportu1 uvažují v nejkradší době.Vyjádření Gitalu.
uživatel
Povalec
16.01.2009, 11:30.42

RE: Sport1

paradáááááááááááááááááááááááááááá R^
uživatel
Jupi
16.01.2009, 11:44.38

RE: Sport1

Nevim co chteji hodnotit na AXN a FaH (viz. zpravicka). Vzdyt o tom vedelo jen minimum lidi, nedelali poradne promo. Ktery prodejce informoval sve zakazniky? Kdyz si i nekdo zde precetl, ze aktivace pres SMS neni okamzita a byly problemy tak to spis odradi. Muj odhad poctu aktivaci je 0,1 procent z poctu aktivnich karet, znehodnotila jim to ta podminka aktivace Gecka.
uživatel
blik
16.01.2009, 11:47.51

AXN

mohly by pridať zvuk lebo je dosť slabý
uživatel
Jupi
16.01.2009, 12:19.37

RE: Sport1

Odhaduji, že Sport 1 nebude dřív než za měsíc, tedy až skončí promo akce na AXN Scifi a F+H. Pak je oficiálně přidají do "G", díky čemuž budou už podruhé "slavní" a s nimi zřejmě i onen Sport 1.
uživatel
Chercheur
16.01.2009, 14:33.59

RE: Sport1

Si tez myslim, ze pridaji obadva testovane programy, no a potom mozna zase pres SMS zacnou testovat ten Sport1 :-D
Ale popravde si myslim, ze vetsi sanci na uspech ma ten AXN SciFi! Hodne lidi tu psalo, ze posilaji prodluzovaci SMS na nej a na FaH uz ne. Snad pak pridaji i to AXN Crime. Uvidime!
uživatel
faust
16.01.2009, 17:15.04

RE: Sport1

ja se bojim ty obrazovy kvality a ten komentar hruza.podivej se na digi neverim ze tady to bude lepsi. :lookaround:
uživatel
image
16.01.2009, 17:44.34

RE: Sport1

@Faust: Myslím, že ve skutečnosti nejde o žádný "test zájmu", ale o marketingové hrátky Gitalu za padesátník denně z našich kapes. Myslím, že nakonec přidají oba "testované" programy, i když o F+H je možná malý zájem. Jenže mají v nabídce od IKO CABLE už 2 programy (Film+, DoQ), takže i když jsou oba obsahově slabé, určitě přidají ten třetí. Navíc nemají v nabídce žádný čistě přirodopisný kanál, takže lepší F+H v hrsti, než Animal Planet na střeše.

All: K tomu hroznému komentáři Sportu 1 - je u přenosů k dispozici jiná než česká zvuková stopa jako u Novy ?
uživatel
Chercheur