| 16.01.2009, 09:34.37 | |
Sport1Myslíte,že dude na Gitalkách někdy Sport1? |
![]() Povalec |
| 16.01.2009, 09:39.30 | |
RE: Sport1to určite R^ |
![]() Jupi |
| 16.01.2009, 09:44.18 | |
RE: Sport1R^ ale jo, dude :))) :))) |
![]() honza1 |
| 16.01.2009, 09:49.38 | |
RE: Sport1Ale asi jak zpíval Habera:je to vo hvěznach kdy. |
![]() Povalec |
| 16.01.2009, 10:24.36 | |
RE: Sport1Myslim, ze zaradi AXN SciFi a misto FaH daji ten Sport1. |
![]() faust |
| 16.01.2009, 10:56.18 | |
RE: Sport1Tak to bych raději bral FaH a Sport1. |
![]() Povalec |
| 16.01.2009, 11:00.09 | |
RE: Sport1tam budú oby dva axn scifi aj FAH já som posielal na oby dva programy smsky R^ |
![]() Jupi |
| 16.01.2009, 11:21.43 | |
RE: Sport1Souhlasím s Povalecem raději FAH a SPORT1 |
![]() jackino |
| 16.01.2009, 11:28.46 | |
RE: Sport1O zařazení Sportu1 uvažují v nejkradší době.Vyjádření Gitalu. |
![]() Povalec |
| 16.01.2009, 11:30.42 | |
RE: Sport1paradáááááááááááááááááááááááááááá R^ |
![]() Jupi |
| 16.01.2009, 11:44.38 | |
RE: Sport1Nevim co chteji hodnotit na AXN a FaH (viz. zpravicka). Vzdyt o tom vedelo jen minimum lidi, nedelali poradne promo. Ktery prodejce informoval sve zakazniky? Kdyz si i nekdo zde precetl, ze aktivace pres SMS neni okamzita a byly problemy tak to spis odradi. Muj odhad poctu aktivaci je 0,1 procent z poctu aktivnich karet, znehodnotila jim to ta podminka aktivace Gecka. |
![]() blik |
| 16.01.2009, 11:47.51 | |
AXNmohly by pridať zvuk lebo je dosť slabý |
![]() Jupi |
| 16.01.2009, 12:19.37 | |
RE: Sport1Odhaduji, že Sport 1 nebude dřív než za měsíc, tedy až skončí promo akce na AXN Scifi a F+H. Pak je oficiálně přidají do "G", díky čemuž budou už podruhé "slavní" a s nimi zřejmě i onen Sport 1. |
![]() Chercheur |
| 16.01.2009, 14:33.59 | |
RE: Sport1Si tez myslim, ze pridaji obadva testovane programy, no a potom mozna zase pres SMS zacnou testovat ten Sport1 :-DAle popravde si myslim, ze vetsi sanci na uspech ma ten AXN SciFi! Hodne lidi tu psalo, ze posilaji prodluzovaci SMS na nej a na FaH uz ne. Snad pak pridaji i to AXN Crime. Uvidime! |
![]() faust |
| 16.01.2009, 17:15.04 | |
RE: Sport1ja se bojim ty obrazovy kvality a ten komentar hruza.podivej se na digi neverim ze tady to bude lepsi. :lookaround: |
![]() image |
| 16.01.2009, 17:44.34 | |
RE: Sport1@Faust: Myslím, že ve skutečnosti nejde o žádný "test zájmu", ale o marketingové hrátky Gitalu za padesátník denně z našich kapes. Myslím, že nakonec přidají oba "testované" programy, i když o F+H je možná malý zájem. Jenže mají v nabídce od IKO CABLE už 2 programy (Film+, DoQ), takže i když jsou oba obsahově slabé, určitě přidají ten třetí. Navíc nemají v nabídce žádný čistě přirodopisný kanál, takže lepší F+H v hrsti, než Animal Planet na střeše.All: K tomu hroznému komentáři Sportu 1 - je u přenosů k dispozici jiná než česká zvuková stopa jako u Novy ? |
![]() Chercheur |