| 16.01.2009, 10:16.40 | |
Winfast DTV 1000t + mpeg4Poraďte,je možné rozhýbat na této kartě třeba Nova HD... |
![]() Ivo SS2 |
| 16.01.2009, 14:37.19 | |
RE: Winfast DTV 1000t + mpeg4Teoreticky na 100%, používá HD SW decoder. A máš jí a nejdi ti nebo co ? |
![]() TDB |
| 16.01.2009, 20:40.44 | |
RE: Winfast DTV 1000t + mpeg4Tuhle kartu mám ale nic v tomto formátu nevidí ale settopbox to alespoň najde ale taky nehraje, konkrétně K63 Ostrava... |
![]() Ivo SS2 |
| 17.01.2009, 03:35.15 | |
RE: Winfast DTV 1000t + mpeg4Já tu kartu mám taky, nechytnu nic ani na STB (HD). (818,810Mhz) Praha, Plzeň. Kartou to nebude akorát co vím tak PVR ladí hodně mizerně, DVBViewer toho naladí mnohem více navíc stačí zadat jen kmitočet vysílače a tím se nemusí ladit celé pásmo jako u PVR II. Na výběr mohou být i jiné decodery, např.Elecard nebo MainConcept (samozřejmě neomezené pro HD)Jinak je vhodné z hlediska rušení z PC a od PC přidat linkový zesilovač, mám 20dB "Bauhaus" a plní svůj účel. |
![]() TDB |
| 17.01.2009, 08:10.48 | |
RE: Winfast DTV 1000t + mpeg4Zkusil sem naladit "tuzemák" /DBTV/ přes DVB Dream který požívám ke sledováni SAT TV ,vše hraje ale o tu 4 síť 63K nazavadí,kolega mi to ukazoval jak mu to jede na notebooku s nějakou kartou mám dojem Aver media a super... |
![]() Ivo SS2 |
| 17.01.2009, 08:41.36 | |
RE: Winfast DTV 1000t + mpeg4A to ste s kolegou zkoušeli na stejnou anténu ve stejném místě ?Já mám 1m anténu na střeše s předzesilovačem, dále mám zesik linkový a na STB je ten signál cca 30% (což tvoří šum těch zesíků) a je naprosto stejný jako o kanál výš nebo níž (kde nic neni), takže jako kdyby vůbec nevysílaly ... Někde na fóru sem čet že někomu neukazuje ani profi měřák a TV jede :O |
![]() TDB |