| 16.01.2009, 13:40.20 | |
UPC a HDJedou nějaky programy na UPC v HD? kdyš davaj sat v HD.nebo ma někdo tušeni jestly nějaky programy zařadi. |
![]() cochtanek |
| 16.01.2009, 13:52.47 | |
RE: UPC a HDIde ich par v HD ale pozor - nie v UPC Direct ale v UPC Digital (cize len ako kablova televizia) |
![]() Billysk |
| 16.01.2009, 13:58.51 | |
RE: UPC a HDtakže na kartu UPC direct nic. ja nějaka šance že něco pujde? do budoucna? |
![]() cochtanek |
| 16.01.2009, 14:01.27 | |
RE: UPC a HDsance je, budouctnost muze taky znamenat 5-10-50 let |
![]() bublajs |
| 16.01.2009, 15:20.01 | |
RE: UPC a HDjo kdo si počka ten se dočka.....ale konkurence třeba bude lepši Rv |
![]() cochtanek |
| 16.01.2009, 15:36.02 | |
@cochtanekAno, kdo si počká ten se dočká. Ale u UPC Direct se nedočkáš ničeho dobrého. Já jsem jim psal, jestli budou vysílat v HD, tak mi odpověděli, že v nejbližší době ne, tak se s nimi po více než 8 letech končím. |
![]() juraj |
| 16.01.2009, 17:35.07 | |
RE: UPC a HDnejlépe by bylo, kdyby to vzala za správný konec Hello HD na 9E a všechny tyto slibotechny vystřelila z kalhot a byl by pokoj... |
![]() Babui |
| 17.01.2009, 10:01.44 | |
RE: UPC a HDRE: UPC a HDmám ten krám zbalený..idem im to vrátiť!!!otrasný obraz a že HD kvalita /UPC digitál/ |
![]() imi999 |
| 17.01.2009, 12:56.31 | |
babuino nevim, ci by tych co maju zakupene vlastne boxy Hello HD az tak potesilo.Momentalne sice vydavali par kariet v ramci promo bez parovania a na niektorych servroch to aj chodi. Je to ale docasne a koncom maja budu parovat aj tieto karty |
![]() jozef BA |
| 17.01.2009, 13:23.52 | |
jozef BArozumím tomu, že by sakra počítali s expanzí do našich republik i se spárovanými stroji, to bych byl opravdu nerad... |
![]() Babui |