Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.01.2009, 13:40.20

UPC a HD

Jedou nějaky programy na UPC v HD? kdyš davaj sat v HD.nebo ma někdo tušeni jestly nějaky programy zařadi.
uživatel
cochtanek
16.01.2009, 13:52.47

RE: UPC a HD

Ide ich par v HD ale pozor - nie v UPC Direct ale v UPC Digital (cize len ako kablova televizia)
uživatel
Billysk
16.01.2009, 13:58.51

RE: UPC a HD

takže na kartu UPC direct nic. ja nějaka šance že něco pujde? do budoucna?
uživatel
cochtanek
16.01.2009, 14:01.27

RE: UPC a HD

sance je, budouctnost muze taky znamenat 5-10-50 let
uživatel
bublajs
16.01.2009, 15:20.01

RE: UPC a HD

jo kdo si počka ten se dočka.....ale konkurence třeba bude lepši Rv
uživatel
cochtanek
16.01.2009, 15:36.02

@cochtanek

Ano, kdo si počká ten se dočká. Ale u UPC Direct se nedočkáš ničeho dobrého. Já jsem jim psal, jestli budou vysílat v HD, tak mi odpověděli, že v nejbližší době ne, tak se s nimi po více než 8 letech končím.
uživatel
juraj
16.01.2009, 17:35.07

RE: UPC a HD

nejlépe by bylo, kdyby to vzala za správný konec Hello HD na 9E a všechny tyto slibotechny vystřelila z kalhot a byl by pokoj...
uživatel
Babui
17.01.2009, 10:01.44

RE: UPC a HD

RE: UPC a HD

mám ten krám zbalený..idem im to vrátiť!!!otrasný obraz a že HD kvalita /UPC digitál/
uživatel
imi999
17.01.2009, 12:56.31

babui

no nevim, ci by tych co maju zakupene vlastne boxy Hello HD az tak potesilo.
Momentalne sice vydavali par kariet v ramci promo bez parovania a na niektorych servroch to aj chodi.
Je to ale docasne a koncom maja budu parovat aj tieto karty
uživatel
jozef BA
17.01.2009, 13:23.52

jozef BA

rozumím tomu, že by sakra počítali s expanzí do našich republik i se spárovanými stroji, to bych byl opravdu nerad...
uživatel
Babui