| 16.01.2009, 13:03.56 | |
příjem STV3Chtěl bych se zeptat, jestli je možné na kartu Skylink s balíčkem MULTI přijímat STV3, tento program jsem naladil a šel asi 3 dny a od té doby tam mám že je funkce nedostupná a abych se obrátil na poskytovatele, ale programová nabídka (EPG) mi funguje, psal jsem proto minulý týden a opakovaně v pondělí dotaz na Skylink, ale ještě mi neodpověděli, hlavní je, že prodali kartu a problémy ať si řeší zákazník sám. Děkuji za pomoc a pokud to bude číst někdo kdo se rozhoduje koupit kartu, rozhodně Skylink nedoporučuji, sice nevím jaká je situace u Gitalu, ale horší to asi nebude. Jěště že máme parabolu! |
![]() lavaso |
| 16.01.2009, 13:08.59 | |
re:A máš kartu registrovanou pro ČR nebo SR??? |
![]() kdoporadi |
| 16.01.2009, 13:10.55 | |
RE: příjem STV3Jasně že pro ČR |
![]() lavaso |
| 16.01.2009, 13:14.45 | |
re:Tak si nestěžuj Skylink za to nemuže STV3 je možné přijímat jen na Slovensku a ne u nás. Kup si ještě jednu registruj na Slovensko a budeš mít STV3. |
![]() kdoporadi |
| 16.01.2009, 13:15.35 | |
lavasopre čr ti stv 3 nepôjde musíš mať pre sr |
![]() Jupi |
| 16.01.2009, 13:21.47 | |
RE: příjem STV3Aha, já jen že jsem to naladil a chvilku mi to šlo a po pár dnech konec, ale info o vysílaných programech jde dál.Na Skylink si stěžuji proto,že tuto informaci mi měli dát oni, když tam píšu na kontakní centrum, vždy mi jen došel e-mail " Váš dotaz byl přijat ke zpracování. Na zodpovězení dotazu pracujeme." a asi ještě pracují. Tak dík R^ |
![]() lavaso |
| 16.01.2009, 13:58.12 | |
RE: příjem STV3No to vies, nejde plyn asi sedia doma a nepracuju. |
![]() Billysk |
| 16.01.2009, 14:00.51 | |
RE: příjem STV3teta neni tlak u nás kopci už netečie týdeň :laughing: |
![]() Jupi |
| 16.01.2009, 14:12.07 | |
RE: příjem STV3mozno od februara nepojde ani stv3 |
![]() mjamriska |
| 16.01.2009, 14:41.08 | |
STV 3Mozno by bolo najprv dobre si tu STV3 opat naladit z noveho kmitoctu: 12565 H, 27500 2/3. Mozno by to pomohlo :). Kazdopadne vsetky cz+sk stanice by mali ist od vlozenia karty tusim ca 21-30 dni. Nepamatam presne... Po registracii uz iba podla regionu! |
![]() sato |
| 16.01.2009, 14:46.12 | |
SkylinkPo prvním vložení karty do přijímače je 20 dnů na zaregistrování karty. Po těchto 20 dnů jdou komplet všechny programy - české i slovenské, včetně balíčku Multi. Po zaregistrování karty jdou programy už jen dle cz nebo sk nabídky a balíček multi běží další dva měsíce přesně od datumu registrace. |
![]() smscz |
| 16.01.2009, 14:53.53 | |
re :Já nevím-ty neumíš číst?Při registraci ti to dá jasně na výběr-země - ČR bez STV3 a Markizy,SR bez Nova,Nova Cinema a ČT4.Mám-li problém,odepisují mě okamžitě,kolikrát i v osm hodin večer |
![]() lubbik |
| 17.01.2009, 04:26.58 | |
RE: příjem STV3https://www.parabola.cz/cz-sk/cs-link/placene-kanaly-cs-linku/ |
![]() pierrepetr |
| 17.01.2009, 04:28.00 | |
RE: příjem STV3https://www.parabola.cz/cz-sk/skylink/placene-kanaly-skylinku/ |
![]() pierrepetr |
| 17.01.2009, 04:59.00 | |
@lavaso1. pokud umíš číst, tuto jednoduchou informaci najdeš v letáku přibaleném ke kartě!2. Tvůj prodejce by Ti odpověděl okamžitě, resp. Tě měl při koupi informovat, nebo že by jsi byl tak schopný, že jsi si o tom nic nepřečetl a nakupoval na netu? 3. při registraci karty podle regiónu byla tato informace hned na první straně Nechápu lidi, kteří svou vlastní neschopností, nepozorností .... dělají jasné závěry - "tuto firmu nedoporučuji"!! Když budou odpovídat na kdejaký stupidní dotaz, tak už Ti neschopní lidi budou sedět jen na (nevhodné slovo)i a kritizovat!! Uvedl jsem Ti 3 zdroje okamžité odpovědi, tak musíš uznat, že Tvůj dotaz byl zcela zbytečný! Ahoj |
![]() Zip |
| 17.01.2009, 10:35.13 | |
RE: příjem STV3Díky za Vaše rady, ale vidím, že z jednoho mého výroku je zde hotová revoluce. Né každý si čte přibalené letáky a navíc satelit mi montoval anténář a ten naladil i oba příjímače a aktivoval karty, já bohužel pracuji až do večera tak jsem defakto došel k hotovému, jen jsem si přeskládal programy. STV3 jsem tam vůbec neměl, po Novém roce začala JOJka vysílat na jiné frekvenci a proto jsem si ručně hledal nové stanice a našel jsem STV3, která mi však minulý týden vypla, proto jsem psal na Skylink jakožto na provozovatele a očekávám od něj odpověď!!!I blbý dotaz je dotaz a mohli by mě odkázat na manuál nebo nějakou stránku kde bych si našel odpověď, bohužel toto neučinili a proto já jako zákazník jsem nespokojen a mohu vyjádřit svůj názor a také nedoporučit tohoto provozovatele! Je to jen můj názor po mé zkušenosti. Za mnou v práci taky chodí předáci a pracovnici i s blbými dotazy a já jim je musím zodpovědět abych měl jejich důvěru. Takže závěrem děkuji všem za dobré rady a doufám že mé další zkušenosti již budou jen dobré a budu moci vřele doporučit SKYLINK. Díky Lavaso |
![]() lavaso |