Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.01.2009, 13:01.55

2 karty Gital v jednom sat

Nezkoušel někdo, jak se chovají dvě karty Gital v jednom přijímači? Zajímalo by mě, jak to bude fungovat, když bude jedna nastavena na region CZ a druhá SK (obě tarif neplacené programy bez omezení) a přepnu na některý program, který dekódují obě dvě, např. ČT, STV.
uživatel
cybob
16.01.2009, 13:39.18

cybob

O jakém přijímači přemýšlíš?Nebyla by lepší kombinace skylink a gital?
uživatel
bean
16.01.2009, 13:46.01

Téma: 2 karty Gital v jednom sat

testoval sem v AZboxu který má 2 Uni čtečky.TaT a Gital s balíčky. Vše fungovalo bez problémů.
uživatel
Modřina
16.01.2009, 13:49.58

RE: 2 karty Gital v jednom sat

Proč to řešit dvěma kartama, když to samé jde udělat s jednou za 14korun.
uživatel
kuba
16.01.2009, 17:15.57

kuba

cože?
uživatel
biga
16.01.2009, 17:34.50

@kuba

To počítáš jenom jednou tam a zpět,ale pro běžného uživatele to je značně nepohodlné :-/ Ty dvě karty SkyLink CZ a Gital SK jsou prostě ideální kombinací R^ :8)
uživatel
martin5
16.01.2009, 17:38.58

RE:karty

Opravdu ideální kombinace je SKYLINK a GITAL budeš mít více programů za stejnou cenu jako 2xGITAL včetně těch SK R^
uživatel
jan65
16.01.2009, 19:54.39

RE: 2 karty Gital v jednom sat

Vždyť se o tom psalo nedávno. Mě jde na gitalu jak SK region tak CZ. Zatím je opravdu zbytečné mít dvě karty Gital. Pošli smsku na změnu SK a druhej den SMSku na změnu CZ. A zůstane ti oboje,
uživatel
kuba
17.01.2009, 22:34.24

dvě karty.

Pokud jsou obě karty CW, tak je jedno, jestli je jedna TT a druha Gital, nebo obě stejné.
uživatel
dima