| 16.01.2009, 13:01.55 | |
2 karty Gital v jednom satNezkoušel někdo, jak se chovají dvě karty Gital v jednom přijímači? Zajímalo by mě, jak to bude fungovat, když bude jedna nastavena na region CZ a druhá SK (obě tarif neplacené programy bez omezení) a přepnu na některý program, který dekódují obě dvě, např. ČT, STV. |
![]() cybob |
| 16.01.2009, 13:39.18 | |
cybobO jakém přijímači přemýšlíš?Nebyla by lepší kombinace skylink a gital? |
![]() bean |
| 16.01.2009, 13:46.01 | |
Téma: 2 karty Gital v jednom sattestoval sem v AZboxu který má 2 Uni čtečky.TaT a Gital s balíčky. Vše fungovalo bez problémů. |
![]() Modřina |
| 16.01.2009, 13:49.58 | |
RE: 2 karty Gital v jednom satProč to řešit dvěma kartama, když to samé jde udělat s jednou za 14korun. |
![]() kuba |
| 16.01.2009, 17:15.57 | |
kubacože? |
![]() biga |
| 16.01.2009, 17:34.50 | |
@kubaTo počítáš jenom jednou tam a zpět,ale pro běžného uživatele to je značně nepohodlné :-/ Ty dvě karty SkyLink CZ a Gital SK jsou prostě ideální kombinací R^ :8) |
![]() martin5 |
| 16.01.2009, 17:38.58 | |
RE:kartyOpravdu ideální kombinace je SKYLINK a GITAL budeš mít více programů za stejnou cenu jako 2xGITAL včetně těch SK R^ |
![]() jan65 |
| 16.01.2009, 19:54.39 | |
RE: 2 karty Gital v jednom satVždyť se o tom psalo nedávno. Mě jde na gitalu jak SK region tak CZ. Zatím je opravdu zbytečné mít dvě karty Gital. Pošli smsku na změnu SK a druhej den SMSku na změnu CZ. A zůstane ti oboje, |
![]() kuba |
| 17.01.2009, 22:34.24 | |
dvě karty.Pokud jsou obě karty CW, tak je jedno, jestli je jedna TT a druha Gital, nebo obě stejné. |
![]() dima |