| 16.01.2009, 12:01.31 | |
Litevské programyKdo poradí jak příjmat litevské sat.programy. |
![]() milaneli |
| 16.01.2009, 13:55.20 | |
RE: Litevské programyked niečo z tých fta tak nejaký príjmač záleží na tebe čo od neho budeš chcieť, aspon 80 cm parabolu lnb nahodiť sprevádzkovať vyhladať sirius 5 st E, tu v prehľadoch to máš, pozri či tam niečo je, mám pocit že ano, a máš to, teda aspon niečo. |
![]() Tami |