| 16.01.2009, 11:17.47 | |
LCD SonyNedávno jsem se ptal na lcd tv. Vybírám mezi modely SONY, co byste doporučili z vlastních zkušeností? Uhlopříčka 32 palců. Mě se líbí třeba KDL-32W4000, ale je už dražší, z levnějších modelu?? |
![]() pepere |
| 16.01.2009, 11:43.55 | |
RE: LCD SonyJá mám 46W4000 a jsem s ni velice spokojen... rozhodně bych neměnil. Rozhodně bych ti doporučil řadu W... pokud už chceš šetřit (což nedoporučuji) tak bych být tebou koupil model který má alespoň MPEG-4 tuner... |
![]() marf1 |
| 16.01.2009, 12:04.13 | |
z mýchz menších LCD TV co teď mám doma se mi jeví nejlepší 37XL8E Sharp. Nejenom obraz, tři roky záruka doma,aj. A to mám také dvě Sony, jednu i řady W.Ale v 32 úhlopříčce bude obraz na každé TV pěkný. |
![]() Janik |
| 16.01.2009, 12:14.11 | |
RE: LCD SonyVčera tady už tahle diskuze byla. Pokud chceš LCD TV levnější, tak určitě bych se díval po Samsungu řady 5 a nebo 6. Sony KDL-32W4000 je asi špička, Samsung v uvedených řadách bude o cca 3000 až 4000 levnější. |
![]() xroman |
| 16.01.2009, 13:55.38 | |
RE: LCD SonyŠpička čeho?Ledovce? |
![]() Antonín |
| 16.01.2009, 13:58.47 | |
RE: LCD SonyPro všechny modely TV samozřejmě platí, že je třeba si je prohlédnout naživo v obchodě, nejlépe se signálem, který máte doma. Nelze to vždy, ale lépe si to domluvit, než stále koukat na HD smyčku, kde ten obraz bude vždy perfektní. Obecně platí, že TV je na koukání, takže pokud nejste puntičkář a hnidopich, tak vám bude stačit klidně i ten levnější model. Obecně asi záleží především na zpracování analogového signálu, rozdíly u HD budou malé.Modelů dělá Sony celou řadu, obecně bych bral novější typy 4000 nebo 4500. Ale nejvíce stejně záleží, čím to budete krmit. Já mám 40W4000, ve fórech jsem se dočetl, že mám koupit raději se 100Hz technologií, ale osobně si myslím,že je to pro běžného uživatele zbytečná a mediální nafouknutá bublina. Obraz z analogu po kabelu je samozřejmě horší než ten digitální, ale s trochou tolerance se na to dá v pohodě koukat. Výběr je na vás, to za vás nikdo nerozhodne, ale rozhodně bych se nebránil ani levnějším značkám, pokud je důležitým faktorem cena. |
![]() Batul |
| 16.01.2009, 14:18.33 | |
Sonyuž skoro nic nevyrábí. Ne nadarmo je ve ztrátě a nevěřme, že jen minulý rok. Firma Sony je spíš malý skladatel polotovarů a velký překupník. |
![]() Janik |
| 16.01.2009, 14:48.26 | |
RE: LCD SonyPorovnal jsem si nějaké modely, panasonic, sony, samsung, a sony se mi jeví asi nejlépe, jen u něj chybí kompenzace pohybu, nedočetl jsem se přesně, co to znamená? k čemu je to dobré a jak se to projeví, když to sony nemá? myslím ten typ KDL-32W4000 |
![]() pepere |
| 16.01.2009, 14:49.00 | |
RE: LCD Sony"""Obraz z analogu po kabelu je samozřejmě horší než ten digitální"""U příjmu SD a DVB a z(nevhodné slovo)ných DVD je lepší použít analog, nejlépe compozit, do obrazu přidá trochu šumu který maskuje ty mapy a ochlemsty MPEG komprese. Obraz je příjemnější a není tak "plochý". |
![]() TDB |
| 16.01.2009, 14:50.29 | |
RE: LCD Sony(nevhodné slovo) může být nevhodné slovo ale opečené je fajn :))) |
![]() TDB |