Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2007, 18:27.55

Dudelange - Zilina v TV???

caute satelitny fandovia, neviete kde mozem zistit ci budu davat niekde tento zapas na satelite? vdaka za radu
ma byt zajtra o 19:00 hod.
uživatel
1908
17.07.2007, 21:27.50

RE: Dudelange - Zilina v TV???

jj aj ja by som si to rad pozrel, chcel som tam ist osobne, ale nakoniec nejdem
uživatel
majster22