| 17.07.2007, 18:27.55 | |
Dudelange - Zilina v TV???caute satelitny fandovia, neviete kde mozem zistit ci budu davat niekde tento zapas na satelite? vdaka za raduma byt zajtra o 19:00 hod. |
![]() 1908 |
| 17.07.2007, 21:27.50 | |
RE: Dudelange - Zilina v TV???jj aj ja by som si to rad pozrel, chcel som tam ist osobne, ale nakoniec nejdem |
![]() majster22 |