Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2007, 18:40.38

mate niekto digi-tv v anglicku?

ak ano tak napiste prosim.
aku velku parabolu asi potrebujem,ked som v druhom najsilnejsom pasme pokrytia satelitu pre digi tv.
uživatel
romanbee
17.07.2007, 20:11.51

digi

pozri www.dxsatcs.com a tu popripade napis romanovi a on ti povie presne aku parabolu potrebujes na digi.
uživatel
Rapatovsky
17.07.2007, 20:20.35

RE: mate niekto digi-tv v anglicku?

Není to třeba. Nejedná se o žádný DX příjem. V kterém městě chcete příjem realizovat?
uživatel
Zvonik
17.07.2007, 23:14.07

RE: mate niekto digi-tv v anglicku?

Podívej se zde na diskuzi dne 31.3_1.4.a 16.4. na toto téma.Funguje to,jen to potřebuje parabolu 100 a více.Takže lovu zdar
uživatel
Petr 2
21.07.2007, 12:45.39

RE: mate niekto digi-tv v anglicku?

je to asi 50km zapadne od mesta HEREFORD.
uživatel
romanbee