| 17.07.2007, 18:40.38 | |
mate niekto digi-tv v anglicku?ak ano tak napiste prosim.aku velku parabolu asi potrebujem,ked som v druhom najsilnejsom pasme pokrytia satelitu pre digi tv. |
![]() romanbee |
| 17.07.2007, 20:11.51 | |
digipozri www.dxsatcs.com a tu popripade napis romanovi a on ti povie presne aku parabolu potrebujes na digi. |
![]() Rapatovsky |
| 17.07.2007, 20:20.35 | |
RE: mate niekto digi-tv v anglicku?Není to třeba. Nejedná se o žádný DX příjem. V kterém městě chcete příjem realizovat? |
![]() Zvonik |
| 17.07.2007, 23:14.07 | |
RE: mate niekto digi-tv v anglicku?Podívej se zde na diskuzi dne 31.3_1.4.a 16.4. na toto téma.Funguje to,jen to potřebuje parabolu 100 a více.Takže lovu zdar |
![]() Petr 2 |
| 21.07.2007, 12:45.39 | |
RE: mate niekto digi-tv v anglicku?je to asi 50km zapadne od mesta HEREFORD. |
![]() romanbee |