Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2007, 18:55.31

cabo tv

ide vam na Hisp.CABO tv?
uživatel
panel
17.07.2007, 19:06.38

CABO

U MĚ TMA T-REX4.6
uživatel
Amper1
17.07.2007, 19:21.07

Světlo....

N 4901 01 F06B6306DEF7B0ADBBACD4A9F594C009
uživatel
4mk
17.07.2007, 19:29.37

RE: cabo tv

Budis svetlo.IDE TO.DIKES.
uživatel
panel
17.07.2007, 19:50.37

RE: cabo tv

Běhá jak vítr, díky!!!!!!!!4mk
uživatel
Amper1
17.07.2007, 21:48.22

tv cabo

na jekém satelitě to najdu?
uživatel
bigi
18.07.2007, 14:41.08

RE: cabo tv

hispad 30w
uživatel
yyyno