| 17.07.2007, 19:45.35 | |
Belgické programyMá niekto skúsenosti s VTM,EEN a VT4. Sú to Belgické programy, ale neviem či free alebo platené a odkiaľ idú. Ďakujem za info. |
![]() lubo32 |
| 17.07.2007, 19:48.07 | |
nedá seFree ani v emu nikde nejsou. |
![]() deltagama |
| 17.07.2007, 19:54.10 | |
belgické programyMne nejde o EMU, to je Belgičan a kľudne si karty kúpi doma, ide mi o info odkiaľ to ide. |
![]() lubo32 |
| 17.07.2007, 19:57.37 | |
ahaNa Astře 19E12670V 22000 5/6 |
![]() deltagama |
| 17.07.2007, 20:11.50 | |
Re BelgiaĎakujem ,náhodou nevieš v akom systéme kódujú? |
![]() lubo32 |
| 17.07.2007, 20:14.07 | |
RE:www.tv-vlaanderen.be |
![]() deltagama |
| 17.07.2007, 20:28.13 | |
Belgie / Belgique...a je to Flám alebo Valon ?ak som dobre vydedukoval tak Flám a potom by mu možno stačili aj holandské na 23,5E 11914.00 H 27500 3/4 a z belgických je volný na ASTRE 19E RTBFSat 10832.25 H 22000 5/6 |
![]() Hix |
| 17.07.2007, 20:41.12 | |
na co?www.tv-vlaanderen.be/pid_PlusPakket.aspNení to drahý a nabídka je výborná. Tohle všechno je za 14 euro měsíčně. To je skoro o polovinu levnější, než u nás UPC, nabídka lepší, kvalita obrazu a zvuku taky nesrovnatelně lepší. |
![]() deltagama |
| 17.07.2007, 20:52.56 | |
lepší než UPCwww.tv-vlaanderen.be/pid_BasisPakket.aspA pak existuje ještě tenhle základní paket za pouhých 10 euro měsíčně! (Akorát je tam u obou těch nabídek jednorázovej aktivační poplatek 30 euro.) |
![]() deltagama |