Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2007, 19:45.35

Belgické programy

Má niekto skúsenosti s VTM,EEN a VT4. Sú to Belgické programy, ale neviem či free alebo platené a odkiaľ idú. Ďakujem za info.
uživatel
lubo32
17.07.2007, 19:48.07

nedá se

Free ani v emu nikde nejsou.
uživatel
deltagama
17.07.2007, 19:54.10

belgické programy

Mne nejde o EMU, to je Belgičan a kľudne si karty kúpi doma, ide mi o info odkiaľ to ide.
uživatel
lubo32
17.07.2007, 19:57.37

aha

Na Astře 19E
12670V 22000 5/6
uživatel
deltagama
17.07.2007, 20:11.50

Re Belgia

Ďakujem ,náhodou nevieš v akom systéme kódujú?
uživatel
lubo32
17.07.2007, 20:14.07

RE:

www.tv-vlaanderen.be
uživatel
deltagama
17.07.2007, 20:28.13

Belgie / Belgique

...a je to Flám alebo Valon ?
ak som dobre vydedukoval tak Flám a potom by mu možno stačili aj holandské na 23,5E 11914.00 H 27500 3/4
a z belgických je volný na ASTRE 19E RTBFSat 10832.25 H 22000 5/6
uživatel
Hix
17.07.2007, 20:41.12

na co?

www.tv-vlaanderen.be/pid_PlusPakket.asp
Není to drahý a nabídka je výborná. Tohle všechno je za 14 euro měsíčně. To je skoro o polovinu levnější, než u nás UPC, nabídka lepší, kvalita obrazu a zvuku taky nesrovnatelně lepší.
uživatel
deltagama
17.07.2007, 20:52.56

lepší než UPC

www.tv-vlaanderen.be/pid_BasisPakket.asp
A pak existuje ještě tenhle základní paket za pouhých 10 euro měsíčně!
(Akorát je tam u obou těch nabídek jednorázovej aktivační poplatek 30 euro.)
uživatel
deltagama