| 17.07.2007, 20:37.33 | |
kabel pre sh....?Pozdravujem prosim vas aky kabel pouzit na shar.. krízený COM alebo?dakujem |
![]() jano333 |
| 17.07.2007, 20:46.12 | |
RE: kabel pre sh....?Nepozdravujem lebo neviem aký typ prijímača to je. |
![]() oneeeee |
| 17.07.2007, 20:59.21 | |
to oneeeeeTak nepozdravujem , ide o vantage 121+ to same STBdakujem |
![]() jano333 |