| 17.07.2007, 20:37.36 | |
36E NTV ???Prosim vas aku parabolu treba na prijem paketu NTV na 36 E v Ba.Dakujem skusal som z 80 a nic ani tuk , je to mozne ???? |
![]() intel |
| 17.07.2007, 21:01.06 | |
RE: 36E NTV ???1) Od cca 160 cm pro stabilní příjem všech transpondérů bez depolarizační destičky v LNB.2) Od 120 cm pro stabilní příjem všech transpondérů s depolarizační destičkou v LNB. Variantu 2) mám v Beskydech osobně v praxi vyzkoušenou s offsetovou anténou 125x140cm a LNB Invacom s bakelitovou destičkou šířky 5mm a délkou 2,4cm - tedy optimum pro kmitočtový rozsah 11,7 - 12,5 GHz (l = c/f). Příjem je i na těch nejslabších kmitočtech v pořádku, vypadává jen za velmi silného deště. Určitě by sis měl přečíst tohle: http://web2.dxsatcs.66.sk/php66/index.php?str=30 |
![]() D2MAC |