Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2007, 20:37.36

36E NTV ???

Prosim vas aku parabolu treba na prijem paketu NTV na 36 E v Ba.
Dakujem
skusal som z 80 a nic ani tuk , je to mozne ????
uživatel
intel
17.07.2007, 21:01.06

RE: 36E NTV ???

1) Od cca 160 cm pro stabilní příjem všech transpondérů bez depolarizační destičky v LNB.

2) Od 120 cm pro stabilní příjem všech transpondérů s depolarizační destičkou v LNB.

Variantu 2) mám v Beskydech osobně v praxi vyzkoušenou s offsetovou anténou 125x140cm a LNB Invacom s bakelitovou destičkou šířky 5mm a délkou 2,4cm - tedy optimum pro kmitočtový rozsah 11,7 - 12,5 GHz (l = c/f).
Příjem je i na těch nejslabších kmitočtech v pořádku, vypadává jen za velmi silného deště.

Určitě by sis měl přečíst tohle:

http://web2.dxsatcs.66.sk/php66/index.php?str=30
uživatel
D2MAC