Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2007, 20:50.05

Ferguson 7318

Přestala mně jít fungl nová karta CS link v interní čtečce CW,když jsem vložil modul CI cryptoworks s kartou tak to jde.Co dělat?
uživatel
milan121
17.07.2007, 21:15.58

RE: Ferguson 7318

Zdravim ta ja som mal nieco podobne skus vypnut EMU.
Mne to pomohlo.
uživatel
jano333
17.07.2007, 21:16.42

RE: Ferguson 7318

pokud to načetlo v CI modulu, tak ti to už pojede i v čtečce. Zkontroluj menu/nástroje/ hry ... nutno psáno být Cryptoworks
uživatel
nori
17.07.2007, 21:35.23

RE: Ferguson 7318

Dík.Divný kartu jsem dal novou,byla tam den a něco a nenačetla se, v modulu okamžitě a teď jsem modul vydělal a již jde i v čtečce.A emu se vypíná jak?to je to přes nulu?
uživatel
milan121
17.07.2007, 23:25.07

RE: Ferguson 7318

Hmm ale když přístroj vypnu ze sítě tak to potom nenaběhne,musím znovu zasunout modul a vložit kartu.Potom mohu přehodit kartu do čtečky a modul vytáhnot
uživatel
milan121
17.07.2007, 23:37.07

RE: Ferguson 7318

Máš Gital, nebo TaT ?
uživatel
ok2li
18.07.2007, 07:29.46

RE: Ferguson 7318

Mám gitalku
uživatel
milan121
18.07.2007, 07:40.40

RE: Ferguson 7318

Taky mám Gitalku, soft AF7_RC7, a bez problemu chodí jak v modulu, tak i ve čtečce.
Akorát co je důležité... musíš přes 0 určit providera, a ostatní zrušit !!
uživatel
ok2li
18.07.2007, 08:11.45

RE: Ferguson 7318

mám zde ještě jednoho a ten je originální a přes 0 zaškrtnuty oba dva.Co mám nechat zaškrtnuté a co ne?
uživatel
milan121
18.07.2007, 09:12.58

RE: Ferguson 7318

Mám kartu Gital a SkyLink
Ověřeno:
U českých programů 0D0F ( rovněž u Public TV, HBO a CS Film )
U slovenských 0D70
----------------------
Nonstop Kino, FilmBox a Galaxie buď jedno, nebo druhé
Takhle se zapnutým emu vše OK !!
uživatel
ok2li