| 17.07.2007, 20:50.05 | |
Ferguson 7318Přestala mně jít fungl nová karta CS link v interní čtečce CW,když jsem vložil modul CI cryptoworks s kartou tak to jde.Co dělat? |
![]() milan121 |
| 17.07.2007, 21:15.58 | |
RE: Ferguson 7318Zdravim ta ja som mal nieco podobne skus vypnut EMU.Mne to pomohlo. |
![]() jano333 |
| 17.07.2007, 21:16.42 | |
RE: Ferguson 7318pokud to načetlo v CI modulu, tak ti to už pojede i v čtečce. Zkontroluj menu/nástroje/ hry ... nutno psáno být Cryptoworks |
![]() nori |
| 17.07.2007, 21:35.23 | |
RE: Ferguson 7318Dík.Divný kartu jsem dal novou,byla tam den a něco a nenačetla se, v modulu okamžitě a teď jsem modul vydělal a již jde i v čtečce.A emu se vypíná jak?to je to přes nulu? |
![]() milan121 |
| 17.07.2007, 23:25.07 | |
RE: Ferguson 7318Hmm ale když přístroj vypnu ze sítě tak to potom nenaběhne,musím znovu zasunout modul a vložit kartu.Potom mohu přehodit kartu do čtečky a modul vytáhnot |
![]() milan121 |
| 17.07.2007, 23:37.07 | |
RE: Ferguson 7318Máš Gital, nebo TaT ? |
![]() ok2li |
| 18.07.2007, 07:29.46 | |
RE: Ferguson 7318Mám gitalku |
![]() milan121 |
| 18.07.2007, 07:40.40 | |
RE: Ferguson 7318Taky mám Gitalku, soft AF7_RC7, a bez problemu chodí jak v modulu, tak i ve čtečce.Akorát co je důležité... musíš přes 0 určit providera, a ostatní zrušit !! |
![]() ok2li |
| 18.07.2007, 08:11.45 | |
RE: Ferguson 7318mám zde ještě jednoho a ten je originální a přes 0 zaškrtnuty oba dva.Co mám nechat zaškrtnuté a co ne? |
![]() milan121 |
| 18.07.2007, 09:12.58 | |
RE: Ferguson 7318Mám kartu Gital a SkyLinkOvěřeno: U českých programů 0D0F ( rovněž u Public TV, HBO a CS Film ) U slovenských 0D70 ---------------------- Nonstop Kino, FilmBox a Galaxie buď jedno, nebo druhé Takhle se zapnutým emu vše OK !! |
![]() ok2li |