| 27.05.2009, 20:25.24 | |
showbox300platinum HELPdnes sa mi podarilo zakodovať mašinu len 23,5 a ked chcem dať ostatne napr zapnuť motor tak musim zadať pin kod daval som 0000 aj 2580 a nič ako to odkodovať ma niekto skusenosti dik za rady |
![]() koso77 |
| 27.05.2009, 21:05.19 | |
RE: showbox300platinum HELP1234.Showbox umoznuje pin odstranit, aniz bys ho znal.Vyborna vec pro rodiny s malymi detmi. :)) |
![]() Saxon |
| 27.05.2009, 21:11.58 | |
RE: showbox300platinum HELPPripojim sa:Nabehlo vam AU na (nevhodné slovo)? |
![]() dysan |
| 27.05.2009, 21:23.32 | |
dysanAsi tušíš moju odpoveď. Veru nenabehlo..po poslednej dnešnej zmene... |
![]() vw1 |
| 27.05.2009, 21:55.37 | |
saxonto 1234 nepomohlo ale zda sa mi že to miesto 4 číslic piše 3 |
![]() koso77 |