Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 21:15.34

showbox 700 platinum

mam problem, po stiahnutí firmware mi nejde rozbaliť súbor, hlási chyba v archíve. Neviete kde je chyba, resp. ak mi ho môžte poslať extrahovaný, tak na adresu: 1amat@zoznam.sk
žiadny súbor z tohto prijímača mi nejde otvoriť.
uživatel
aramat
27.05.2009, 21:20.58

RE: showbox 700 platinum

zkus stáhnout znova, pak rozbalit, obvykle je to zabalené pomocí RARu nebo ZIPu
uživatel
powery
27.05.2009, 21:44.21

rere

Už som to skúšal niekoľkokrát stiahnuť a rozbaliť, ale stále to isté. nemôžem tam natiahnuť ani kľúče a nejde ani Diablo 2,3. ???? - na starý firmware
uživatel
aramat