Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 21:44.00

AU KO?????

AU na digi KO nebo co se děje?
uživatel
lopro
27.05.2009, 21:52.34

RE: AU KO?????

Doporučuje se použít vyhledávání, případně ověřit, zda v poslední době některé z vláken řeší Váš problém.

https://www.parabola.cz/forum/topic-37602/
uživatel
Blooddog
27.05.2009, 22:05.58

RE: AU KO?????

jj, diky, keys nikde nejsou a asi chvilku nebudou. No uvidíme.
uživatel
lopro
27.05.2009, 22:11.22

RE: AU KO?????

A co slavnej AZBox HD.
uživatel
Digi tv
27.05.2009, 22:20.08

A copak

ti co tady píšou he he he?
uživatel
hobo
27.05.2009, 22:23.18

RE: AU KO?????

čím víc tu bedete otravovat kvůli heslům, tím to bude horší. Nikdy vás nenapadlo, že můžou projíždět fóra a koukat jak jsou úspěšný? Nebo si myslíte že jsou tak tupý? Myslete aspoň dopředu.
Tady už není stránka, kde by někdo "inteligentní" nepsal kvůli klíčům.
Nejde AU, co je s klíčema, kde jsou klíče, jak tam mám dát klíče, už je mám , tady jsou,
umíte taky něco jinýho?
uživatel
Rambo
27.05.2009, 22:25.44

RE: AU KO?????

konecne ciernocierna tma :))) :))) :))) :))) :))) :)))
uživatel
Izmael36
27.05.2009, 22:29.37

Blbci su vsade

Oni si vôbec neuvedomuju,ze si sami skodia.Ved na kazdom fore ohladom satelitneho prijmu(nielen u nas,ale v celom svete) su zaregistrovany uzivatelia,ktorym ide o ochranu platenych tv platforiem.
uživatel
Kasr
27.05.2009, 22:32.36

Kasr

pravdu díš. - souhlas R^
uživatel
Rambo
27.05.2009, 22:37.52

RE: AU KO?????

hlavně že je tma. jestli to vydrží aspoň do zítřejšího poledne, tak vypukne masová hysterie a pobavíme se.
uživatel
vortimond
27.05.2009, 22:39.48

RE: AU KO?????

asi AC8 :)))
uživatel
drobeček
27.05.2009, 22:44.50

RE: AU KO?????

Trikrat a DOST! ;)
uživatel
Izmael36
27.05.2009, 22:55.58

Au ko

Hysteria zacne,podla mna to vydrzi viac ako jeden den.
Ale blbci su aj v digi,hoci to robia z donutenia,nahravaju iba konkurencii(teraz uvidite viac reklamy na skylink),lebo svojim pristupom k zakaznikovi ho nutia ist ku konkurencii.
Vivat skylink(gital)!
uživatel
Kasr
27.05.2009, 23:05.17

RE: AU KO?????

Jak tak prozatím analyzuji EMM stream, tohle vypadá velice zajímavě....vzhledem k tomu, že se mi předběžně nepovedlo decryptovat ani jednu EMM pro providera 2011, to vypadá minimálně na změnu IDEA EMM klíče... ;)
uživatel
D2MAC
27.05.2009, 23:09.42

D2MAC

Trochu lidštěji i pro laiky prosím.Díky
uživatel
jm57
27.05.2009, 23:15.04

D2MAC

..myslis ze ID 2011 je spravne?..nema byt 2111?
uživatel
ucholator
27.05.2009, 23:15.32

RE: AU KO?????

že jste v p.r.d.e.l.i. :laughing:
uživatel
Tomik535
27.05.2009, 23:16.32

RE: AU KO?????

@ucho
jak kde.
uživatel
Tomik535
27.05.2009, 23:17.40

RE: AU KO?????

@jm57 - Tomik535 ti pěkně odpověděl.

@ucholator - (nejen) EMM-G chodí na ID 2011, ECM na ID 2111.
uživatel
D2MAC
27.05.2009, 23:20.11

RE: AU KO?????

Vypadá to na zvýšenou poptávku po kartách :laughing: .
uživatel
Bob24
27.05.2009, 23:27.25

RE: AU KO?????

D2MAC..podla toho co vlastnis:-)..inak dobry podpis R^
uživatel
ucholator
27.05.2009, 23:27.43

RE: AU KO?????

nagra2 bude bezpečnější než nagra3.
Slovlink převálcuje UPC v počtu abonentů
víc koule neřekla
uživatel
juzek
27.05.2009, 23:34.16

RE: AU KO?????

@juzek..UPC podla mna padne ..kvalita o nicom.alebo prirovname k digi?:-)
uživatel
ucholator
27.05.2009, 23:45.29

RE: AU KO?????

Je to komický. Ti co maj Digi nelegálně, tak při změně okamžitě běží na diskusní fóra a ptaj se na klíče. Ti co to nemaj čekaj u fóra, až dojde ke změně a pak vždy napíšou jak je to dobře a že to nikoho nezajímá. Samozřejmě neopomenou napsat, že maj Skylink. :-) Kouká vůbec někdo na tu televizi?
Pro ty co maj Skylink:
Proč píšete do tématu o Digi TV, že máte Skylink? :-) To je jako, kdyby se někdo zeptal:
Začala mi blbnout Škodovka, taky vám blbe? Nevíte co se děje?
odpověď: Já mám Renaulta.
To je přece uplně na palici ne? Když vás to nezajímá, tak to téma ignorujte a koukejte na Syklink :))) .
uživatel
dusa5
27.05.2009, 23:46.51

RE: AU KO?????

Sorry za překlepy, psáno v rychlosti.
uživatel
dusa5
27.05.2009, 23:55.57

dusa5

Budeš se divit, ale my někteří to taky využíváme a stejně pak píšeme, že je dobře, že je zas chvilku tma. Ne, to není bláznovství, to je jen radost nad tím, že v těchhle šílených rozměrech, kam až se to zvěrstvo dostalo, přece jen dochází trochu k regulaci...

...a klučiska brněnský, už byste mohli vyjet s tím vaším opěvovaným "Delfínem", aspoň nějakou ořezanou verzi pusťte mezi nás, pracující lůzu... :-)
uživatel
Louskacek
28.05.2009, 00:06.24

RE: AU KO?????

D2MAC..by ma zaujimala ta analyza EMM..ECM....
uživatel
ucholator
28.05.2009, 00:43.00

Už svítá

Ale není to náhoda VŠE BUDE V POŘÁDKU ..
uživatel
VYDRA004
28.05.2009, 01:02.22

RE: AU KO?????

Ještě brzy na svítání.
uživatel
juzek
28.05.2009, 01:40.37

No proto..

Až nabudeš jakýchkoli vědomostí, bez činu jsi hloupý-citát
uživatel
VYDRA004
28.05.2009, 04:51.37

dusa5

Ta tema tu vobec nema co robit,nie aby sme ju prehliadali
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 06:53.44

RE: AU KO?????

už je hodinu světlo
uživatel
netace
28.05.2009, 07:10.16

RE: AU KO?????

v rusku už 3 hodiny
uživatel
juzek
28.05.2009, 07:52.19

RE:

To jsou furt jen tlachy a mačky přejdte raději k věci nebo sem vubec nepište je to o ničem.
uživatel
DVB
28.05.2009, 08:28.07

Vítězslav Nezval

Sbohem a šáteček ...... mlč umíráčku, mlč, bylo to krásné a bylo toho dost ..... a kdybychom se nespatřili nikdy více .... :crying:
uživatel
Nervoš
28.05.2009, 08:40.49

RE: AU KO?????

ahoj Víťo...
uživatel
trotta
28.05.2009, 08:47.38

RE: AU KO?????

ještě, že se to tu nepíše na papír, ty bychom byli už bez lesů
uživatel
Jura0001
28.05.2009, 08:55.33

RE: AU KO?????

nervozita stoupá ... :laughing:
uživatel
vortimond
28.05.2009, 09:02.37

RE: AU KO?????

tet rano sem konecne nasel klice :laughing:
uživatel
image
28.05.2009, 09:10.15

RE: AU KO?????

Tak jsem zjistil že máme zase manévry,o co jsem přišel?Na Parabole nevidím žádné vzrůšo(že by klid před bouří),nějak často padá AU i na preferovaných přijmačích,to ale není dobré pro prodejce(kdo jim to koupí,když na tom nepujde všemi oblíbená DIGI zadara?? :))) )Žena měla problém,jen při prvním zapnutí,pak"AU"fungovalo bezproblémově.Tak že u nás pohoda. R^
uživatel
zzaner
28.05.2009, 09:17.19

Blooddog 4:51

Proč to tu nemá co dělat? To nechápu, můžeš to vysvětlit? To jako když se ti něco nelíbí, tak to tu nemá co dělat?
uživatel
dusa5
28.05.2009, 09:25.57

dusa5

Tema o digi a nelegalnom prijme tu nema co robit
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 09:32.09

mirod

JA si mylim že ma a onoto bude stale niečo pamätame eru keď sme chytali UPC cez dragona, pamätame aj keď sme chytali cech link a slovak link cez opos karty, alebo potom neskôr cez emulaciu, tak že ono to bude stale a technicky sa da všetko a možno v nedohľadne budeme chytať aj nagru 3 alebo nalomené Crypto na UPC alebo SKY.Tak že momentalne tu máme Digi tak sa bavme o Digi OK.
uživatel
Mirod
28.05.2009, 09:39.19

Blooddog

Nevidím jediný důvod,proč by zde nemělo být(pokrytectví je hrozná vlastnost,kázat vodu a sám pít víno se vždy dlouhodobě nevyplatí).Pokud zavřeš oči,nevidíš,ale přece nechceš tvrdit,že co nevidíš,neexistuje! :laughing: :laughing: :razz:
uživatel
zzaner
28.05.2009, 09:47.46

zzaner

Zeby porusovanie pravidiel?
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 09:53.23

RE: AU KO?????

Znám hodně lidí, kterým někdo poradil chytat Digi v EMU, tak si to taky pořídily, ale bohužel nemyslely na variantu, že to nepůjde, jen se pořád chlubily co jim jde a nemusí za to platit :laughing: .
uživatel
Bob24
28.05.2009, 10:10.31

bob24

no jo, poznam aj v mojom okoli takych mudrlantov, co nemaju nic ine len shit box za 80 eur na digi v emu a nedali si povedat, ze treba mysliet aj na buducnost a radsej prihodit dalsich 10 eur na box s pripojenim na net :)))
uživatel
jozef BA
28.05.2009, 10:11.50

Blooddog

Čím,pokud si někdo dělá legraci z hlouposti.Toto je třeba také ventilovat,né se tvářit že ten problém neexistuje.Jen se nám ten amatérismus trochu skomercionalizoval,ale to je jen problém prodejců a kupujících(pokud někomu tvrdili,že jemu to pujde věčně,mohou také dostat nakládačku,ale to je také riziko toho,že zákazníkovi nevysvětlili všechna úskalí!) :laughing: :bomb: :razz:
uživatel
zzaner
28.05.2009, 10:25.53

RE: digiromania

"Je mi to opravdu líto, ale dnes půjdeme nejspíš spát bez kódů, protože se pravděpodobně jedná o stejnou změnu kódů jako před cca měsícem, čili můžeme čekat na kódy i řadu hodin. Takže, všem nám zapálenejm satelitářům držím palce a rumunskejm blbečkům z DIGI přeju, aby je popadla koktavost a (nevhodné slovo)čí chřipka ;o)."

:laughing:
uživatel
alfasex
28.05.2009, 10:27.11

RE: AU KO?????

Najviac sa mi pacia ludia,co nadavaju na to,ze si DIGI vobec dovoli menit kody :) ako keby za to platili :)
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 10:46.32

to zzaner

cauko, pisal si ze Ti ide AU. Na akom stroji a akym softom?
uživatel
jojkoba
28.05.2009, 10:49.00

RE: AU KO?????

Humax Digi-II firmware BRFSNA 1.00.09
uživatel
vortimond
28.05.2009, 10:50.18

vortimond

A chyta na tom aj ostatne platformy :laughing: :laughing: R^
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 10:57.29

blooddog

Iba jednu, aj to nie celu....
uživatel
jojkoba
28.05.2009, 12:07.53

RE: AU KO?????

tak to je super prijimac a umoznuje aj zmenu softu cez rs232 hej??? a aj seting natiahnes :laughing: :laughing:
uživatel
jopo166
28.05.2009, 21:47.52

Vorti

Díky,že jsi za mne odpověděl.Před chvílí jsem přijel,tak že dodám,ano je to příjmač manželky se kterým je velmi spokojená.Doporučuji,bezproblémový(a máte pokoj na hraní a klid v rodině.Já jsem jinak založený,tak že nic pro mne!!) R^ :razz:
uživatel
zzaner