| 27.05.2009, 21:44.00 | |
AU KO?????AU na digi KO nebo co se děje? |
![]() lopro |
| 27.05.2009, 21:52.34 | |
RE: AU KO?????Doporučuje se použít vyhledávání, případně ověřit, zda v poslední době některé z vláken řeší Váš problém.https://www.parabola.cz/forum/topic-37602/ |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 22:05.58 | |
RE: AU KO?????jj, diky, keys nikde nejsou a asi chvilku nebudou. No uvidíme. |
![]() lopro |
| 27.05.2009, 22:11.22 | |
RE: AU KO?????A co slavnej AZBox HD. |
![]() Digi tv |
| 27.05.2009, 22:20.08 | |
A copakti co tady píšou he he he? |
![]() hobo |
| 27.05.2009, 22:23.18 | |
RE: AU KO?????čím víc tu bedete otravovat kvůli heslům, tím to bude horší. Nikdy vás nenapadlo, že můžou projíždět fóra a koukat jak jsou úspěšný? Nebo si myslíte že jsou tak tupý? Myslete aspoň dopředu.Tady už není stránka, kde by někdo "inteligentní" nepsal kvůli klíčům. Nejde AU, co je s klíčema, kde jsou klíče, jak tam mám dát klíče, už je mám , tady jsou, umíte taky něco jinýho? |
![]() Rambo |
| 27.05.2009, 22:25.44 | |
RE: AU KO?????konecne ciernocierna tma :))) :))) :))) :))) :))) :))) |
![]() Izmael36 |
| 27.05.2009, 22:29.37 | |
Blbci su vsadeOni si vôbec neuvedomuju,ze si sami skodia.Ved na kazdom fore ohladom satelitneho prijmu(nielen u nas,ale v celom svete) su zaregistrovany uzivatelia,ktorym ide o ochranu platenych tv platforiem. |
![]() Kasr |
| 27.05.2009, 22:32.36 | |
Kasrpravdu díš. - souhlas R^ |
![]() Rambo |
| 27.05.2009, 22:37.52 | |
RE: AU KO?????hlavně že je tma. jestli to vydrží aspoň do zítřejšího poledne, tak vypukne masová hysterie a pobavíme se. |
![]() vortimond |
| 27.05.2009, 22:39.48 | |
RE: AU KO?????asi AC8 :))) |
![]() drobeček |
| 27.05.2009, 22:44.50 | |
RE: AU KO?????Trikrat a DOST! ;) |
![]() Izmael36 |
| 27.05.2009, 22:55.58 | |
Au koHysteria zacne,podla mna to vydrzi viac ako jeden den.Ale blbci su aj v digi,hoci to robia z donutenia,nahravaju iba konkurencii(teraz uvidite viac reklamy na skylink),lebo svojim pristupom k zakaznikovi ho nutia ist ku konkurencii. Vivat skylink(gital)! |
![]() Kasr |
| 27.05.2009, 23:05.17 | |
RE: AU KO?????Jak tak prozatím analyzuji EMM stream, tohle vypadá velice zajímavě....vzhledem k tomu, že se mi předběžně nepovedlo decryptovat ani jednu EMM pro providera 2011, to vypadá minimálně na změnu IDEA EMM klíče... ;) |
![]() D2MAC |
| 27.05.2009, 23:09.42 | |
D2MACTrochu lidštěji i pro laiky prosím.Díky |
![]() jm57 |
| 27.05.2009, 23:15.04 | |
D2MAC..myslis ze ID 2011 je spravne?..nema byt 2111? |
![]() ucholator |
| 27.05.2009, 23:15.32 | |
RE: AU KO?????že jste v p.r.d.e.l.i. :laughing: |
![]() Tomik535 |
| 27.05.2009, 23:16.32 | |
RE: AU KO?????@uchojak kde. |
![]() Tomik535 |
| 27.05.2009, 23:17.40 | |
RE: AU KO?????@jm57 - Tomik535 ti pěkně odpověděl.@ucholator - (nejen) EMM-G chodí na ID 2011, ECM na ID 2111. |
![]() D2MAC |
| 27.05.2009, 23:20.11 | |
RE: AU KO?????Vypadá to na zvýšenou poptávku po kartách :laughing: . |
![]() Bob24 |
| 27.05.2009, 23:27.25 | |
RE: AU KO?????D2MAC..podla toho co vlastnis:-)..inak dobry podpis R^ |
![]() ucholator |
| 27.05.2009, 23:27.43 | |
RE: AU KO?????nagra2 bude bezpečnější než nagra3.Slovlink převálcuje UPC v počtu abonentů víc koule neřekla |
![]() juzek |
| 27.05.2009, 23:34.16 | |
RE: AU KO?????@juzek..UPC podla mna padne ..kvalita o nicom.alebo prirovname k digi?:-) |
![]() ucholator |
| 27.05.2009, 23:45.29 | |
RE: AU KO?????Je to komický. Ti co maj Digi nelegálně, tak při změně okamžitě běží na diskusní fóra a ptaj se na klíče. Ti co to nemaj čekaj u fóra, až dojde ke změně a pak vždy napíšou jak je to dobře a že to nikoho nezajímá. Samozřejmě neopomenou napsat, že maj Skylink. :-) Kouká vůbec někdo na tu televizi?Pro ty co maj Skylink: Proč píšete do tématu o Digi TV, že máte Skylink? :-) To je jako, kdyby se někdo zeptal: Začala mi blbnout Škodovka, taky vám blbe? Nevíte co se děje? odpověď: Já mám Renaulta. To je přece uplně na palici ne? Když vás to nezajímá, tak to téma ignorujte a koukejte na Syklink :))) . |
![]() dusa5 |
| 27.05.2009, 23:46.51 | |
RE: AU KO?????Sorry za překlepy, psáno v rychlosti. |
![]() dusa5 |
| 27.05.2009, 23:55.57 | |
dusa5Budeš se divit, ale my někteří to taky využíváme a stejně pak píšeme, že je dobře, že je zas chvilku tma. Ne, to není bláznovství, to je jen radost nad tím, že v těchhle šílených rozměrech, kam až se to zvěrstvo dostalo, přece jen dochází trochu k regulaci......a klučiska brněnský, už byste mohli vyjet s tím vaším opěvovaným "Delfínem", aspoň nějakou ořezanou verzi pusťte mezi nás, pracující lůzu... :-) |
![]() Louskacek |
| 28.05.2009, 00:06.24 | |
RE: AU KO?????D2MAC..by ma zaujimala ta analyza EMM..ECM.... |
![]() ucholator |
| 28.05.2009, 00:43.00 | |
Už svítáAle není to náhoda VŠE BUDE V POŘÁDKU .. |
![]() VYDRA004 |
| 28.05.2009, 01:02.22 | |
RE: AU KO?????Ještě brzy na svítání. |
![]() juzek |
| 28.05.2009, 01:40.37 | |
No proto..Až nabudeš jakýchkoli vědomostí, bez činu jsi hloupý-citát |
![]() VYDRA004 |
| 28.05.2009, 04:51.37 | |
dusa5Ta tema tu vobec nema co robit,nie aby sme ju prehliadali |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 06:53.44 | |
RE: AU KO?????už je hodinu světlo |
![]() netace |
| 28.05.2009, 07:10.16 | |
RE: AU KO?????v rusku už 3 hodiny |
![]() juzek |
| 28.05.2009, 07:52.19 | |
RE:To jsou furt jen tlachy a mačky přejdte raději k věci nebo sem vubec nepište je to o ničem. |
![]() DVB |
| 28.05.2009, 08:28.07 | |
Vítězslav NezvalSbohem a šáteček ...... mlč umíráčku, mlč, bylo to krásné a bylo toho dost ..... a kdybychom se nespatřili nikdy více .... :crying: |
![]() Nervoš |
| 28.05.2009, 08:40.49 | |
RE: AU KO?????ahoj Víťo... |
![]() trotta |
| 28.05.2009, 08:47.38 | |
RE: AU KO?????ještě, že se to tu nepíše na papír, ty bychom byli už bez lesů |
![]() Jura0001 |
| 28.05.2009, 08:55.33 | |
RE: AU KO?????nervozita stoupá ... :laughing: |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 09:02.37 | |
RE: AU KO?????tet rano sem konecne nasel klice :laughing: |
![]() image |
| 28.05.2009, 09:10.15 | |
RE: AU KO?????Tak jsem zjistil že máme zase manévry,o co jsem přišel?Na Parabole nevidím žádné vzrůšo(že by klid před bouří),nějak často padá AU i na preferovaných přijmačích,to ale není dobré pro prodejce(kdo jim to koupí,když na tom nepujde všemi oblíbená DIGI zadara?? :))) )Žena měla problém,jen při prvním zapnutí,pak"AU"fungovalo bezproblémově.Tak že u nás pohoda. R^ |
![]() zzaner |
| 28.05.2009, 09:17.19 | |
Blooddog 4:51Proč to tu nemá co dělat? To nechápu, můžeš to vysvětlit? To jako když se ti něco nelíbí, tak to tu nemá co dělat? |
![]() dusa5 |
| 28.05.2009, 09:25.57 | |
dusa5Tema o digi a nelegalnom prijme tu nema co robit |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 09:32.09 | |
mirodJA si mylim že ma a onoto bude stale niečo pamätame eru keď sme chytali UPC cez dragona, pamätame aj keď sme chytali cech link a slovak link cez opos karty, alebo potom neskôr cez emulaciu, tak že ono to bude stale a technicky sa da všetko a možno v nedohľadne budeme chytať aj nagru 3 alebo nalomené Crypto na UPC alebo SKY.Tak že momentalne tu máme Digi tak sa bavme o Digi OK. |
![]() Mirod |
| 28.05.2009, 09:39.19 | |
BlooddogNevidím jediný důvod,proč by zde nemělo být(pokrytectví je hrozná vlastnost,kázat vodu a sám pít víno se vždy dlouhodobě nevyplatí).Pokud zavřeš oči,nevidíš,ale přece nechceš tvrdit,že co nevidíš,neexistuje! :laughing: :laughing: :razz: |
![]() zzaner |
| 28.05.2009, 09:47.46 | |
zzanerZeby porusovanie pravidiel? |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 09:53.23 | |
RE: AU KO?????Znám hodně lidí, kterým někdo poradil chytat Digi v EMU, tak si to taky pořídily, ale bohužel nemyslely na variantu, že to nepůjde, jen se pořád chlubily co jim jde a nemusí za to platit :laughing: . |
![]() Bob24 |
| 28.05.2009, 10:10.31 | |
bob24no jo, poznam aj v mojom okoli takych mudrlantov, co nemaju nic ine len shit box za 80 eur na digi v emu a nedali si povedat, ze treba mysliet aj na buducnost a radsej prihodit dalsich 10 eur na box s pripojenim na net :))) |
![]() jozef BA |
| 28.05.2009, 10:11.50 | |
BlooddogČím,pokud si někdo dělá legraci z hlouposti.Toto je třeba také ventilovat,né se tvářit že ten problém neexistuje.Jen se nám ten amatérismus trochu skomercionalizoval,ale to je jen problém prodejců a kupujících(pokud někomu tvrdili,že jemu to pujde věčně,mohou také dostat nakládačku,ale to je také riziko toho,že zákazníkovi nevysvětlili všechna úskalí!) :laughing: :bomb: :razz: |
![]() zzaner |
| 28.05.2009, 10:25.53 | |
RE: digiromania"Je mi to opravdu líto, ale dnes půjdeme nejspíš spát bez kódů, protože se pravděpodobně jedná o stejnou změnu kódů jako před cca měsícem, čili můžeme čekat na kódy i řadu hodin. Takže, všem nám zapálenejm satelitářům držím palce a rumunskejm blbečkům z DIGI přeju, aby je popadla koktavost a (nevhodné slovo)čí chřipka ;o).":laughing: |
![]() alfasex |
| 28.05.2009, 10:27.11 | |
RE: AU KO?????Najviac sa mi pacia ludia,co nadavaju na to,ze si DIGI vobec dovoli menit kody :) ako keby za to platili :) |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 10:46.32 | |
to zzanercauko, pisal si ze Ti ide AU. Na akom stroji a akym softom? |
![]() jojkoba |
| 28.05.2009, 10:49.00 | |
RE: AU KO?????Humax Digi-II firmware BRFSNA 1.00.09 |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 10:50.18 | |
vortimondA chyta na tom aj ostatne platformy :laughing: :laughing: R^ |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 10:57.29 | |
blooddogIba jednu, aj to nie celu.... |
![]() jojkoba |
| 28.05.2009, 12:07.53 | |
RE: AU KO?????tak to je super prijimac a umoznuje aj zmenu softu cez rs232 hej??? a aj seting natiahnes :laughing: :laughing: |
![]() jopo166 |
| 28.05.2009, 21:47.52 | |
VortiDíky,že jsi za mne odpověděl.Před chvílí jsem přijel,tak že dodám,ano je to příjmač manželky se kterým je velmi spokojená.Doporučuji,bezproblémový(a máte pokoj na hraní a klid v rodině.Já jsem jinak založený,tak že nic pro mne!!) R^ :razz: |
![]() zzaner |