| 28.05.2009, 07:13.30 | |
Liga mistrů -kvalita ČT2Mám dotaz na včerejší vysílání finále na DVB-T. Já měl obraz čt2 trhaný,nějaký divný. Jako moje první pokusy s HDTV na PC. Jinak jde DVB-t dobře, ale finále jsem zhlédnul jinde. Bylo to po celou dobu? Měli jste stejný dojem? |
![]() jemoc |