| 28.05.2009, 07:21.33 | |
SLOVÁCI na satelituPokud si koupím kartu Skylink - jaké tam jdou aktuálně slovenské programy? Jaké z nich jsou pouze testovací? Jak může dlouho trvat test?Pokud si koupím Gital a na území ČR to zaregistruji pro Slovensko, tak je to sice bez problémů. Je pak možné bez nějakých problémů, sankcí, poplatků přecházet z české na slovenskou verzi a naopak? Díky |
![]() Ppss |
| 28.05.2009, 07:36.31 | |
PpssSkylink CR - STV1/STV2 idu normalne , JOJ/JOJ+ vysielaju v testovacej prevadzke , momentalne je pravdepodobne,ze pojdu aj Markiza/STV3 vdaka funkcii regiony,ktoru teraz testujuGital - zmena regionu bez problemov,pomocou sms,cena sms 7 Kc |
![]() Blooddog |