Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 07:38.36

CSLink+SKYLink

zajímají mne všechny slovenské programi a balíček multi na skylink, STV3 a markíza ty jsou jenom na kartách cslink je to tak? a joj+ je zase jenom na skylink která neni na cslink je to tak? takže když dám na obě karty slovenský region a na skylink dokoupim multi tak nebude problém z prodloužením za rok z balíčkem multi a pladbou, když jsem z čech, v jaké měně se to platí převodem z účtu
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 07:42.00

fpsfps

Lepsie urobis,ked urobis kombinaciu Skylink CZ, CSLink SK

STV3,Markiza idu na oboch kartach pre SK region (oficialne)
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 07:45.16

RE: CSLink+SKYLink

Podle mě stačí dát slovenskej region jen na kartu cslink.Seš Čech tak platíš v korunách :8)
uživatel
Tonnny
28.05.2009, 07:52.02

RE: CSLink+SKYLink

já koukal na skylink.cz a tam nebyli STV3 a Markiza, to mne zmátlo na skylink.sk jsou, nestačila by jedna karta registrovaná na slovenský region a ktomu multi? problem je z pladbou nebo z čim?
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 07:54.23

sky-link

Dnes jenom Sky.link od T+T a jde všechno,mám to zaregiszrováno
uživatel
korkoran
28.05.2009, 07:54.42

fpsfps

Ked ti ide iba o slovenske porgramy,tak ti staci jedna karta so SK regionom
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 07:58.19

RE: CSLink+SKYLink

Stačila,ale přijdeš o Novu,NovaCinema a další,to si přečteš v nabídce.Převodem se platí v korunách a problém to není ;)
uživatel
Tonnny
28.05.2009, 07:58.30

korkoran

Dnes ide,zajtra nemusi : https://www.parabola.cz/zpravicky/9651/skylink-testuje-regionalizaci-programu/
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 08:04.36

RE: CSLink+SKYLink

nova mne vůbec nezajimá, naše programi chytám přez DVB-T ty nepotřebuji chytat přez satelit, ja chci všechny slovenské programi a balíček multi
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 08:07.17

RE: CSLink+SKYLink

To ti staci Skylink SK
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 08:07.43

RE: CSLink+SKYLink

jde mi o to že když budu mít kartu na slovenský region a budu si chtít aktivovat balíček multi tak jak zaplatim z mého českého účtu na slovenský účet za balíček multi
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 08:27.50

RE: CSLink+SKYLink

když koupim kartu Standard SKYLink (1999kč) v česku a zaregistrujují na slovenský region pujde mi taky akce balík MULTI 2 nebo 7 mesiace zdarma co je jenom na slovensku a nebo nepujde, protože uvažuji že kupim jednu kartu na slovevký region Standard SKYLink (1999kč) druhou kartu Skylink ČT (599kč) + balíček multi na rok (2750kč)
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 08:31.56

fpsfps

Na co ti je ta druha karta?
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 08:33.49

@fpsfps

Karta Sky link se dá koupit už za 1499 kč.Ušetříš 500 kč.Multi je na 2 měsíce jak pro CR tak SR.
uživatel
jackino
28.05.2009, 09:04.01

RE SKY-SKY

český občan,sky-link se slovenskou lokalizací a teresterialem mám všechno.mám ještě jednu sky -link s českou lokačkou o nic nepřijdu
uživatel
korkoran
28.05.2009, 09:21.56

pro jackino

kde se dá koupit karta Standard SKYLink za 1499 kč
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 09:34.45

@fpsfps

Na Aukro .cz stojí dokonce 1450 kč,to je ale dražba.Zkus Gisow .cz tam je za 1640 kč.
uživatel
jackino
28.05.2009, 09:42.49

@fpsfps

Dokonce na této stránce nahoře vlevo je sekce satelity tam stojí Sky link standart+2 měsíce Multi 1590 kč.V sekci satelity najed do položky moduly a karty.
uživatel
jackino
28.05.2009, 11:40.15

RE: CSLink+SKYLink

Proč ho mystifikujete!skylink nebo-li T-T registrace na cs a jde mu vše včetně sk nabídky.
uživatel
toto
28.05.2009, 11:45.21

toto

Ked ma zaujem o SK programy,tak jednoznacne registracia na SK (v CZ mu niektore nepojdu,to ze momentalne idu neznamena nic)
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 11:51.37

RE: CSLink+SKYLink

Dobrá,jenže sk programy jdou v testu již několik let a pokud vím tak se mluví o tom,že bude možná změna regionu jako u gitalu,takže aby mu šlo vše je zatím jasná volba cs region s pozdější změnou.
uživatel
toto
28.05.2009, 11:54.09

toto

Nekolik let?? Markiza a STV3?? Jedine SK region
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 11:58.06

RE: CSLink+SKYLink

Nemluvím o těchto dvou programech,co se týká roků,ale momentálně jsou na kartě napořád bez poplatku.
uživatel
toto
28.05.2009, 12:00.56

toto

Omyl,idu len vdaka tomuto : https://www.parabola.cz/zpravicky/9651/skylink-testuje-regionalizaci-programu/

v programovej ponuke pre CR nie su
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 12:04.37

toto

Markíza a STV3 nejsou napořád a už vůbec ne u všech majitelů CZ regionu. Mě na původní TaT kartě třeba nejdou. Ale mám je na Gitalce, takže je to fuk.
uživatel
joscer
28.05.2009, 12:07.21

RE: CSLink+SKYLink

Nechci se s tebou v žádném případě hádat,zatím to jde a co bude potom se vždy vyřeší.Nejlepší volba je stejně mít obě karty a podle nabídky se zařídit.
uživatel
toto
28.05.2009, 12:08.55

To joscer

R^ R^ R^
uživatel
toto
28.05.2009, 15:40.51

CSLink+SKYLink

Mne dealer zo Skylinku povedal že to bude v DLHODOBOM testovaní. Usudok nech si urobí každy sám, ale podla mna to pojde dost dlho.. R^
uživatel
johndoug
28.05.2009, 15:54.16

@johndoug

To je to co jsem říkal
uživatel
toto
28.05.2009, 15:59.37

johndoug

Regionalizacia moze ist v teste dost dlho,ale ci pojde aj tie programy tak dlho,je otazne
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 18:33.18

RE: CSLink+SKYLink

tak jsem koupil skylink standart, dva měsíce zdarma komplet, obraz ohodně lepší než u UPC a DigiTV, a ty HD programi to je paráda, zaregistroval jsem slovenské region a zaškrtnul Zúčtovací měna CZK, tak jsem zvědav za da měsíce až budu prodlužovat multi tak jestli budo moci převádět z učtu pladbu v českých korunách
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 18:51.26

@fpsfps

Platba v českých korunách na český účet normálně proběhne. Mám to osobně několikrát ověřené.
uživatel
pekad
28.05.2009, 19:05.04

@fpsfps

Za kolik jsi tu kartu koupil?
uživatel
jackino
28.05.2009, 19:11.14

RE: CSLink+SKYLink

za normálních 1999kč
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 19:19.00

@pekad

takžer i když mam slovenský region tak budu platit na český účet? zaškrtával si Zúčtovací měna CZK?
uživatel
fpsfps
28.05.2009, 20:58.43

@fpsfps

Ano, přesně tak.
uživatel
pekad
29.05.2009, 11:35.05

CS Link, Skylink

poradíte mi prosím někdo?mam cs link čr.a vůbec mi nejde joj test.známím jde na cs liku.mám stejnou směrnici a nic,uvažuji že cs link přestanu používat a zakoupím si skylink na čr.ale tam jsem slyšelka že začala jít markíza.jak je to ?jake jsou druhy skylink karty?standart a nějaka ještě?chtěla bych co nejvíc programů zakladni. :) :) :) diky za rady...
uživatel
lida
30.05.2009, 07:12.33

RE: CSLink+SKYLink

CS link je dobrá karta pokud ji máš standart stačí jít na jejich stránky kuponem doplatit 200kč a přeregistrovat na neplacené neomezeně.Tím získáš možnost změny regionu a také všechny neplacené programy + Géčko na 1 měsíc zdarma.Region měníš posláním sms zprávy za 7kč.SK region jdou všechny sk programy.Někomu to po změně jde vše,jak cs tak sk.Doufám že odpověď je vyčerpávající.
uživatel
toto