| 28.05.2009, 07:38.36 | |
CSLink+SKYLinkzajímají mne všechny slovenské programi a balíček multi na skylink, STV3 a markíza ty jsou jenom na kartách cslink je to tak? a joj+ je zase jenom na skylink která neni na cslink je to tak? takže když dám na obě karty slovenský region a na skylink dokoupim multi tak nebude problém z prodloužením za rok z balíčkem multi a pladbou, když jsem z čech, v jaké měně se to platí převodem z účtu |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 07:42.00 | |
fpsfpsLepsie urobis,ked urobis kombinaciu Skylink CZ, CSLink SKSTV3,Markiza idu na oboch kartach pre SK region (oficialne) |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 07:45.16 | |
RE: CSLink+SKYLinkPodle mě stačí dát slovenskej region jen na kartu cslink.Seš Čech tak platíš v korunách :8) |
![]() Tonnny |
| 28.05.2009, 07:52.02 | |
RE: CSLink+SKYLinkjá koukal na skylink.cz a tam nebyli STV3 a Markiza, to mne zmátlo na skylink.sk jsou, nestačila by jedna karta registrovaná na slovenský region a ktomu multi? problem je z pladbou nebo z čim? |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 07:54.23 | |
sky-linkDnes jenom Sky.link od T+T a jde všechno,mám to zaregiszrováno |
![]() korkoran |
| 28.05.2009, 07:54.42 | |
fpsfpsKed ti ide iba o slovenske porgramy,tak ti staci jedna karta so SK regionom |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 07:58.19 | |
RE: CSLink+SKYLinkStačila,ale přijdeš o Novu,NovaCinema a další,to si přečteš v nabídce.Převodem se platí v korunách a problém to není ;) |
![]() Tonnny |
| 28.05.2009, 07:58.30 | |
korkoranDnes ide,zajtra nemusi : https://www.parabola.cz/zpravicky/9651/skylink-testuje-regionalizaci-programu/ |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 08:04.36 | |
RE: CSLink+SKYLinknova mne vůbec nezajimá, naše programi chytám přez DVB-T ty nepotřebuji chytat přez satelit, ja chci všechny slovenské programi a balíček multi |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 08:07.17 | |
RE: CSLink+SKYLinkTo ti staci Skylink SK |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 08:07.43 | |
RE: CSLink+SKYLinkjde mi o to že když budu mít kartu na slovenský region a budu si chtít aktivovat balíček multi tak jak zaplatim z mého českého účtu na slovenský účet za balíček multi |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 08:27.50 | |
RE: CSLink+SKYLinkkdyž koupim kartu Standard SKYLink (1999kč) v česku a zaregistrujují na slovenský region pujde mi taky akce balík MULTI 2 nebo 7 mesiace zdarma co je jenom na slovensku a nebo nepujde, protože uvažuji že kupim jednu kartu na slovevký region Standard SKYLink (1999kč) druhou kartu Skylink ČT (599kč) + balíček multi na rok (2750kč) |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 08:31.56 | |
fpsfpsNa co ti je ta druha karta? |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 08:33.49 | |
@fpsfpsKarta Sky link se dá koupit už za 1499 kč.Ušetříš 500 kč.Multi je na 2 měsíce jak pro CR tak SR. |
![]() jackino |
| 28.05.2009, 09:04.01 | |
RE SKY-SKYčeský občan,sky-link se slovenskou lokalizací a teresterialem mám všechno.mám ještě jednu sky -link s českou lokačkou o nic nepřijdu |
![]() korkoran |
| 28.05.2009, 09:21.56 | |
pro jackinokde se dá koupit karta Standard SKYLink za 1499 kč |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 09:34.45 | |
@fpsfpsNa Aukro .cz stojí dokonce 1450 kč,to je ale dražba.Zkus Gisow .cz tam je za 1640 kč. |
![]() jackino |
| 28.05.2009, 09:42.49 | |
@fpsfpsDokonce na této stránce nahoře vlevo je sekce satelity tam stojí Sky link standart+2 měsíce Multi 1590 kč.V sekci satelity najed do položky moduly a karty. |
![]() jackino |
| 28.05.2009, 11:40.15 | |
RE: CSLink+SKYLinkProč ho mystifikujete!skylink nebo-li T-T registrace na cs a jde mu vše včetně sk nabídky. |
![]() toto |
| 28.05.2009, 11:45.21 | |
totoKed ma zaujem o SK programy,tak jednoznacne registracia na SK (v CZ mu niektore nepojdu,to ze momentalne idu neznamena nic) |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 11:51.37 | |
RE: CSLink+SKYLinkDobrá,jenže sk programy jdou v testu již několik let a pokud vím tak se mluví o tom,že bude možná změna regionu jako u gitalu,takže aby mu šlo vše je zatím jasná volba cs region s pozdější změnou. |
![]() toto |
| 28.05.2009, 11:54.09 | |
totoNekolik let?? Markiza a STV3?? Jedine SK region |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 11:58.06 | |
RE: CSLink+SKYLinkNemluvím o těchto dvou programech,co se týká roků,ale momentálně jsou na kartě napořád bez poplatku. |
![]() toto |
| 28.05.2009, 12:00.56 | |
totoOmyl,idu len vdaka tomuto : https://www.parabola.cz/zpravicky/9651/skylink-testuje-regionalizaci-programu/v programovej ponuke pre CR nie su |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 12:04.37 | |
totoMarkíza a STV3 nejsou napořád a už vůbec ne u všech majitelů CZ regionu. Mě na původní TaT kartě třeba nejdou. Ale mám je na Gitalce, takže je to fuk. |
![]() joscer |
| 28.05.2009, 12:07.21 | |
RE: CSLink+SKYLinkNechci se s tebou v žádném případě hádat,zatím to jde a co bude potom se vždy vyřeší.Nejlepší volba je stejně mít obě karty a podle nabídky se zařídit. |
![]() toto |
| 28.05.2009, 12:08.55 | |
To joscerR^ R^ R^ |
![]() toto |
| 28.05.2009, 15:40.51 | |
CSLink+SKYLinkMne dealer zo Skylinku povedal že to bude v DLHODOBOM testovaní. Usudok nech si urobí každy sám, ale podla mna to pojde dost dlho.. R^ |
![]() johndoug |
| 28.05.2009, 15:54.16 | |
@johndougTo je to co jsem říkal |
![]() toto |
| 28.05.2009, 15:59.37 | |
johndougRegionalizacia moze ist v teste dost dlho,ale ci pojde aj tie programy tak dlho,je otazne |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 18:33.18 | |
RE: CSLink+SKYLinktak jsem koupil skylink standart, dva měsíce zdarma komplet, obraz ohodně lepší než u UPC a DigiTV, a ty HD programi to je paráda, zaregistroval jsem slovenské region a zaškrtnul Zúčtovací měna CZK, tak jsem zvědav za da měsíce až budu prodlužovat multi tak jestli budo moci převádět z učtu pladbu v českých korunách |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 18:51.26 | |
@fpsfpsPlatba v českých korunách na český účet normálně proběhne. Mám to osobně několikrát ověřené. |
![]() pekad |
| 28.05.2009, 19:05.04 | |
@fpsfpsZa kolik jsi tu kartu koupil? |
![]() jackino |
| 28.05.2009, 19:11.14 | |
RE: CSLink+SKYLinkza normálních 1999kč |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 19:19.00 | |
@pekadtakžer i když mam slovenský region tak budu platit na český účet? zaškrtával si Zúčtovací měna CZK? |
![]() fpsfps |
| 28.05.2009, 20:58.43 | |
@fpsfpsAno, přesně tak. |
![]() pekad |
| 29.05.2009, 11:35.05 | |
CS Link, Skylinkporadíte mi prosím někdo?mam cs link čr.a vůbec mi nejde joj test.známím jde na cs liku.mám stejnou směrnici a nic,uvažuji že cs link přestanu používat a zakoupím si skylink na čr.ale tam jsem slyšelka že začala jít markíza.jak je to ?jake jsou druhy skylink karty?standart a nějaka ještě?chtěla bych co nejvíc programů zakladni. :) :) :) diky za rady... |
![]() lida |
| 30.05.2009, 07:12.33 | |
RE: CSLink+SKYLinkCS link je dobrá karta pokud ji máš standart stačí jít na jejich stránky kuponem doplatit 200kč a přeregistrovat na neplacené neomezeně.Tím získáš možnost změny regionu a také všechny neplacené programy + Géčko na 1 měsíc zdarma.Region měníš posláním sms zprávy za 7kč.SK region jdou všechny sk programy.Někomu to po změně jde vše,jak cs tak sk.Doufám že odpověď je vyčerpávající. |
![]() toto |