| 28.05.2009, 08:06.23 | |
Openboxforumkam se to podělo je tam jenom nějaký banán :-) |
![]() JirkaP |
| 28.05.2009, 08:24.54 | |
RE: Openboxforumozaj ale http://www.satpodpora.sk/forum/ funguje R^ |
![]() Jupi |
| 28.05.2009, 09:30.13 | |
RE: Openboxforumvyhořel jim server po tom včerejším problému s digi klíčema |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 10:28.49 | |
RE: OpenboxforumVšak ide, nič nevyhorelo |
![]() emo53 |