Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 11:17.46

Sky Link

Prosim vas idu na Sky Link karte madarske programy M1,M2,RTL KLUB,Duna ale su iba v teste ??
Skusam ich naladit a nejdu .
dakujem
uživatel
intel
28.05.2009, 11:19.05

intel

Este nejdu
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 11:19.25

RE: Sky Link

až od 1.6 by mali ísť oficiálne
uživatel
Jupi
28.05.2009, 11:31.50

Madarske TV

Mám starou bilou kartu T-T a všechny 4madarské tv jedou od sameho začatku co je tam přidali,a ještě na Hotbirdu 13 take jsou volně ovšem jen některe.Zdravim.
uživatel
16zdenda
28.05.2009, 12:11.47

RE: Sky Link

Čaute, bude aj dabing, či už chcem veľa?
uživatel
gugel
28.05.2009, 12:41.05

@gugel

STV,ČT dabuje do maďarského jazyka??? :laughing: :laughing: :laughing:
to je nezmysel :fuming:
uživatel
Satmaster
28.05.2009, 12:41.54

gugel

Napis Glisnikovi,nech to operatorky Skylinku dabuju specialne pre vas zakaznikov :D
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 13:06.58

Aha,...

...ja len že Skylink je "Česko-Slovensky".
uživatel
gugel
28.05.2009, 13:09.42

gugel

Po novom cesko-slovensko-madarska platforma
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 13:17.25

No dobre,...

musím už ísť. R^
uživatel
gugel
28.05.2009, 16:40.09

RE: Sky Link

tak to ma pobavilo, že či budú dabované. Áno, poslanci za SMK to budú dabovať a naživo. :)))
uživatel
palo