| 28.05.2009, 11:17.46 | |
Sky LinkProsim vas idu na Sky Link karte madarske programy M1,M2,RTL KLUB,Duna ale su iba v teste ??Skusam ich naladit a nejdu . dakujem |
![]() intel |
| 28.05.2009, 11:19.05 | |
intelEste nejdu |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 11:19.25 | |
RE: Sky Linkaž od 1.6 by mali ísť oficiálne |
![]() Jupi |
| 28.05.2009, 11:31.50 | |
Madarske TVMám starou bilou kartu T-T a všechny 4madarské tv jedou od sameho začatku co je tam přidali,a ještě na Hotbirdu 13 take jsou volně ovšem jen některe.Zdravim. |
![]() 16zdenda |
| 28.05.2009, 12:11.47 | |
RE: Sky LinkČaute, bude aj dabing, či už chcem veľa? |
![]() gugel |
| 28.05.2009, 12:41.05 | |
@gugelSTV,ČT dabuje do maďarského jazyka??? :laughing: :laughing: :laughing:to je nezmysel :fuming: |
![]() Satmaster |
| 28.05.2009, 12:41.54 | |
gugelNapis Glisnikovi,nech to operatorky Skylinku dabuju specialne pre vas zakaznikov :D |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 13:06.58 | |
Aha,......ja len že Skylink je "Česko-Slovensky". |
![]() gugel |
| 28.05.2009, 13:09.42 | |
gugelPo novom cesko-slovensko-madarska platforma |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 13:17.25 | |
No dobre,...musím už ísť. R^ |
![]() gugel |
| 28.05.2009, 16:40.09 | |
RE: Sky Linktak to ma pobavilo, že či budú dabované. Áno, poslanci za SMK to budú dabovať a naživo. :))) |
![]() palo |