Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 11:32.44

info..28.05.09..11.10

D"G" TV has changed revision of software in the cards,
so it will take some time to study the new algorithm to find the keys.
DigiTV use now ROM 110 AC8 (Nagra2) new algorithm.
uživatel
PopoDag
28.05.2009, 11:44.03

RE: info..28.05.09..11.10

google translátor:
D "G" TV změnila revizi software v kartách,
takže to bude nějakou dobu studovat nový algoritmus pro nalezení klíče.
DigiTV použít hned ROM 110 AC8 (Nagra2) nový algoritmus.
uživatel
vortimond
28.05.2009, 13:42.54

RE: info..28.05.09..11.10

Aspon bude už klud..
uživatel
accid
28.05.2009, 13:46.45

RE: info..28.05.09..11.10

aspoň na pár dní bude klídek.
uživatel
vortimond
28.05.2009, 14:04.49

RE: info..28.05.09..11.10

zajímavá věc z jinýho fóra, někdo to pochopil tak, že u digi tv probíhá jakási revize a zajímalo ho, jak dlouho tam asi tak přibližně budou :laughing:
uživatel
vortimond
28.05.2009, 14:13.52

RE: info..28.05.09..11.10

Aspon vidis,co za talenty pozeraju DIGI nelegalne :laughing:
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 14:16.16

Revize

že oni hledají tu Nagru 3 v kartách Nagra 2.
uživatel
habr
28.05.2009, 14:49.13

RE: info..28.05.09..11.10

tolko nervoznych ludi kvoli kodom :D
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 14:56.46

RE: info..28.05.09..11.10

At uz to konecne zakoduji poradne, lidi si zacnou platit Skylink a ten muze pak zkvalitnit nabidku.
uživatel
flukes
28.05.2009, 14:57.14

RE: info..28.05.09..11.10

skončili sme jasna správa... :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
TELEFONIST
28.05.2009, 15:03.03

RE: vortimond

tak doufam ze tedka si s tym google translator delal (nevhodné slovo)!!!

jako a to normalne koukas na BBC jo? a normalne understand jo?

:laughing:

neusvedcil si se nahodou takhle? protoze ten text musi prelozit i clovek co ma par lekci english lessons
;)
uživatel
alfasex
28.05.2009, 15:07.33

RE: info..28.05.09..11.10

koukal jsem ted do menu na info o kartě a je tam pořád BRFSNA 110 rev AC6 u origoš humaxe samozřejmě.jestli ty zápisy posílají na kartu postupně nevím.
uživatel
marksony
28.05.2009, 15:09.07

RE: info..28.05.09..11.10

no teď můžu tak maximálně čumět do kýble, když nemám digi emu. by mě fakt zajímalo, co vlastně změnili, že to nejde. když teda né tu revizi, jak píše vlado, tak co teda.
uživatel
vortimond
28.05.2009, 15:13.28

@vortimond

Myslím, že jsem to tu psal už včera.
Změnil se IDEA EMM klíč, který spolu s RSA EMM klíčem slouží k primárnímu decryptu EMM-G instrukce měnící klíče.
Dále došlo k další úpravě autoupdate rutiny v nano BA. (sekundární EMM decrypt).
uživatel
D2MAC
28.05.2009, 15:16.02

RE: info..28.05.09..11.10

Super...to bude chvilku klid...Rumuni fandím vám a držím palec :laughing: :laughing:
uživatel
fanda
28.05.2009, 15:23.16

D2MAC

né že bych tomu rozuměl, ale moc nebezpečně to nezní, tak to je pohoda, ne?
uživatel
vortimond
28.05.2009, 15:30.24

@vortimond

Už jsem prozradil až moc. ;)
uživatel
D2MAC
28.05.2009, 18:02.19

Blooddog 11:10

Čteš vůbec ty příspěvky? Vždyť v tom to(nevhodné slovo) neni ani jeden nervózní příspěvek? :))) Nervózní mi naopak připadáš ty. Vždyť ti to může být uplně jedno a ty tu vyšiluješ, jak kdyby si vyhrál ve sportce.
ostatní co se radují, že maj jejich sousedi po ptákách: Nejlepší by bylo, kdybyste všechny, co nelegálně přijímaj digi, napráskali policajtům. Pak se vám snad uleví :))) . On to totiž zase někdo rozlouskne a pak se z toho zcvoknete.
uživatel
dusa5
28.05.2009, 18:05.36

dusa5

Nie na tomto servri..inde,kde hladaju kody cely den a zlostia sa na DIGI,ze co si to vobec dovoluje menit kody :) len to by si musel pochopit o com pisem :)
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 18:17.51

RE: info..28.05.09..11.10

A proč ty proboha lezeš na nějaký stránky, které se věnují nelegálnímu příjmu??? Jseš normální? Jestli se nudíš, tak se běž koukat na televizi :))) . Nehaš co tě nepálí!
uživatel
dusa5