| 28.05.2009, 11:32.44 | |
info..28.05.09..11.10D"G" TV has changed revision of software in the cards,so it will take some time to study the new algorithm to find the keys. DigiTV use now ROM 110 AC8 (Nagra2) new algorithm. |
![]() PopoDag |
| 28.05.2009, 11:44.03 | |
RE: info..28.05.09..11.10google translátor:D "G" TV změnila revizi software v kartách, takže to bude nějakou dobu studovat nový algoritmus pro nalezení klíče. DigiTV použít hned ROM 110 AC8 (Nagra2) nový algoritmus. |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 13:42.54 | |
RE: info..28.05.09..11.10Aspon bude už klud.. |
![]() accid |
| 28.05.2009, 13:46.45 | |
RE: info..28.05.09..11.10aspoň na pár dní bude klídek. |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 14:04.49 | |
RE: info..28.05.09..11.10zajímavá věc z jinýho fóra, někdo to pochopil tak, že u digi tv probíhá jakási revize a zajímalo ho, jak dlouho tam asi tak přibližně budou :laughing: |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 14:13.52 | |
RE: info..28.05.09..11.10Aspon vidis,co za talenty pozeraju DIGI nelegalne :laughing: |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 14:16.16 | |
Revizeže oni hledají tu Nagru 3 v kartách Nagra 2. |
![]() habr |
| 28.05.2009, 14:49.13 | |
RE: info..28.05.09..11.10tolko nervoznych ludi kvoli kodom :D |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 14:56.46 | |
RE: info..28.05.09..11.10At uz to konecne zakoduji poradne, lidi si zacnou platit Skylink a ten muze pak zkvalitnit nabidku. |
![]() flukes |
| 28.05.2009, 14:57.14 | |
RE: info..28.05.09..11.10skončili sme jasna správa... :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() TELEFONIST |
| 28.05.2009, 15:03.03 | |
RE: vortimondtak doufam ze tedka si s tym google translator delal (nevhodné slovo)!!!jako a to normalne koukas na BBC jo? a normalne understand jo? :laughing: neusvedcil si se nahodou takhle? protoze ten text musi prelozit i clovek co ma par lekci english lessons ;) |
![]() alfasex |
| 28.05.2009, 15:07.33 | |
RE: info..28.05.09..11.10koukal jsem ted do menu na info o kartě a je tam pořád BRFSNA 110 rev AC6 u origoš humaxe samozřejmě.jestli ty zápisy posílají na kartu postupně nevím. |
![]() marksony |
| 28.05.2009, 15:09.07 | |
RE: info..28.05.09..11.10no teď můžu tak maximálně čumět do kýble, když nemám digi emu. by mě fakt zajímalo, co vlastně změnili, že to nejde. když teda né tu revizi, jak píše vlado, tak co teda. |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 15:13.28 | |
@vortimondMyslím, že jsem to tu psal už včera.Změnil se IDEA EMM klíč, který spolu s RSA EMM klíčem slouží k primárnímu decryptu EMM-G instrukce měnící klíče. Dále došlo k další úpravě autoupdate rutiny v nano BA. (sekundární EMM decrypt). |
![]() D2MAC |
| 28.05.2009, 15:16.02 | |
RE: info..28.05.09..11.10Super...to bude chvilku klid...Rumuni fandím vám a držím palec :laughing: :laughing: |
![]() fanda |
| 28.05.2009, 15:23.16 | |
D2MACné že bych tomu rozuměl, ale moc nebezpečně to nezní, tak to je pohoda, ne? |
![]() vortimond |
| 28.05.2009, 15:30.24 | |
@vortimondUž jsem prozradil až moc. ;) |
![]() D2MAC |
| 28.05.2009, 18:02.19 | |
Blooddog 11:10Čteš vůbec ty příspěvky? Vždyť v tom to(nevhodné slovo) neni ani jeden nervózní příspěvek? :))) Nervózní mi naopak připadáš ty. Vždyť ti to může být uplně jedno a ty tu vyšiluješ, jak kdyby si vyhrál ve sportce.ostatní co se radují, že maj jejich sousedi po ptákách: Nejlepší by bylo, kdybyste všechny, co nelegálně přijímaj digi, napráskali policajtům. Pak se vám snad uleví :))) . On to totiž zase někdo rozlouskne a pak se z toho zcvoknete. |
![]() dusa5 |
| 28.05.2009, 18:05.36 | |
dusa5Nie na tomto servri..inde,kde hladaju kody cely den a zlostia sa na DIGI,ze co si to vobec dovoluje menit kody :) len to by si musel pochopit o com pisem :) |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 18:17.51 | |
RE: info..28.05.09..11.10A proč ty proboha lezeš na nějaký stránky, které se věnují nelegálnímu příjmu??? Jseš normální? Jestli se nudíš, tak se běž koukat na televizi :))) . Nehaš co tě nepálí! |
![]() dusa5 |