Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 15:18.35

bude trvat tma hodiny nebo dny?

Jelikož mám ve svém okolí desítky a desítky známých, kteří sledují D..I TV v EMU, zajímal by mě váš názor, zda to tipujete na hodiny nebo dny? Jde o to, zda jim mám nabízet oficiální Skylink / CSlink karty nebo se vyplatí chvíli čekat pouze s DVB-T set-top-boxem? Díky! :8) R^
uživatel
Dejf
28.05.2009, 15:19.52

@Dejf

Nekonečně zbytečné vlákno...
uživatel
D2MAC
28.05.2009, 15:22.00

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

S tím nesouhlasím, proč sem vůbec chodíte a toto píšete? Diskuze je určena čtenářům, díky. Chci jen znát názor ostatních, to zakázané není! Pokud ano, v životě sem už nevlezu. :8)
uživatel
Dejf
28.05.2009, 15:31.23

Dejf

Co tak na taketo dristy pouzit uz existujuce vlakna?
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 15:32.07

Dejfe, ty fakt nemáš dvojku na Skylink ?

:8) :ogre:
uživatel
Nervoš
28.05.2009, 15:32.08

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

mám nabízet oficiální Skylink / CSlink karty já hovorím jo kašlať na digishit
uživatel
Jupi
28.05.2009, 15:34.42

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

To nervoš: Mám obchod satelitní technikou a před sebou několik Skylink karet, jde o to, zda nenaštvu kámoše, když jim je prodám a oni to zítra ráno opět nahodí ;)
uživatel
Dejf
28.05.2009, 15:35.49

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Dejfe neblbni, prodej kartičky a nečekej než zahřmí,
Ptáš se jak 10-ti letý kluk :8)
uživatel
Babui
28.05.2009, 15:37.30

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

já si tipnu, že do zítřka to tady máme zpátky (digi klíče)
uživatel
vortimond
28.05.2009, 15:37.31

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Vyšší kvalita a klídek snad ani kamarády nenaštve R^
uživatel
Nervoš
28.05.2009, 15:43.35

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Chápu Nervoši, ale oni jsou dlouhou dobu zvyklí koukat na Nova Sport či Eurosport v češtině zadarmo a nechtějí platit 250,-/měs. O to tu jde. Osobně souhlasím s Vortimondem, zítra máme klíče jako na koni. Když ne, prodávám karty jako drak R^ :8)
uživatel
Dejf
28.05.2009, 15:49.05

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

To snad neni pravda.Dejfe, jsi to Ty, nebo Ti na PC leze syn?Jeste tu napis, kolik si na krame beres na aktualizaci softcam a ja padnu pod stul! :)))
uživatel
Saxon
28.05.2009, 15:49.55

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Dejf nemusiš čakať už su
uživatel
tresp
28.05.2009, 15:49.57

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

už jsou nový klíče na zahraničních webech. test ok
uživatel
vortimond
28.05.2009, 15:50.17

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Tak to asi Dejfe neprodáš. Už jsou u konkurence klíče.
uživatel
Oskarek1
28.05.2009, 15:52.01

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

je to tak
uživatel
juzek
28.05.2009, 15:52.07

@Dejf

A to si opravdu myslí že to budou krást do nekonečna?
uživatel
toto
28.05.2009, 15:54.32

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

nevím jak dejf, ale já si myslím, že to skutečně půjde do nekonečna. všechno tomu nasvědčuje
uživatel
vortimond
28.05.2009, 15:54.49

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Uz to fici
uživatel
jojkoba
28.05.2009, 15:55.21

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

N 2111 00 *************
N 2111 01 *************


* mas padaka!
uživatel
jojkoba
28.05.2009, 15:55.44

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Bude trvať minúty
uživatel
Eman
28.05.2009, 15:56.21

TO nikdo neví!

před hodinou jsem dostal od kámoše z chorvatska meil,
který na tom v týmu dělá,prý mají předstih,protože něco zachytili v neděli když si to rumuni nějak krokově zkoušeli.Kdy to bude neodpověděl,máme čekat.
Mezi něma jde o velkou prestiž,kdo přijde první...
uživatel
amrox
28.05.2009, 15:58.02

admin

Posli nejake ovocie jojkoba :)
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 15:58.41

jojkoba

bolo tito treba sem dať Rv
uživatel
Jupi
28.05.2009, 15:59.54

@bloodbitch

sa nepo_er....
uživatel
jojkoba
28.05.2009, 16:02.26

než jsem to dopsal

už jsou.Tak to mně zajímá,kdo to první prolomil...
uživatel
amrox
28.05.2009, 16:08.57

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Co lamentujete, ved vam to ide.
uživatel
Warder
28.05.2009, 16:13.53

Dejf

ty by sisi zaslúžil tiež po zadku čo by si mal podporovať našu platformu skylink/cslink aby bolo viac zákazníkov na lepšiu kvalitu programov tak poporuješ blbých rumunov ;P
uživatel
Jupi
28.05.2009, 16:13.57

@jupi

hadam to aspon niekomu pomohlo...
uživatel
jojkoba
28.05.2009, 16:18.23

@Dejf

ti tvi kamoši musi byt velké (nevhodné slovo)
uživatel
miku
28.05.2009, 16:19.59

miku

Musis napisat s.o.c.k.y s bodkami :D
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 16:25.42

Blooddog + miku

Myslím že 600 sk je dost a nemusí sa vždy jednat o (nevhodné slovo). Ja osobne na to mám ale viem že nie každý...
uživatel
johndoug
28.05.2009, 16:26.27

johndoug

600 Sk??? Kde si prisiel na tu sumu???
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 16:26.48

Blooddog + miku

To slovo bolo samozrejme s.o.c.k.y. :laughing: :laughing:
uživatel
johndoug
28.05.2009, 16:27.33

Blooddog

A kolko stojí plná ponuka ktora ti ide v EMU ??
uživatel
johndoug
28.05.2009, 16:27.45

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Opet tma.
uživatel
aries
28.05.2009, 16:29.05

johndoug

Aha,takto si to myslel...tak potom to sedi..ale to nikoho neopravnuje na to ,aby kradol :)
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 16:34.15

Blooddog

To máš pravdu pravdúcu ale nebudem sa tu teraz hrat na moralistu a rozoberat to, čo sa ru rozoberalo už 1000x. Len som reagoval na to že ludia sú takí, že prečo platit za niečo čo možem mat zadarmo, samozrejme že to neschvalujem, sám si ho platím ofiko a mám aj Skylink ale nebudem sa tu hrat na to že som nikdy nepozeral Polsat,D+,Premiere atd.atd. čo je tiež zlodejina...
uživatel
johndoug
28.05.2009, 17:07.13

Dejf

Ked niekto nelegalne sleduje digi tv by som prizmuril oci,ale,ked niekto predava stb s neofiko fw s moznostou prijmu digi(a este je zvedavy,ci mu job v tom istom smere pôjde dalej),tak na toho by som poslal policajtov.Uz dost takych vydriduchov.Nielenze porusuju zakony,ale hrabu na nevedomosti ludi,ktori potom zahlcuju fora.
DEJF a jemu podobni-zavriet!
uživatel
Kasr
28.05.2009, 17:08.33

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Konečně dostalo slovíčko "testovat"ten pravý význam :8) R^ :)
uživatel
martin5
28.05.2009, 17:23.06

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Zeby niekto po tomto mohol cakat navstevu panov v zelenom? :D
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 19:06.10

Pani v zelenom

Po informacii od 007 uz mozno navstivia Dejfa v Domazliciach.Tak mu treba!
uživatel
Kasr
28.05.2009, 19:08.32

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Multiteritoriální pay-tv platforma Digi TV provedla výraznou změnu v systému podmíněného přístupu Nagravision, což znamená, že vyřadila pirátský příjem, včetně tzv. autoupdate.

Digi TV je v poslední době nejpopulárnější platformou na tzv. černém trhu a to díky používání starého systému Nagravision 2 ale také především kvůli bohaté nabídce atraktivních filmových a sportovních TV kanálů. Tato platforma je jednou z mála služeb, která se doposud dlouhodobě nevypořádala s černým příjmem. Jiné evropské platformy již přešly na vyšší verzi kódovacího systému, případně využívají jiný kódovací systém.

Pay-tv služba je šířena prostřednictvím satelitu Intelsat 10-02 (1°W) a Thor 5 (0,8°W) a působí v šesti krajinách, včetně České republiky a Slovenska. Diváky si získává především díky své bohaté nabídce programů za nízkou cenu.
uživatel
herbal
28.05.2009, 19:13.12

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Digi Tv has changed revision of software in the cards
It will take some time to study the new algorithm to find the keys.
DigiTV use now ROM 110 AC8 (Nagra2) new algorithm

To bude chvílu trvat Rv
uživatel
slapet
28.05.2009, 19:14.30

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

A už to šlape
uživatel
Dray
28.05.2009, 19:17.02

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Možná tak na paty :lookaround:
uživatel
slapet
28.05.2009, 19:28.52

@Dejf

Bez rychlo poprehravat softy v stb,ktore mas pripravene na predaj!
uživatel
Kasr
28.05.2009, 19:38.46

To musí být firma

To musí k pláči ta Firma-Dejf, když je závislý na prodeji Digi v emu kámošům. Je to asi věc životního postoje. Nikdy bych si nedovolil namontovat zákazníkovi něco u čeho je taková nejistota.
Já nainstaloval zákazníkovi první satelit dovezený z Chamu v dubnu 1990 za dnes i tehdy neuvěřitelných 18 tisíc. Od té doby několik tisíc, vždycky všechno oficiálně a žiju si velmi slušně. Co bude dělat až Digi-crack přestane fungovat? Na pracák?
uživatel
lynxx
28.05.2009, 19:46.43

RE: bude trvat tma hodiny nebo dny?

Já mám ovšem jiný problém. Byli doby kdy jsem si myslel, že Digi je seriózní firma. Montovali jsme to ve velkým zcela neznámým i známým lidem. Dnes mi dělá s těma Digi-crackama konkurenci kdejaký hejhula co umí jen trochu s PC, dokonce i dva pitomci co jsme je vyhodili pro naprostou neschopnost a arogantní jednání se zákazníky. Já ale těm seriózně platícím nemohu zajistit servis. Mám tu 3 měsíce nevyřízené reklamace, protože Digi není schopno dodat ne servis jediný kus. Snad abych jim začal taky sázet ty fergusony s emu, ne? :)
uživatel
lynxx
28.05.2009, 22:54.41

@lynxx

Taky pamatuju ty první satelity z roku 90, byly to hlavně Amstrady srx 200, na tu dobu dobré mašinky i paraboly, některé fungují bez problémů dodnes.
uživatel
sirda