Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 15:01.15

@ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv upravila

..je mylne uvedena informacia ze zmenili revidenciu z AC6 na AC8 coz nie je pravda.. Ajhla vypis mojej pracujucej karticky:

[ 14:56:52 ] [ ATR ] T=1 1etu=8.68us Guardtime:11etu CWT:139etu BWT:15371etu WWT:153600etu
[ 14:56:52 ] [ ATR ] Historical bytes: D N A S P 1 1 0 R e v A C 6
[ 14:56:52 ] [ Loader ] Init Nagra card
[ 14:56:52 ] [ Phoenix ] Setting Parity to: ODD
[ 14:56:52 ] [ Phoenix ] Setting 1 Stop bit on node /dev/ttyUSB0
[ 14:56:52 ] [ Phoenix ] Setting Baud to standard 115200
[ 14:56:52 ] [ Keyman ] Adding key 83E9xxx type 0 on Provider 000000 for caid 1800 ID=0
[ 14:56:53 ] [ Keyman ] Adding key 83E9xxx type 1 on Provider 002011 for caid 1800 ID=0
[ 14:56:53 ] [ Keyman ] Adding key 83E9xxx type 1 on Provider 002111 for caid 1800 ID=0
uživatel
Vlado Fogo
28.05.2009, 15:11.54

@VF

Díky za upřesnění informací. Text byl zeditován.
uživatel
redakce
28.05.2009, 15:37.20

Vlado Fogo

Ty žiješ? jupíííí . . . . si mi chyběl ;)
uživatel
juzek
28.05.2009, 15:43.22

@ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv upravila

bohužel, také potvrzuji a dle testů teď je znovu vše při starém a funkční ;P
uživatel
Babui
28.05.2009, 16:20.59

RE: @ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv u...

a myslim ze aj idu na stare kluce niekedy z nedele, lebo tyzden odlozeny box zo skrine s platnou kartickou na behol okamzite po zapnuti
uživatel
Vlado Fogo
28.05.2009, 17:47.42

Lenivosť je matka núdze

VF je zpět takže zase bude legrace.
Vlado kde jsi byl ???Jsi říkal že tu končíš..
Ale jak je něco s DIGI vždy se vrátíš..
Magické DIGI TV.
Lidé se vracejí na místo činu,lidé blázní,servery kolabují...
A pak že to DIGI TV nikoho nezajímá a mají hnusný obraz :))) :)))
uživatel
pat
28.05.2009, 18:16.52

RE: @ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv u...

Pate, vcera jsem uz do toho poradne prastil a prestal byt HD panicem.Po dnesnim odpoledni v HD z parizskych tenisovych kurtu mohu prisahat, ze uz nic jineho nez kvalitni HD nechci a rumuny tuplem.Je dobre, ze se Vlado objevil, nekteri zdejsi chovanci potrebuji jeho skotske striky, jak (nevhodné slovo) drbani!
uživatel
Saxon
28.05.2009, 18:28.01

@pat

digi mi je ukradnute podobne ako aj ty a ostatni provokateri ako vidis mam oficialku este z dealerskych cias
to ze som napisal nic neznamena - klasicky som len opravil nepresnost v clanku redakcie.. mohol som sa sice zaregistrovat pod inym nickom ak 80 % tu pritomnych predajcov a kseftarikov, ale to nie je moja parketa
uživatel
Vlado Fogo
28.05.2009, 18:29.27

RE: @ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv u...

Kdo se jednou podívá na HD,obzvláště když je to zrovna v native hd tak se těžko vrací k sd...a k digi už vůbec ne..takže souhlas
uživatel
fanda
28.05.2009, 18:30.54

@Saxon

jj, HD je super, zial v casoch financnej krizy ludia mnohokrat kupuju najlacnejsie cinske shity a nasledne hromzia na kvalitu. maximalnu sialenost co som videl minuly tyzden je SAMSUNG oled 102 a k tomu madarsky kram opticum 4050 s digi.. des ...
uživatel
Vlado Fogo
28.05.2009, 18:35.53

RE: @ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv u...

v sistemovych informaciach na humaxe je tes ac6 keby presli na ac8 aj tam by to bolo prepisane na ac8 cize milne informacie na forach
uživatel
jopo166
28.05.2009, 23:06.07

re Vlado

Vítej zpátky!!! R^ S rumunem si mě ovšem moc nepotěšil :fuming: Myslel jsem že to chvilku vydrží!!! :(
uživatel
binladin2