| 28.05.2009, 15:01.15 | |
@ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv upravila..je mylne uvedena informacia ze zmenili revidenciu z AC6 na AC8 coz nie je pravda.. Ajhla vypis mojej pracujucej karticky:[ 14:56:52 ] [ ATR ] T=1 1etu=8.68us Guardtime:11etu CWT:139etu BWT:15371etu WWT:153600etu [ 14:56:52 ] [ ATR ] Historical bytes: D N A S P 1 1 0 R e v A C 6 [ 14:56:52 ] [ Loader ] Init Nagra card [ 14:56:52 ] [ Phoenix ] Setting Parity to: ODD [ 14:56:52 ] [ Phoenix ] Setting 1 Stop bit on node /dev/ttyUSB0 [ 14:56:52 ] [ Phoenix ] Setting Baud to standard 115200 [ 14:56:52 ] [ Keyman ] Adding key 83E9xxx type 0 on Provider 000000 for caid 1800 ID=0 [ 14:56:53 ] [ Keyman ] Adding key 83E9xxx type 1 on Provider 002011 for caid 1800 ID=0 [ 14:56:53 ] [ Keyman ] Adding key 83E9xxx type 1 on Provider 002111 for caid 1800 ID=0 |
![]() Vlado Fogo |
| 28.05.2009, 15:11.54 | |
@VFDíky za upřesnění informací. Text byl zeditován. |
![]() redakce |
| 28.05.2009, 15:37.20 | |
Vlado FogoTy žiješ? jupíííí . . . . si mi chyběl ;) |
![]() juzek |
| 28.05.2009, 15:43.22 | |
@ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv upravilabohužel, také potvrzuji a dle testů teď je znovu vše při starém a funkční ;P |
![]() Babui |
| 28.05.2009, 16:20.59 | |
RE: @ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv u...a myslim ze aj idu na stare kluce niekedy z nedele, lebo tyzden odlozeny box zo skrine s platnou kartickou na behol okamzite po zapnuti |
![]() Vlado Fogo |
| 28.05.2009, 17:47.42 | |
Lenivosť je matka núdzeVF je zpět takže zase bude legrace.Vlado kde jsi byl ???Jsi říkal že tu končíš.. Ale jak je něco s DIGI vždy se vrátíš.. Magické DIGI TV. Lidé se vracejí na místo činu,lidé blázní,servery kolabují... A pak že to DIGI TV nikoho nezajímá a mají hnusný obraz :))) :))) |
![]() pat |
| 28.05.2009, 18:16.52 | |
RE: @ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv u...Pate, vcera jsem uz do toho poradne prastil a prestal byt HD panicem.Po dnesnim odpoledni v HD z parizskych tenisovych kurtu mohu prisahat, ze uz nic jineho nez kvalitni HD nechci a rumuny tuplem.Je dobre, ze se Vlado objevil, nekteri zdejsi chovanci potrebuji jeho skotske striky, jak (nevhodné slovo) drbani! |
![]() Saxon |
| 28.05.2009, 18:28.01 | |
@patdigi mi je ukradnute podobne ako aj ty a ostatni provokateri ako vidis mam oficialku este z dealerskych ciasto ze som napisal nic neznamena - klasicky som len opravil nepresnost v clanku redakcie.. mohol som sa sice zaregistrovat pod inym nickom ak 80 % tu pritomnych predajcov a kseftarikov, ale to nie je moja parketa |
![]() Vlado Fogo |
| 28.05.2009, 18:29.27 | |
RE: @ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv u...Kdo se jednou podívá na HD,obzvláště když je to zrovna v native hd tak se těžko vrací k sd...a k digi už vůbec ne..takže souhlas |
![]() fanda |
| 28.05.2009, 18:30.54 | |
@Saxonjj, HD je super, zial v casoch financnej krizy ludia mnohokrat kupuju najlacnejsie cinske shity a nasledne hromzia na kvalitu. maximalnu sialenost co som videl minuly tyzden je SAMSUNG oled 102 a k tomu madarsky kram opticum 4050 s digi.. des ... |
![]() Vlado Fogo |
| 28.05.2009, 18:35.53 | |
RE: @ redakce - reakcia na zpravicku Digi Tv u...v sistemovych informaciach na humaxe je tes ac6 keby presli na ac8 aj tam by to bolo prepisane na ac8 cize milne informacie na forach |
![]() jopo166 |
| 28.05.2009, 23:06.07 | |
re VladoVítej zpátky!!! R^ S rumunem si mě ovšem moc nepotěšil :fuming: Myslel jsem že to chvilku vydrží!!! :( |
![]() binladin2 |