| 28.05.2009, 14:23.16 | |
Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5°Dobrý den, mám přijímač Topfield 6000CR, parabolu 80cm, 2 LNB a kartu Skylink. Přijímač jsme použili při instalaci jiné 80cm paraboly, která má 1 twin LNB, po vrácení k původní parabole přestaly jít programy z Astry 23,5° (ztratila se kvalita). Programy z Astry 19,2° zůstaly. Satelit instaloval odborník, během odpojení nedošlo k manipulaci/pootočení satelitu a přesto se úplně ztratila kvalita. V čem může být problém? Děkuji |
![]() Hana |
| 28.05.2009, 14:26.59 | |
RE: Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5...A co Diseq? Mas ho nastaveny dobre pre Astru 3A? |
![]() iko |
| 28.05.2009, 15:24.24 | |
RE: Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5...Také to tipuji na Diseq. Nastavte v menu LNB 1 na Astru 19,2 a LNB 2 na Astru 23,5. R^ |
![]() Dejf |
| 28.05.2009, 15:41.19 | |
RE: Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5...Asi to tak bude. Menu, u Diseq 1.1 nastavit neumožněno a u Diseq 1.0 nastavit Astra 1 /19,2E/ na 1 ze 4 a Astra 3 /23,5E/ na 2 ze 4. Pokud ale máte dvě samostatná LNB a nikoli monoblok tak to může být i opačně,záleží pak jak vám to ten odborník nainstaloval. Každopádně jsou jen dvě možnosti,nutno vyzkoušet. |
![]() BIDLO |
| 02.06.2009, 09:31.54 | |
RE: Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5...Ano, přesně takto jsme měli LNB původně nastavené. Zmátlo mě totiž, že Astra1 měla úroveň 90% a kvalitu 99%, to samé i Astra2 a Astra3 měla úroveň 96% a tu kvalitu 0%. Programy jsem tedy znovu vyhledala, ale když zvolím nějaký český program, Cryptoworks hlásí "Služba je dočasně nedostupná". Takže bude nejspíš problém s kartou (máme neomezenou)? |
![]() Hana |
| 14.06.2009, 09:29.55 | |
RE: Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5...Ano mě se to taky stalo. Koupil jsem komplet Topfield 6000 CR a ladil jsem. Volné programy jedou, ale ČT1,2,NOVA... (kódované) nejdedou - hlásí to: "Služba je dočasně nedostupná" Karta je Skylink neomezená?! Navíc tu byl známý a ve snaze mi pomoci rozladil všechny nastavení. Nemůžete poradit s nastavením? Díky |
![]() Maris |
| 14.06.2009, 10:40.59 | |
RE: Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5...Tovární nastavení.Nastavit diseqC. Dopsat chybějící tp. Proscanovat, seřadit. Mít správně vloženou kartu, naladěny správné kanály.. Bez trošky zkušeností to asi rozjet nezvládneš. Nebo tady budem 2dy.. |
![]() Tomik535 |
| 15.06.2009, 10:34.21 | |
HanaNa stránkách cslinku jsem vyčetla, že se má nechat satelit nějakou dobu zaplý na kodovanem českém programu, aby se karta aktivovala, ještě je dobré podívat se, jestli fungují programy TA3, NOE nebo Public.Pokud to nepomůže, tak vyjmout a znovu vložit kartu a nebo ještě znovu naladit programy. Já jsem zkoušela všechno a nic mi nepomohlo. Karta se mlže ještě nechat zaktivovat v jiném přijímači, tuto možnost ale nemám :( |
![]() Hana |
| 15.06.2009, 16:41.44 | |
RE: Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5...Kódované české programy jsou na různých družicích..musíš mít z té správné..už jsem to psal.. |
![]() Tomik535 |
| 19.06.2009, 11:27.06 | |
RE: Topfield 6000CR ztráta příjmu z Astra 23,5...To samozřejmě mám :), nekodovane programy mi jedou. Problém je v tom, že mi karta od CS LINKu nedekoduje programy z družice Astra 3A, i když už má kvalitu i úroveň přes 90%... |
![]() Hana |
| 27.05.2010, 21:59.09 | |
nejde nova 23,5Zdravim dnes jsem naladil parabolu na astru 23,5 teda doufam,volne bez karty me jdou programy ct 24 ta3 jdou me i programy kodovane pres kartu skylink ale vubec me nejde TV NOVA a ani me ji to neukaze v tom zeznamu kanalu naslo me to 101 programu nektere jdou nektere ne..vsem diky,a jeste bych mel malej dotaz potreboval bych poradit jaky sat prijimac,ktery prinataceni paraboly ukaze hned obraz bez prodlevy.Mam do do karavanu a porad s tim budu tocit a hledat z ruznych mist díky.jaryn.11@seznam.cz |
![]() dafxf |