Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 13:17.54

koscom SDF 3510

Mam tento pristroj a Openbox 810 , potrebujem ich zapojit na zdielanie kariet,,poradte....aky soft do Koscomu ? alebo ako tam natlačit soft z Opena ? Dik za radu
uživatel
elektro65
28.05.2009, 15:08.34

RE: koscom SDF 3510

cez JTAG
uživatel
yloh
28.05.2009, 15:21.33

RE: koscom SDF 3510

Ak potrebuješ návod tu ho nájdeš + potrebné bin sub.
http://www.spaceball.phorum.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=87&t=542&p=2559#p2559
uživatel
yloh
28.05.2009, 16:26.22

RE: koscom SDF 3510

Bacha na HW revize te 3510 :) Aby se po JTAGu jeste probral
uživatel
J a