| 28.05.2009, 17:31.45 | |
Sdílení karty mezi Koscom a GIMáte někdo prosím zkušenost se sdílením karet mezi dvěma přijímači různých značek (jestli to vůbec jde), konkrétně Koscom 3510 a Golden Interstar 7800? Díky. |
![]() liskam |
| 28.05.2009, 23:52.58 | |
RE: Sdílení karty mezi Koscom a GIzapomeň |
![]() poky1 |