| 28.05.2009, 17:09.43 | |
ako na zdieľanie na DM-600nenašiel by sa niekto ochotný, kto by mi pomohol nastaviť zdielanie na DM-600? S dreamboxom začínam, a nejak si neviem poradiť. icq 261 226 482 |
![]() majoSk |
| 28.05.2009, 19:42.49 | |
RE: ako na zdieľanie na DM-600a co chceš poradit jak zdilet vlastní kartu nebo cizí? |
![]() markriz |