Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 17:09.43

ako na zdieľanie na DM-600

nenašiel by sa niekto ochotný, kto by mi pomohol nastaviť zdielanie na DM-600? S dreamboxom začínam, a nejak si neviem poradiť. icq 261 226 482
uživatel
majoSk
28.05.2009, 19:42.49

RE: ako na zdieľanie na DM-600

a co chceš poradit jak zdilet vlastní kartu nebo cizí?
uživatel
markriz