Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 18:53.54

Finále Ligy majstrov

Cavte, neviete mi niekto poradit, kde davaju zaznam vcerajsieho zapasu, dnes okolo desiatej vecer? Pretoze na liveonsat.com a podobnych strankach su len zapasy, a chcel by som si to nahrat. Dakujem
uživatel
dalko
28.05.2009, 22:41.15

RE: Finále Ligy majstrov

Dnes od pulnoci na Eurosportu!
uživatel
Saxon
28.05.2009, 23:03.15

RE: Finále Ligy majstrov

zitra dopoledne 9:15 ESP,9:00 CT2.
uživatel
Saxon