| 28.05.2009, 18:53.54 | |
Finále Ligy majstrovCavte, neviete mi niekto poradit, kde davaju zaznam vcerajsieho zapasu, dnes okolo desiatej vecer? Pretoze na liveonsat.com a podobnych strankach su len zapasy, a chcel by som si to nahrat. Dakujem |
![]() dalko |
| 28.05.2009, 22:41.15 | |
RE: Finále Ligy majstrovDnes od pulnoci na Eurosportu! |
![]() Saxon |
| 28.05.2009, 23:03.15 | |
RE: Finále Ligy majstrovzitra dopoledne 9:15 ESP,9:00 CT2. |
![]() Saxon |