Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 19:03.15

předplacená karta upc na půl roku

Pánové mám propadlou předplacenou kartu upc na půl roku slyšel sem že tuto kartu možno opět aktivovat kolik stojí aktivace na půl roku.Nebo se vyplatí koupit novou na netu sem ji našel za 1500 plus 100 pošta co je výhodnější.
uživatel
romik5
28.05.2009, 19:09.23

RE: předplacená karta upc na půl roku

zeptej se tu +420 241 005 100
uživatel
chocholos
28.05.2009, 20:49.40

RE: předplacená karta upc na půl roku

Mně spíš zajímá, kde jsi našel cenu 1500,-Napiš prosím kontakt.Dík
uživatel
doleza
29.05.2009, 00:15.17

Upc Sleva karty

Je to možný, protože UPC ji dává za 100,- Kč měsíčně, což je 600,- Kč za půl roku, takže čistý výdělek je 1000,- Kč. Proto bych ji koupil z netu, neboť ofico je dražší.
uživatel
hifik
29.05.2009, 10:12.34

RE: předplacená karta upc na půl roku

Chlapi, mně stačí jen napsat intern.adresu, kde ji za ty prachy seženu.Všude je za cca.2000,-.Budu rád za info.
uživatel
doleza
29.05.2009, 13:57.21

předplacená karta upc na půl roku

Napiš kontakt nemůžu to sem dát je to reklama.
uživatel
romik5
29.05.2009, 14:51.52

RE: předplacená karta upc na půl roku

Ok,to mě fakt nenapadlo,děkuji.Mail:doleza@volny.cz
uživatel
doleza
27.03.2010, 20:10.50

RE: předplacená karta upc na půl roku

Existuju ešte predlatené karty UPC Direct cz .alebo po prechode na Thor už budu neaktualné??
uživatel
nyakec