| 28.05.2009, 19:03.15 | |
předplacená karta upc na půl rokuPánové mám propadlou předplacenou kartu upc na půl roku slyšel sem že tuto kartu možno opět aktivovat kolik stojí aktivace na půl roku.Nebo se vyplatí koupit novou na netu sem ji našel za 1500 plus 100 pošta co je výhodnější. |
![]() romik5 |
| 28.05.2009, 19:09.23 | |
RE: předplacená karta upc na půl rokuzeptej se tu +420 241 005 100 |
![]() chocholos |
| 28.05.2009, 20:49.40 | |
RE: předplacená karta upc na půl rokuMně spíš zajímá, kde jsi našel cenu 1500,-Napiš prosím kontakt.Dík |
![]() doleza |
| 29.05.2009, 00:15.17 | |
Upc Sleva kartyJe to možný, protože UPC ji dává za 100,- Kč měsíčně, což je 600,- Kč za půl roku, takže čistý výdělek je 1000,- Kč. Proto bych ji koupil z netu, neboť ofico je dražší. |
![]() hifik |
| 29.05.2009, 10:12.34 | |
RE: předplacená karta upc na půl rokuChlapi, mně stačí jen napsat intern.adresu, kde ji za ty prachy seženu.Všude je za cca.2000,-.Budu rád za info. |
![]() doleza |
| 29.05.2009, 13:57.21 | |
předplacená karta upc na půl rokuNapiš kontakt nemůžu to sem dát je to reklama. |
![]() romik5 |
| 29.05.2009, 14:51.52 | |
RE: předplacená karta upc na půl rokuOk,to mě fakt nenapadlo,děkuji.Mail:doleza@volny.cz |
![]() doleza |
| 27.03.2010, 20:10.50 | |
RE: předplacená karta upc na půl rokuExistuju ešte predlatené karty UPC Direct cz .alebo po prechode na Thor už budu neaktualné?? |
![]() nyakec |