| 16.07.2009, 22:04.01 | |
šilhání 5W + 13E + 19,2E + 23,5EZdravím. Je reálné udělat toto šilhání na jedné parabole?Díky za odpovědi. |
![]() ales123 |
| 16.07.2009, 22:10.55 | |
RE: šilhání 5W + 13E + 19,2E + 23,5EAno, na T90 uplne v pohode.Na E85 uz musis hodne peclivy a na krajich budes mit signal jako z 60cm anteny.Na obycejne 85cm ofsetce to bude jeste horsi. |
![]() Saxon |
| 16.07.2009, 22:39.50 | |
RE: šilhání 5W + 13E + 19,2E + 23,5ENevím,jaké má zkušenosti Saxon,ale na E85 se středem na 13E jedu 4W na slušných 75%(jižní čechy).Pokud hneš střed na 9E věřím,že 5W dostaneš na good hodnotu.Instalace s přístupností k anténě je u E85 až překvapující.Je to přesně to co potřebuješ. R^ |
![]() tkan |
| 16.07.2009, 22:41.10 | |
@SaxonAsi jsem si dovolil dost,takže se omlouvám,ostatně třeba s tebou bych se někdy rád sešel,jsem z Tvého kraje. ;) |
![]() tkan |
| 16.07.2009, 22:45.42 | |
RE: šilhání 5W + 13E + 19,2E + 23,5ETo sis teda dovolil. :)))Jako sorry, ale výraz "na slušných 75%" má stejnou hodnotu, jako 2 a půl pytle brambor. |
![]() D2MAC |
| 16.07.2009, 22:59.42 | |
@moderatorUž si viděl někdy 2apůl pytle brambor,nedejBože držels je někdy v ruce? :)))Pokud ano,víš jaký je tříčtvrteční signál na E85. :))) |
![]() tkan |
| 16.07.2009, 23:05.44 | |
@tkanJestli myslíš ty půl metrákové, tak ty bych 2,5 najednou držet nechtěl.Ne, teď vážně. 5W má náročnější transpondéry na příjem než 4W, procenty se můžeš klidně ohánět, ale v tom případě je třeba napsat na čem vlastně jsi to naměřil (kmitočet + přijímač) a hlavně - jaké je % minimum pro konkrétní FEC, při kterém dochází k rozpadu obrazu. Pak dokáže takový údaj poskytnout jakous takous představu o parametrech signálu. |
![]() D2MAC |
| 16.07.2009, 23:31.05 | |
RE: šilhání 5W + 13E + 19,2E + 23,5Estačí,když nám řekne kolik % má na 13E max. a je jasno |
![]() pierrepetr |
| 16.07.2009, 23:44.51 | |
@pierrepetrTak to mě zase spíše zajímá, jakých výsledků dosáhl zde:5W 11065H 18085 3/4 Na to si s chutí počkám. :razz: |
![]() D2MAC |
| 17.07.2009, 00:23.41 | |
RE: šilhání 5W + 13E + 19,2E + 23,5Ejo,ale asi do zítra |
![]() pierrepetr |
| 17.07.2009, 04:30.51 | |
tkanA odkjal, od Zvolena? :) E85 mam celkem rad, ale 30st je uz docela dost.5W ma mensi paru nez 4W a vyska direktoru E85 nema ani 80cm.Proto jsem uprednostnil T90.5W chytam na T90 uplne na kraji jeji lyziny a je to tam jen tak tak. |
![]() Saxon |
| 17.07.2009, 14:14.18 | |
RE: šilhání 5W + 13E + 19,2E + 23,5ENa E85 chytám od 1W až po 28,2E . A jde to. Sice trochu déle trvalo přesné nastavení. Ale šlape to v pohodě. |
![]() lukin |
| 17.07.2009, 14:33.01 | |
@allParabolu momentálně používám na FX 7600 se softem Octagon,konvertory Inverto 0,2 a 0,3db od 4W po 28,2E.Sport2 na 4W má signál slabší,okolo 40%,ale nekostičkuje,ostatní okolo 70%.Díky blízkosti dvou držáků na pozici 1W a 4W si myslím,že ten Amos(4W) je trochu dál,než by měl být.Na ten samý konvertor jsem vyzkoušel naladit několik TP na 5W(většinu přijímaných dle zdejších přehledů na 70ku).S vysokou SR žádný problém s nízkou SR bohužel ani ťuk,taktéž TP co psal D2MAC.13E mám trochu mimo,kvůli vložení konvertoru na 9E,takže HotBird není úplně přesně.S anténou jsem spokojen. R^ |
![]() tkan |
| 17.07.2009, 14:35.22 | |
@SaxonZ kopce s velkým kostelem přesně naproti Kleti. ;) |
![]() tkan |
| 17.07.2009, 16:15.03 | |
tkanZlatá Koruna, či Holubov, nebo snad Krásetín?P.S. - zrovna jsem se vrátil z Klícky, vydal jsem se tam dnes na kole /přes Rohy/ a jsem kousíček před zavařením organismu. Fotky mám a ještě jsem dnes nějaké přicvakal, večer zkusim něco vybrat a pošlu to sem na Upload, pokud bude zájem.ahoj |
![]() Saxon |
| 17.07.2009, 16:32.15 | |
@SaxonKdepak samá voda,Hosín. :8) |
![]() tkan |
| 17.07.2009, 16:41.05 | |
tkanAha, tak to máš docela příznivou kótu pro dálkový příjem DVB-T, pokud Tě toto ovšem bere. ;) Jednou jsem tam s kolegou mirasatem zkoušeli lovit, a bylo tam toho požehnaně.Zrovna nyní vysílám reportář o čištění vašeho, hosínského vodojemu... |
![]() Saxon |
| 17.07.2009, 21:55.23 | |
@ ales123Ales-i, ja mam celkom uspesne na 90-ke noname zeleze 1W az 28,5 a ta Anglicka Astra mi ide teraz lepsie ako ked som mal parabolu otocenu na 13+19+23,5+28,5 Dovod? Multifocus drziak Vangate. |
![]() ivovi |