, sekce: Technika |
|
ConaxAhoj-pro někoho banální dotaz - většinou vestavná čtečka CONAX - jaký programy či karty prosím dekoduje? děkuji |
esik33
Registrace: 4/2009 Příspěvků: 183 |
|
|
RE: ConaxNo, budeš se asi divit, ale jsou to karty Conax. Dá se to ale u většiny mašin přehrát na universální čtečku. |
polulin
Registrace: 10/2007 Příspěvků: 2 534 |
|
|
RE: ConaxNapr. kartu MTV UNLIMITED ale je toho ovela viac.Nepíšeš o aký prijímač sa jedná lebo vačšinou zmenou softu sa inštaluje aj uni čítačka kariet ale to asi vieš."Neprítomnosť dôkazu nie je dôkazom neprítomnosti."
|
Nicktos
Registrace: 2/2008 Příspěvků: 283 |
|
|
RE: Conaxpřesně jak píšou chlapi typický příklad Freguson Ariva polská čtečka Conax, po úpravě softu je z ní "UNI"zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E
|
gunter
Registrace: 2/2010 Příspěvků: 3 001 Galerie: gunter |
|
|
ConaxTato čtečka ti bude zcela jasně a určitě dekodovat polský paket "telewizja na karte",který vysílá na 13e(http://telewizjanakarte.pl).Což je super.Jinak je toho hodně,ale vše je o penězích.Tím myslím,že z českých karet v Conaxu nejede ani jedna ,tak jedině koupit něco v zahraničí.Ale na ty poláky se to určitě vyplatí.(: Nevím, jestli to tu už někdy někdo psal, ale moc děkuji všem, kteří svými schopnostmi umí udělat radost druhým, bez ohledu na ztrátu svého času :)
|
marco37
Registrace: 7/2008 Příspěvků: 807 |
|
|
RE: ConaxPo prehrani softu ti zobere skylink aj cslink |
loop12
Registrace: 7/2007 Příspěvků: 663 |
|
|
marco37Zdravim ta. Možeš prosim ta napisat,kde si možem objednat tu kartu. A ake programy su na nej. Mam Ariva 200,kartu mtv,ok,t&t,super a new soft,bulhary,atd. Dakujem. |
sosi
Registrace: 2/2010 Příspěvků: 230 |
|
|
@esik33To bylo překvapení co? :)))@sosi, dlouho jsem přemýšlel, kde by se dala sehnat, co takhle na tom interfernutu o kterém minule v kostele mluvili? Znova osmnáctku v osmiválci
|
Tomik535
Registrace: 10/2007 Příspěvků: 15 127 |
|
|
pro =SOSI=Ahoj,tu kartu TNK koupíš skoro v každém alespoň trochu slušně vybaveném sat obchodě.Tady na netu např.tato karta na 3 měsíční plný balíček programů za 490.00 Kč (s DPH)http://shop.olmi.cz/zbozi/1589-karta-telewizja-na-karte-predplatne-3-mesice nebo když budeš chtít s nejdelším "full" balíkem programů což je na 6 měsíců ,tak je za cenu 964,- Kč ,koupit např.zde:http://www.klelektronik.cz/zbozi/10752/Karta-PL-TNK--telewizja-na-karte--6-mesivu-full Po skončení (uplynutí)doby předplatného těch full programů na kartě ,Ti půjde do roku 2016 základní nabídka 5-ti progranů TVP1,TVP2,TVN,TVN7 a Religia TV bez poplatků. Registraci karty provedeš na této jejich domovské stránce(webu)http://telewizjanakarte.pl přes PC doma .Nijak to nekontrolují,že nejsi občan PL a když jsem kartu registroval já,tak jsem už koukal na jejich programy za pár minut po registraci.Nic to není. Všechno co Tě zajímá,jaké programy,jak registrovat kartu najdeš na odkazech,které jsem Ti sem dal na nákup karty,nebo na jejich polském webu,který jsen Ti také sem napsal a na kterém budeš kartu také muset zaregistrovat.Snad jsem na nic nezapoměl.Když Ti nebude něco jasné,tak písni. R^ PS"ještě k té čtečce karet na Conax.Tady Ti už kluci psali,že nemusíš kupovat speciálně čtečku karet Conax,ale jde to do toho Tvého reciveru přehrát novým softem,který Ti udělá v reciveru čtečku univerzální,jak na Conax,tak větčšinou ještě na další jako je např cryptoworks(všechny české karty na něj jedou),to aby jsi nekupoval něco zbytečně.Ale nevím,jaký máš reciver,tak Ti nemůžeme poradit jaký firmware do něho nahrát ;) (: Nevím, jestli to tu už někdy někdo psal, ale moc děkuji všem, kteří svými schopnostmi umí udělat radost druhým, bez ohledu na ztrátu svého času :)
|
marco37
Registrace: 7/2008 Příspěvků: 807 |
|
|
pro =SOSI=2Přehlédl jsem,že máš příjmač Ferguson Ariva 200.Tak tady najdeš všechny potřebné vědomosti,které potřebuješ ty i ten tvůj příjmač: http://www.ab-forum.info/viewforum.php?f=129 (nezapoměň se zaregistrovat) R^ :) R^ (: Nevím, jestli to tu už někdy někdo psal, ale moc děkuji všem, kteří svými schopnostmi umí udělat radost druhým, bez ohledu na ztrátu svého času :)
|
marco37
Registrace: 7/2008 Příspěvků: 807 |
|
|
RE: ConaxMarco77, tohle už dávno neplatí(1.4.)Znova osmnáctku v osmiválci
|
Tomik535
Registrace: 10/2007 Příspěvků: 15 127 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|