Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.09.2007, 20:56.30

EPG KAON

NAZDAR !
MÁ někdo stejný problém jako já .Zprovoznit EPG u Kaonu KSC 570 cx 12 01 A5, S/W : V1.0.11, v8.2.5
při prohlížení EPG ČT1 aj.restartuje sat co s tím ??? Kde najdu nový soft???
uživatel
Nutitch
03.09.2007, 21:09.06

RE: EPG KAON

Navštiv svého prodejce, nahraje Ti nový FW ve kterém EPG funguje perfektně, včetně diaktriky.
uživatel
Zip
03.09.2007, 21:09.14

RE: EPG KAON

...mne nejde čitačka ,.ale nový alebo orig. soft je problém....všade som pobehal...keby som niečo zohnal sa ti ozvem alebo sa ozvi ty.,mne by stačil aj ten čo ide u teba ;P
uživatel
sivko44
03.09.2007, 21:12.53

RE: EPG KAON

Oficiální FW není veřejně dostupný !!! Pokud jste si přijímače koupili přes net, tady vidíte jednu nevýhodu tohoto druhu prodeje.
uživatel
Zip
03.09.2007, 21:35.19

soft KAON

Dá sa nejakým spôsobom stiahnuť firmware aj z dobrého prijímača? NA stránke KAon bolo toto:Software Upgrade via RS-232C from PC(PC-to-Set) or Set (Set-to-Set)...už to tu dnes bolo ,ale čo ked niekto o tom niečo vie...skúsim zohnať druhý kaon a pozriem sa na to!
uživatel
sivko44
04.09.2007, 03:42.44

Origo Firm Kaon???

Mno nato že není veřejně dostupný??? , tak jsem úspěšně dal do provozu čtečku CW včetně češtiny do Kaona 230 CX a myslím že u ostatních to taky neni problém. Holt se musí hledat a potom se nemusí shánět žádnej servis.
uživatel
corsax
04.09.2007, 16:38.10

Firm pro Kaon

Nejvice je asi na http://sat.us.pn/
uživatel
aslivins
04.09.2007, 17:44.48

corsax...ano,ale

..pre 570cx som nenašiel,230 je na nete !!
uživatel
sivko44