| 03.09.2007, 20:56.30 | |
EPG KAONNAZDAR !MÁ někdo stejný problém jako já .Zprovoznit EPG u Kaonu KSC 570 cx 12 01 A5, S/W : V1.0.11, v8.2.5 při prohlížení EPG ČT1 aj.restartuje sat co s tím ??? Kde najdu nový soft??? |
![]() Nutitch |
| 03.09.2007, 21:09.06 | |
RE: EPG KAONNavštiv svého prodejce, nahraje Ti nový FW ve kterém EPG funguje perfektně, včetně diaktriky. |
![]() Zip |
| 03.09.2007, 21:09.14 | |
RE: EPG KAON...mne nejde čitačka ,.ale nový alebo orig. soft je problém....všade som pobehal...keby som niečo zohnal sa ti ozvem alebo sa ozvi ty.,mne by stačil aj ten čo ide u teba ;P |
![]() sivko44 |
| 03.09.2007, 21:12.53 | |
RE: EPG KAONOficiální FW není veřejně dostupný !!! Pokud jste si přijímače koupili přes net, tady vidíte jednu nevýhodu tohoto druhu prodeje. |
![]() Zip |
| 03.09.2007, 21:35.19 | |
soft KAONDá sa nejakým spôsobom stiahnuť firmware aj z dobrého prijímača? NA stránke KAon bolo toto:Software Upgrade via RS-232C from PC(PC-to-Set) or Set (Set-to-Set)...už to tu dnes bolo ,ale čo ked niekto o tom niečo vie...skúsim zohnať druhý kaon a pozriem sa na to! |
![]() sivko44 |
| 04.09.2007, 03:42.44 | |
Origo Firm Kaon???Mno nato že není veřejně dostupný??? , tak jsem úspěšně dal do provozu čtečku CW včetně češtiny do Kaona 230 CX a myslím že u ostatních to taky neni problém. Holt se musí hledat a potom se nemusí shánět žádnej servis. |
![]() corsax |
| 04.09.2007, 16:38.10 | |
Firm pro KaonNejvice je asi na http://sat.us.pn/ |
![]() aslivins |
| 04.09.2007, 17:44.48 | |
corsax...ano,ale..pre 570cx som nenašiel,230 je na nete !! |
![]() sivko44 |