Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.09.2007, 20:57.58

Jde něco v Conaxu(emu)??

Nagra ok Crw ok,atd ale co Conax?
uživatel
cb21
03.09.2007, 21:08.08

RE: Jde něco v Conaxu(emu)??

Conax jel v EMU naposledy ve verzi 3 a je to asi tři roky zpátky (možná i dýl).
Teď použivají verzi 7. A zatím žádný náznak.
uživatel
colombo
03.09.2007, 21:18.23

RE: Jde něco v Conaxu(emu)??

Videoguard, Conax, posledni verze Viaccess - jsou bezpecne systemy zatim...nejvic je ohrozena Nagra a Seca
uživatel
clyde
03.09.2007, 21:24.37

jo diky

ale na triosatu(zatim asi nejlepší server na emu ,tak tam pro nějaké příjmače Conax je ale asi nějaký starší či co....adresa je www.upload-triosat.pl ...:-/ Videoguard Italia je prý ohrožen a Viaccess taky....kterou verzi máš na mysli? 3?
uživatel
cb21
03.09.2007, 22:00.59

RE: Jde něco v Conaxu(emu)??

viacces 2.5, 2.6, 2.7, 3.0 Videoguard je ohrozen uz pekne dlouho a zatim nic
uživatel
clyde