| 03.09.2007, 20:57.58 | |
Jde něco v Conaxu(emu)??Nagra ok Crw ok,atd ale co Conax? |
![]() cb21 |
| 03.09.2007, 21:08.08 | |
RE: Jde něco v Conaxu(emu)??Conax jel v EMU naposledy ve verzi 3 a je to asi tři roky zpátky (možná i dýl).Teď použivají verzi 7. A zatím žádný náznak. |
![]() colombo |
| 03.09.2007, 21:18.23 | |
RE: Jde něco v Conaxu(emu)??Videoguard, Conax, posledni verze Viaccess - jsou bezpecne systemy zatim...nejvic je ohrozena Nagra a Seca |
![]() clyde |
| 03.09.2007, 21:24.37 | |
jo dikyale na triosatu(zatim asi nejlepší server na emu ,tak tam pro nějaké příjmače Conax je ale asi nějaký starší či co....adresa je www.upload-triosat.pl ...:-/ Videoguard Italia je prý ohrožen a Viaccess taky....kterou verzi máš na mysli? 3? |
![]() cb21 |
| 03.09.2007, 22:00.59 | |
RE: Jde něco v Conaxu(emu)??viacces 2.5, 2.6, 2.7, 3.0 Videoguard je ohrozen uz pekne dlouho a zatim nic |
![]() clyde |