Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 15:37.38

redion 500

Ahojte , kto má skusenosti s originalnymi kartami na tomto príjimači? Nerobí to problem keď budem mať dve karty /CS link a SK link/? Alebo ho radčej dať prerobiť na OPENBOX ako tu sledujem niektore odkazy?
uživatel
boban
05.09.2007, 15:40.01

RE:

s aktualnym softom nie je problem
uživatel
Marian21
05.09.2007, 15:43.58

RE: redion 500

Marian21: No lebo chcem si ich zaobstarať teda aspon zatial česku tak preto sa pytam. A ešte jedna otazka na teba si asi dosť skuseny na tuto tematiku ako zistim aky soft mam v prijimači?
uživatel
boban
05.09.2007, 15:46.55

RE:

MENU+Nastavenie systemu+ Informacie o systeme- a tam mas datum, kedy bol soft naposledy aktualizovany. Mal by si tam mat 14.6.2007-to je najnovsi
uživatel
Marian21
05.09.2007, 15:53.08

Marian21

Díík pozrel som a mam tam :
verzia softrveru: OF20V1060 zo dna 19.4.2007, takže je staraáá a da sa to doma cez kabel nainštalovať?
uživatel
boban
05.09.2007, 15:53.50

RE: redion 500

ano, ak mas RS232, tak hej
uživatel
Marian21
05.09.2007, 15:57.03

Marian21

No tak si ho zaobstaraam a aky ? vieš poradiť, či to je jedno? A budeš taky dobry a povieš mi aj ako na to ho stiahnuť, ale teraz v ho eštenemam musím ho kupiť
uživatel
boban
05.09.2007, 16:04.32

RE: redion 500

kabel sa tu uz riesil dnes-vid nizsie.
tu si stiahni soft-je to ten spodny Redion:http://systemabc.sk/?go=supportandset=2
Takže najprv si stiahneme program STB Manager
napr. tu:

http://www.ansat-tn.sk/redion.html

1. Vypneme prijímač zo siete 240V.
2. Pripojíme prijímač k PC pomocou káblu RS232 a zapneme STB_Manager.exe
3. Dáme File/Update reciever firmware a vyberieme príslušný súbor
4. Dáme OK a máme 5 sekúnd aby sme prpojili prijímač do siete 240V
5. Na displeji prijímača budú chodiť tri čiarky t. z. prijímač sa updatuje, potom tam naskočí nula (ešte stále niť nerobíme) a po nej osmička (CR 200/300) alebo dve osmičky (CRCI 400/500) t.z. že program skončil.
6.Teraz už len stačí vypnúť prijímač zo siete 240V a znova zapnúť a všetko by malo frčať.
uživatel
Marian21
05.09.2007, 16:11.27

Marian21

Díík ešte raz ten kabel som už pozeral pojdem rovno do ansatu ho kupiť a potom to vyskušam.A ešte ma to zmyselteraz robiť pokial nemam ešte karty? alebo budem mocť niečo chytať v EMU? A môžeš mi dať kontakt na teba keby som si nevedel s niečim poradiťteda myslel som neaky email
uživatel
boban
05.09.2007, 16:15.48

RE: redion 500

no napriklad ti pojde Premiere na Astre, ale budes musiet napisat aktualne keys a potom ti este pojde cele TPS france na Hotbirde a aj Kabel Deutschland na Astre3.
moj mail: bruce5@azet.sk
Ale nie som vzdy pri PC, len dnes tak vynimocne dlhsie.
Ak dodrzis presne popisany postup, tak nic nepokazis
uživatel
Marian21
05.09.2007, 16:20.48

RE: redion 500

tak zatial diik to budem ale ešte aj motor potrebovať hm chcem kupiť motec sg 2100 nevieš či je dobry alebo porad neaky
uživatel
boban
05.09.2007, 16:22.01

RE: redion 500

to netusim-ja pouzivam tiahlovy motor este od analogu- skus sa opytat niekoho ineho
uživatel
Marian21
05.09.2007, 16:28.23

Marian21

a nemaš s nim problemy? lebo kolega mi ho ponuka ten tiahlovy tak neviem či ho zobrat.A ako ty vidiš chytanie českych a slovenskych programov bez kariet?
uživatel
boban
05.09.2007, 16:32.09

RE: redion 500

na ja ho mam uz 12 rokov a este zatial nezdochol :)))
Nevyhoda je len v tom, ze k nemu potrebujes mat aj osobitny pozicioner a tiahlove motory su hlucnejsie nez tie DiSeqC.
Ceske a slovenske programy v EMU idu v DiGi tv momentalne, ale na Redione nejde. Uz musim ist, tak vela stastia s tym nahravanim
uživatel
Marian21
05.09.2007, 16:37.33

Marian21

No tak diik ešte raaz
uživatel
boban
05.09.2007, 18:34.45

RE: redion 500

mam sg 2100 a s redion frci na USUALS aj DiSeqC bez problemov
uživatel
nerew
05.09.2007, 19:01.02

mam Stab HH

a takisto bez problemov....
Inak na vsetky otazky Vam perfektne odpovedal Marian21...

...malo je medzi ludmi clovekov........ :8) :8)
uživatel
gorefan