| 05.09.2007, 15:37.38 | |
redion 500Ahojte , kto má skusenosti s originalnymi kartami na tomto príjimači? Nerobí to problem keď budem mať dve karty /CS link a SK link/? Alebo ho radčej dať prerobiť na OPENBOX ako tu sledujem niektore odkazy? |
![]() boban |
| 05.09.2007, 15:40.01 | |
RE:s aktualnym softom nie je problem |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 15:43.58 | |
RE: redion 500Marian21: No lebo chcem si ich zaobstarať teda aspon zatial česku tak preto sa pytam. A ešte jedna otazka na teba si asi dosť skuseny na tuto tematiku ako zistim aky soft mam v prijimači? |
![]() boban |
| 05.09.2007, 15:46.55 | |
RE:MENU+Nastavenie systemu+ Informacie o systeme- a tam mas datum, kedy bol soft naposledy aktualizovany. Mal by si tam mat 14.6.2007-to je najnovsi |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 15:53.08 | |
Marian21Díík pozrel som a mam tam :verzia softrveru: OF20V1060 zo dna 19.4.2007, takže je staraáá a da sa to doma cez kabel nainštalovať? |
![]() boban |
| 05.09.2007, 15:53.50 | |
RE: redion 500ano, ak mas RS232, tak hej |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 15:57.03 | |
Marian21No tak si ho zaobstaraam a aky ? vieš poradiť, či to je jedno? A budeš taky dobry a povieš mi aj ako na to ho stiahnuť, ale teraz v ho eštenemam musím ho kupiť |
![]() boban |
| 05.09.2007, 16:04.32 | |
RE: redion 500kabel sa tu uz riesil dnes-vid nizsie.tu si stiahni soft-je to ten spodny Redion:http://systemabc.sk/?go=supportandset=2 Takže najprv si stiahneme program STB Manager napr. tu: http://www.ansat-tn.sk/redion.html 1. Vypneme prijímač zo siete 240V. 2. Pripojíme prijímač k PC pomocou káblu RS232 a zapneme STB_Manager.exe 3. Dáme File/Update reciever firmware a vyberieme príslušný súbor 4. Dáme OK a máme 5 sekúnd aby sme prpojili prijímač do siete 240V 5. Na displeji prijímača budú chodiť tri čiarky t. z. prijímač sa updatuje, potom tam naskočí nula (ešte stále niť nerobíme) a po nej osmička (CR 200/300) alebo dve osmičky (CRCI 400/500) t.z. že program skončil. 6.Teraz už len stačí vypnúť prijímač zo siete 240V a znova zapnúť a všetko by malo frčať. |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 16:11.27 | |
Marian21Díík ešte raz ten kabel som už pozeral pojdem rovno do ansatu ho kupiť a potom to vyskušam.A ešte ma to zmyselteraz robiť pokial nemam ešte karty? alebo budem mocť niečo chytať v EMU? A môžeš mi dať kontakt na teba keby som si nevedel s niečim poradiťteda myslel som neaky email |
![]() boban |
| 05.09.2007, 16:15.48 | |
RE: redion 500no napriklad ti pojde Premiere na Astre, ale budes musiet napisat aktualne keys a potom ti este pojde cele TPS france na Hotbirde a aj Kabel Deutschland na Astre3.moj mail: bruce5@azet.sk Ale nie som vzdy pri PC, len dnes tak vynimocne dlhsie. Ak dodrzis presne popisany postup, tak nic nepokazis |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 16:20.48 | |
RE: redion 500tak zatial diik to budem ale ešte aj motor potrebovať hm chcem kupiť motec sg 2100 nevieš či je dobry alebo porad neaky |
![]() boban |
| 05.09.2007, 16:22.01 | |
RE: redion 500to netusim-ja pouzivam tiahlovy motor este od analogu- skus sa opytat niekoho ineho |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 16:28.23 | |
Marian21a nemaš s nim problemy? lebo kolega mi ho ponuka ten tiahlovy tak neviem či ho zobrat.A ako ty vidiš chytanie českych a slovenskych programov bez kariet? |
![]() boban |
| 05.09.2007, 16:32.09 | |
RE: redion 500na ja ho mam uz 12 rokov a este zatial nezdochol :)))Nevyhoda je len v tom, ze k nemu potrebujes mat aj osobitny pozicioner a tiahlove motory su hlucnejsie nez tie DiSeqC. Ceske a slovenske programy v EMU idu v DiGi tv momentalne, ale na Redione nejde. Uz musim ist, tak vela stastia s tym nahravanim |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 16:37.33 | |
Marian21No tak diik ešte raaz |
![]() boban |
| 05.09.2007, 18:34.45 | |
RE: redion 500mam sg 2100 a s redion frci na USUALS aj DiSeqC bez problemov |
![]() nerew |
| 05.09.2007, 19:01.02 | |
mam Stab HHa takisto bez problemov....Inak na vsetky otazky Vam perfektne odpovedal Marian21... ...malo je medzi ludmi clovekov........ :8) :8) |
![]() gorefan |