Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 16:24.18

DVB-T

Tak jako u nás i u sousedů se postupně přechází na digitální vysílání.
Jdou naladit na dvb-t polské popř. slovenské programy?
Předem děkuji za odpověď.
Radiss.
uživatel
radiss
05.09.2007, 16:49.21

RE: DVB-T

Polské ano v MS kraji,o slovenskych nevím.
uživatel
spyko
05.09.2007, 16:53.49

RE: DVB-T

zkus radsi www.digitalnitelevize.cz tam se resi DVB-T
uživatel
bublajs
05.09.2007, 17:23.08

RE: DVB-T

na digitalnitelevize.cz je i forum s kvalitou prijmu DVB-T v jednotlivych lokalitach CR
uživatel
meduzka
06.09.2007, 08:02.39

DVB-T

muzete mi poradit jak chytnout polaky jsem ze ms kraje mam iluvision m5 combo diky
uživatel
rumbus