| 05.09.2007, 16:24.18 | |
DVB-TTak jako u nás i u sousedů se postupně přechází na digitální vysílání.Jdou naladit na dvb-t polské popř. slovenské programy? Předem děkuji za odpověď. Radiss. |
![]() radiss |
| 05.09.2007, 16:49.21 | |
RE: DVB-TPolské ano v MS kraji,o slovenskych nevím. |
![]() spyko |
| 05.09.2007, 16:53.49 | |
RE: DVB-Tzkus radsi www.digitalnitelevize.cz tam se resi DVB-T |
![]() bublajs |
| 05.09.2007, 17:23.08 | |
RE: DVB-Tna digitalnitelevize.cz je i forum s kvalitou prijmu DVB-T v jednotlivych lokalitach CR |
![]() meduzka |
| 06.09.2007, 08:02.39 | |
DVB-Tmuzete mi poradit jak chytnout polaky jsem ze ms kraje mam iluvision m5 combo diky |
![]() rumbus |