Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 20:31.12

ticho pred búrkou

Myslím si,že teraz to s neoficiálnym prijmom Gidi tv vyzerá na ticho pred búrkou, kódy nemenia, dokonca nový vplug ich v prípade zmeny vie updatnúť. myslíte, že to vzdali, alebo chystajú nový "obranný" útok na emu ?
uživatel
fuckear
05.09.2007, 21:07.11

RE: ticho pred búrkou

mas ty ale problemy...boze moj...
uživatel
jsivak
05.09.2007, 21:37.15

RE: ticho pred búrkou

Možno že ten čo menil kódy ochorel, alebo dal výpoveď. :)))
uživatel
Freedox
05.09.2007, 21:37.16

RE: ticho pred búrkou

pozeraj kym sa da
uživatel
miki
05.09.2007, 21:45.40

RE: ticho pred búrkou

Buďte klidní, do soboty to pojede. Teprve až v sobotu přijedu domů, tak to zavřou, to je při mé legendární smůle naprosto jasné... :) A nebo spíš až v neděli. Slíbil jsem totiž strýcovi, že mu to v neděli rozchodím, takže počítám, že tak dvě hodiny po montáži vypukne tma. To bude nějak cca ve 3 hodiny odpoledne... ;)
uživatel
Louskacek