| 05.09.2007, 20:31.12 | |
ticho pred búrkouMyslím si,že teraz to s neoficiálnym prijmom Gidi tv vyzerá na ticho pred búrkou, kódy nemenia, dokonca nový vplug ich v prípade zmeny vie updatnúť. myslíte, že to vzdali, alebo chystajú nový "obranný" útok na emu ? |
![]() fuckear |
| 05.09.2007, 21:07.11 | |
RE: ticho pred búrkoumas ty ale problemy...boze moj... |
![]() jsivak |
| 05.09.2007, 21:37.15 | |
RE: ticho pred búrkouMožno že ten čo menil kódy ochorel, alebo dal výpoveď. :))) |
![]() Freedox |
| 05.09.2007, 21:37.16 | |
RE: ticho pred búrkoupozeraj kym sa da |
![]() miki |
| 05.09.2007, 21:45.40 | |
RE: ticho pred búrkouBuďte klidní, do soboty to pojede. Teprve až v sobotu přijedu domů, tak to zavřou, to je při mé legendární smůle naprosto jasné... :) A nebo spíš až v neděli. Slíbil jsem totiž strýcovi, že mu to v neděli rozchodím, takže počítám, že tak dvě hodiny po montáži vypukne tma. To bude nějak cca ve 3 hodiny odpoledne... ;) |
![]() Louskacek |