Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

Koukal jsem, že mi na kartě přibyl jeden chid navíc a nejspíš skylink testoval surflock pač sdílení padlo na hodinu
Dále mí vypadávala na chvíli čt a nevím čim to máte taky takový problém
Dík

bourka
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 166
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 [ 8 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 191
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

Tomik ty si nedostal sisku ze tak volis ? ;)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

Dnes som počul na SRo 1, že do poslaneckej snemovne u vás v ČR kandiduje aj nejaký 91-ročný. :))) Inak o priazeň voličov sa uchádza 23 politických zoskupení, u nás by to bolo podobne, napriek tomu, že máme asi 2× menej obyvateľov. ;P

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

Jsi mi připomněl heslo mého 63 letého kámoše: Nejhorší je prvních 90, pak už umírá málokdo.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

No ale čím dříve umřeš, tím déle jsi mrtvý.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

Nemáš pravdu :))) čím skorej zomrieš, tak štát ušetrí na dôchodku, ak sa nebodaj nejakého dožiješ, ono je pre štát výhodné že by si zomrel ešte v produktívnom veku, aby ten dôchodok vôbec nebolo treba vyplácať, ono potom neostane totiž na sociálne slabších. :laughing: :laughing: :laughing:

PISTOK153
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 2 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

Tak jednoduché to není, nezřídka se totiž vyplácí vdovský nebo sirotčí důchod, takže abys státu skutečně udělal dobrou službu, tak bys musel natáhnout bačkory den před odchodem do důchodu a ještě být 100% singl a celý život platit maximum :)))

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

Clovek by ani netusil s cim vsetkym suvisí ten surflock... :))) :)))

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

no na sirotčí

důchod právě nejvíce dosahují ti,kterým matka nebo otec po celý produktivní život nic neodváděli,protože nemakali,víme o kom se mluví,př. osmnáctiletá dívka porodí a nahlásí jméno otce ne toho,kdo jí to vyrobil v průjezdu po diskotéce,ale nejstaršího z komunity,ten za dva roky zaklepe bačkorama a děťátko si do dospělosti,nebo do doby,kdy bude soběstačné pobírá sirotčí důchod,no není to hezké?,nejsem (nevhodné slovo) R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

cenzurou

neprošlo r.a.s.i.s.t.a. R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

Satelit vestavěný v TV PANASONIK 2009 a Philips taky vestavěný satelit u rodičů běží bez výpadků všechny programy v balíčku Kombi .To by mi rodina hned hlásila , kdyby to blblo . Jinak já TV neviděl už týden a o nic jsem nepřišel . R^

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

standa111 - naco sa ozyvas, ked si tyzden nevidel TV? Urobil si si usudok podla toho ze rodina nevolala, ze je vsetko OK a hned to napises na forum? Si normalny? Kedze nevolali, ako vies ze sa vobec divali? Ako vies isto, ze nemali 2-3 zaseky a nevolali, lebo ich nevideli, lebo boli zrovna na WC, alebo pozerali iny program (ked to vypadava, tak vzdy len niektory program, nikdy neblbnu vsetky naraz)! A mozno aj videli zasek a nevolali, si povedali ze jeden zasek je OK, ze zavolaju ak uvidia dalsi.
Takze pisat o niecom co si nevidel, nevies ci to videli vasi, ani nevies co vobec pozerali (mozno pozerali TA3 alebo iny FTA) sa mi zda dost ujete nie!
Okrem toho tu nevidim ze by sa uz dost dlhu dobu niekto stazoval na vypadky. Vidis nadpis a odpisujes nieco o com nic nevies - ved si sa nedival! Ze su tie veci 2 mesiace stare, to si si neprecital co? Teraz sa vobec nikto nebavil o vypadkoch, ani ich reakcie podla mna vobec nepatria do tohoto vlakna!

Billysk
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 1 595
Odpověď v diskusním vlákně
 

nebojte

na HBO isto bude aj SurfLock, neverím že by si to zasa neotestovali. :))) :))) :)))

PISTOK153
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 2 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PISTOK153

JJ na HBO HD to trochu blblo.

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

Billysk

Děti a rodiče mají stále puštěnou TV a sebemenčí zádrhel mi hned hlásí , nebo ty jsi jasnovidec a víš jak to u nás chodí , asi jo ty mám nejradši . Nic neví a hned píší . Jo když máš šrot , nebo růzdný zakázaný vychytávky tak budeš trpět. Už , aby SurfLock zapli na všech programech a bude klid. R^ :laughing:

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

jj potom nepojede nic a lidi konečně vyjdou do přírody.. :)))

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink testoval surflock, CT HD vypadky?

standa111 - opakujem, nik sa uz 2 mesiace nestazuje na vypadky (ani ti co maju akoze sroty), takze veta "Jo když máš šrot ..." mi pripada ako by si ju pisal len tak bez nejakeho rozumneho dovodu.
Co ti za to Skylink plati?
Neviem kto je hlupejsi, ci ten kto si urobi usudok na vlastnych skusenostiach a riadi sa podla seba, alebo ti, ktori veria nalepkam a vyjadreniam ze je dobre to, co oni povedia ze je dobre!
Poviem ti novinku: Skylink Ready pristroj nema nalepku preto, ze je kvalitnejsi, ani lepsi, ale preto aby Skylink mohol vyrobcom boxov diktovat co tam smu a co nesmu mat a za to ze ho posluchnu, dostanu nalepku! Iny rozdiel v tych strojoch nehladaj.

Billysk
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 1 595
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 [ 8 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 191
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra