Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink čaruje

Opět Skylink zkouší trpělivost-každý podvečer místo zaplacených HD programů ruší s černou obrazovkou-E32-4-sledování dočasně blokováno-již se vůbec nedivím?!

cream
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 11
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Nepovidej. Tak si to už u nich nepředplácej a hotovo. Jak jinak jim chceš dát najevo, že jsi s něma nespokojen ??

polulin
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 534
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Že sem si ničeho nevšiml koukal jsem včera a vše jelo, chyba asi někde jinde třeba u tebe. Napiš co máš za přístroj .

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

ty carujes

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Potvrdzujem. Skylink ready prijímač - E32-4-sledování dočasně blokováno. TO POPULIN:Problém je v tom, že si ľudia popredplácali na celý rok a neviem neviem, či sa to dá predčasne stornovať.

rolis7
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 410
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Tak to reklamujte, když Vám to nefunguje

polulin
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 534
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Někdy taky čaruje k dobrému. Mě se stalo že mě karta najednou umřela Po dvou dnech se probudila a v informaci o kartě na jejich vebu se napsalo: Předplatné Digital pro období do 31.12.2099. Karta VIP,DEMO,CATV. Děkuju Skylinku i děti mých dětí nemusí platit servisní poplatek.

Modřina
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 367
Odpověď v diskusním vlákně
 

cream

sluzba sa pozastavit do odvolania, alebo zrusit a nespotrebovanu ciastku vratia do kreditu.

satan
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 198
Odpověď v diskusním vlákně
 

blik

Už jsem si to vyjasnil pro skylink (M7) už ani cent.

Dreambox,HD Box 9105+,NXP 256,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB

satmam
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

re Skylink

Mám ten samý problém od pondělí. Reklamace na Skylinku byla bezvýsledná jenom rady co mám dělat (všechny jsem vyčerpal) Je zajímavé že to je pouze u balíčku MINI. Ostatní programy bez problému. Jinak mám přijímač Technisat HD8 S , Smit Irdeto dekodér a karta ICE. Reautorizace poáhá jenom dočasně. Po vypnutí přístroje vše v .......

fofrman
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

Modřina

Kolego, to si z PC od Skylinku o té kartě, stáhni, ulož a vytiskni + doma založ. A neuhni jim. !!! Co je psáno to je dáno !!! To nemá chybu mít kartu bez poplatků do roku 2100. :) R^ :)

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

aj ja som už poriešil

a ako predajca SKYLINK som zmluvu o poskytovaní služieb SKYLINK vypovedal, pretože to, čo sa deje v posledných týždňoch, už nemá nič spoločné s normálnosťou ... zázkzník si 19.8. zaplatí multi a o deň mu to vypne ... a skúste mu to vysvetliť ... nie , nie, toto musí celé padnúť na hubu , inak to nevidím ...

zuma
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

zuma

zuma vždyť všechno funguje napiš co máš za přístroj či modul.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

každý rozumný človek nikdy neplatí ŽIADNEJ firme na rok dopredu. Už len z princípu a samozrejme po druhé aby som to kedykoľvek ustrihol a šlus.
2 mesiace ktoré dávajú ako "prémiu" máš tak či tak, pretože každá karta beží vždy 2÷4 dni navrch predplateného času, navyše cez prázdniny a dovolenku nemusím mať nič predplatené takže nakoniec kto chce ušetriť má to ešte lacnejšie než v akcii 10+2. Rozum do hrsti!

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

No aj mne volalo zopár nespokojných zákaznikov skylinku,že im predplatené programy vypadli.Už ma to tiež prestáva baviť,nech mi nik nehovorí,že sa s tým nebabru,toto sa v minulostí nestávalo.Mám len jednú radu a tú davám aj zákazníkom.Zavolať na skylink a vybaviť si to s níma bez okolkov.Tiež rozmýšľam s níma skončiť zmluvu o poskytovaní služieb.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Ted mi volal jeden nasraný zákaznik co si zaplatil přes prázdniny full nabídku na 3 měsíce a od rána po změně mu jde jenom základ,takže skylinkem končí a jde ke konkurenci.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 777
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mě unáší ty rady-reklamuj

To je jak lovit bubliny z bublifuku,vžycky Vás okecaji

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

Fanyn

Vidím,že skylink ide hore a,že nasie.a čoraz vic ludí vrátane mna.Len tak dalej.Je tu aj UPC Direct na 0,8°W tak by skylink nemal skúšať trpezlivosť ludí.Čo ma,ale zaráža,že nikde na ich stránkach ani zmienka,že budú niečo testovať surflock a pod.To je nehorázna drzosť čo si skylink ku svojim zákazníkom dovoluje... ;P

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

Parabola

Docela se divim ze parabola.cz pro nas neudela rozhovor se skylinkem o tech problemech a neda to na hlavni stranku.

nebo ze by vazne parabolu.cz vlastnil nebo dobre financoval SKYLINK :-(

Breptavdf
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 126
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

aké vedenie taká firma :laughing: ,ked je vedenie na...,tak to ide všetko od desiatik k piatim,Skylink je výstavna skrina neschopnosti vedenia(môj názor) ,oni :8) ,zákaznik :fuming: :bomb: ;P ,

pietrolam
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 447
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Taky se divím, že sem nedají rozhovor s Glisníkem, když je nejspíš hlavním sponzorem paraboly ...

charlie4
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 90
Odpověď v diskusním vlákně
 

skylink čapuje

A ja že Skylink čapuje, no nič, musím si načapovať sám..:D Mám Kombi zaplatené do začiatku septembra a potom báj, báj, vypadáva to strašne.... idem k freesat by UPC Direct, tam nemusím nikdy nič prešteľovávať, iba ak raz za uhorský rok, alebo ak pridávajú programy, tak si naskenujem, to je všetko. Aj zľava sa tam dá po roku vybaviť, niet o čom. Good bye, Skylink.

pista83
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

fofrman

Jakym zpusobem se ti tam objevila ta hlaska? Jenom obycejnym prepinanim mezi programy?

koudelka
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 830
Odpověď v diskusním vlákně
 

Breptavdf

Breptavdf a třeba žádné problémy nemá m7 ale výrobci přijímačů nikdo nenapsal jaký má , že by se za něj styděl?

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Tak a je to potvrdené na 100%,že je to surflock.Na nemenovanom webw satelitnatv.sk je o tom článok.Len skúšajte trpezlivosť ludí...

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman1

Ja mam HD BOX 7119 a deti v pokojiku maji Arivu 102 ( tam uplne staci) znas deti prece :-)

Breptavdf
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 126
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 206
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra