Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink čaruje

Opět Skylink zkouší trpělivost-každý podvečer místo zaplacených HD programů ruší s černou obrazovkou-E32-4-sledování dočasně blokováno-již se vůbec nedivím?!

cream
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 11
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

liquere

Víkendová odstávka má jediný dôvod a to že v pondelok by nevládali vysypať do koša (lebo to aj tak nikto nečíta) všetky tie maily od spokojných-(rozumej platiacich) zákazníkov. Rv

VU+ UNO 4K SE-S2X OpenATV 6.4 75°E-5°W parabola FTE 105, DG 240S Speedy, Lnb IBU ,TV LG 55SK8500P

markus176
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 1 045
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Je to mozne, ja len predpokladam, ze ak naozaj budu pretrvavat problemy a u nich bude odstavka, pribodnu ludia na sat forach.Uvidime.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

liquere

A o tom to celé je!!! ;)

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Nechape tu niekto, to ze pre bezneho cloveka (masu), je pri problemoch s prijmom sat TV jediny kontakt satmonter?

Ocakavate, ze clovek, co si nevedel ani zaregistrovat kartu, dokaze analyzovat, ci je dovodom, ze mu nejdu programy, pootocena parabola, porucha lnb, prehryzeny kabel, neaktualne zapisy, ci vypadok providera? A keby to aj pochopil, uz si nebude mysliet, ze nanho "jeho" satmonter kasle, ked mu to neodstrani?

Nie som a ani nikdy som nebol predajca, ci dokonca monter.

losparabo
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 381
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Ale hadma vie komu plati,nie?

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Ted jsem volal na infolajnu tech volů co tam pořad dělaji a oni že mi nemužou zaručit prijem kdyz nemam ten jejich ready...říkam mu že dřív jsem měl multy a vše v pohodě ted musím počkat cca 30 sec. nez program naskočí jink to píše nedostupny...pořád že mi reautorizuje kartu mu říkam že tohle jsem už delal x krat... pořad si mlel tu svoji...a že si mam jit nechat nahrat nový soft a nebo jit koupit nový příjmač jenže ja si myslím at má človek jakyholiv tak vam řeknou no jo mate jiny s tím vam to nemužeme zaručit... no nic do příštího leta si dám DVB-T a peču na ně...na zaver mu říkam že lidí je víc že to není jen muj připad a že testujou co lidi vydrží a že jsou nasrany ...oni si vubec nepřipouští chybu na jejich straně....to mě fascinuje

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

liquere

Na predajni?

losparabo
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 381
Odpověď v diskusním vlákně
 

liker, joscer, tchnik atd

mozno zijete v inom svete a pozerate inu telku....ale v mojom okoli to funguje rovnako, ako pise Delta1.
Drviva vacsina ludi zavola tomu, kto im montoval sat. system, na Skylink ani nepoznaju kontakt.
Najhorsie na tom je, ze to nefunguje aj v ich "ready" prijimacoch. Bezny clovek si zaplati nejaky balik a urcite ho dost se**e, ked mu to nejde. Takto si skutocne zakaznikov neudrzia.

HornetF18
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Ano ja sa snazim zit v normalnom svete, medzi normalnymi ludmi. ;)
Ked predam pocitac predsa nezodpovedam za kvalitu pripojenia internetu. Ale to treba ludom vysvetlit a potom si treba zakaznikov vychovat. Nie sa rozculovat ked volaju. R^

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Delta1: Jenomže co se týká karty a vše co s ní souvisí, tak to nejsou tvoji klienti, ale klienti firmy M7. Je to stejné jako u mobilních operátorů, kde prodejce žádným způsobem neřeší karty a problémy s voláním (pokud není závada v samotném mobilním telefonu, který prodal). A jestli si nějaký prodejce hraje na spasitele a dělá věci, které mu defacto ani nepřísluší, tak je to jeho vlastní problém a pak ať si nestěžuje :sly:

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Jak píšete, že to nejde ani ve skylink šrotech tak tady napište aspoň typ přijímače. Já co jsem montoval takzvaný skylink šrot žadný problém.

petrpupa
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 404
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

losparabo: To je naprostá hloupost, protože každý prodejce může kupujícího upozornit, aby si záležitosti související s kartou řešil u svého poskytovatele služeb a nikoliv u něho samotného. Nebo si snad myslíš, že když někdo koupí SAT komplet někde v Tescu, tak dostává jakoukoliv podporu tohoto typu?
A pokud jde o nějakou otočenou parabolu apod. závady, tak k tomu slouží FTA programy, kde se toto dá velmi snadno zjistit :8)

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Jediný účinný lék zní.
1.Naučit se telefonní číslo fujlinku zpaměti.(Pro jedince trpící zapomnětlivostí si jej někde napsat na papírek)
2.Vysvětlit postiženému,že se jedná o testy Fujlinku a bohužel:strašně rád by jste pomohl,ale není to ve vaší moci.
3.Nadiktovat postiženému číslo na Fujlink (Pro jedince trpící zapomnětlivostí.Papírek s telefonním číslem jste si zastrčili do pravé kapse od košile).
4.Připravit uživatele na možné problémy s dovoláním se na Fujlink a otravným automatem,který vám zpříjemní čekání na spojení s operátorem.
5.Připravit uživatele na operátora,který má před sebou desatero,jak jednat s uživatelem.Vysvětlit uživateli,že se jedná o operátory,který o tom neví o moc více než on.

A tak by se dalo pokračovat dál a dál.

Tímto jsem chtěl v podstatě napsat asi toto.
Pokud budete nadále suplovat neschopnost a testování Fujlinku a problémy vyřešíte za ně Fujlink se ani nedozví,že nějaké má.Pokud za tuto službu účtujete peníze,poté si tu neztěžujte.
:8)

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

technikTKR

Aby bylo jasno. Já upozorňuji na problém, který tu je a neobl.buju lidi(jako zde jiní agenti), že májí šrot a tudíš mají problém jen oni doma!
A jelikož jsem partnerem Skylinku, tedy provádím i aktivace(jsem uveden na potvrzení o platbě: částku převzal Partner M7 Group SA, firma:xy), tak logicky si přijdou stěžovat i ke mě.
A z principu a logiky věci mě uráží, když mi na konkrétně popsaný problém, někdo odpoví, že o ničem neví.
Přitom je to dopad nově testované-neodladěné-technologie!
Chápeš?!
@petrpupa
A k čemu by ti to bylo?!
Zainteresování vědí, ale vyčkávají a sbírají data v ostrém provozu?!
A hlášky typu, co máte mě to funguje :laughing: . Se podívej na příbuzná témata.Jak to nyní funguje napříč republikou, balíčkama a přijímačema!!!
Ale hlavně každý vidíme, s čím pracujeme :)

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

To je ale tvůj problém, že máš hlavu zabořenou ve Skylinkové zadnici (tedy pardon, že jsi jejich smluvní partner). Pak si nes následky sám :sly:

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Volat na infolajnu Skylinku je škoda času a penez tam se pomoci nedočkate...fakt tímhle u mně skončily a nikomu už nedoporučím jejich služby stejně to není nic levného a těch chyb už udělaly tolik že je to neomluvitelne nikdo se vam ani neomluví proste oni chybu neudělali vy mate špatny přijmač bežte si koupit jiny ready :) nebo aktualizace soft to vam poradí....
oni poskytuji jen karty a ne příjmač tudíž odkazuji na prodejce prijmace tam mi to bylo řečeno.... :) takže od všeho daji ruce pryč...

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

Technik

Ak je pre teba hloupost postarat sa o klienta, aj ked za to nemozes, to je tvoja vizitka a preto sme v takejto riti, ze taki ako ty "od tad potad", vidia len seba, svoje peniaze. Takych nezaujima ani to, ako budu zit ich deti a vnuci.
Neboj sa aj ty rad budes potrebovat podat pohar vody ...

losparabo
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 381
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

to:Delta1
To je přesně to co píšu.
Pokud si službu necháš zaplatit,potom nechápu proč si zde stěžuješ.
Pokud to děláš zadarmo,potom nechápu,proč nepoužiješ to co jsem psal výše.
Pokud neustále budete řešit problémy za Skylink,nic se nevyřeší a později se jen od toho ani na jméno mu nemohu dojít dočteš ,,nemáme žádnou zpětnou odezvu od naších zákazníků,tudíž je vše v naprostém pořádku.
Neber to zle.Platí to pro každého,který ,,zadarmo v dobré víře pomoci zákazníkovi,, supluje servis Fujlinku,který si za to účtuje servisní poplatek. :8)

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

losparabo: Pořád nechápeš, že ten klient není tvůj (co se karty týká), ale je klientem M7. A jestli dobrovolně supluješ práci někoho jiného, tak si pak opravdu nestěžuj, nemáš na co.

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

logika

vyměním pojistku,

když odejde pošlu dotyčného do pojistkovny !

:laughing:

tonek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 6 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

Technik

Ja ziadneho zakaznika nemam, ja nemontujem, nepredavam, teda pokial hovorite o satelitoch
Uz si to raz zapamataj.
Ty si melies svoje a nechapes, ze o zakaznika sa treba starat, zakaznik nerozlisuje kedy je zakaznikom M7, kedy montera. Ale ty si ziadnych zakaznikov neudrzis, lebo ti to nedochadza.
Nejhorsie je ze s tym niekto kalkuluje ...

Ktosi v kute sedi
smeje sa a rehoce,
na klientov iba p*di
ide mu len o peniaze.

Ze vam nieco smrdi?
Zmrdi.

:-))))

losparabo
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 381
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Jestli zákazník neumí rozlišit mezí tím, že má na kartě (resp. v papírech k ní) napsáno M7 Group S.A. a plete si to s živnostníkem "losparabo", tak by měl urychleně vyhledat lékařskou pomoc. A ty s ním :laughing:

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

Zabudaju ze vacina tych, co maju 2 a viac tunerove prijimace, su ti ludia, ktory maju viac penazi ako ostatny a platia si casto Full ponuku. Su to presne ti ludia, ktory zajtra kludne objednaju FreeSat, zavolaju technika co im to preladi a a viac ich peniaze Skylink neuvidi. Ostane mu par ludi co maju zaklad, a tim budu musiet zdrazit serpo, kedze predlatitelov ubudne. To bude posledna kvapka pre "zakladakov" a pojdu prec - mozno ma DigiTV, kde dostanu vytuzenu SS2 a mozu si pozriet aj PL. Sice v slabej kvalite, ale za par supiek a este dostanu aj prijimac v ktorom to pojde aj v druhej izbe!
Vela stastia p. Glysnik, bud pojde do haja Skylink, alebo Luxemburgcanom dojde trpezlivost a pojde Glysnik! Staci ak si na konci roka zrataju statistiku kolko ludi odislo.

Billysk
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 1 595
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jako poučený

zákazník musím dát za pravdu těm ,kteří tvrdí,že suplování služby za M7 je naškodu,věřím ,že někteří prodejci jsou natolik feroví a snaží se pomoci,ale je to chyba-M7 si zvykla,2 operátoři jim teď stačí na oblbováni zakazníků,práci za ně udělají jiní-velká uspora nákladů+vyvar za pokusy pro irdeto,pochybuji,že to dělají zdarma,chtěl bych vidět jejich pokusy třeba v Německu,možná by pár vzteklých zákazníků pomhlo víc,jak suplování za M7!!! :((

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink čaruje

tompr jak můžou zaručit funkčnost na uni cteckach když není oficiální výrobce ani oficiální parametry jak to můžou odzkoušet když ji nikde nekoupí . Oficiálně není. Neexistuje!

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 206
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra