Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 18:11.57

HOMECAST S 3000 CR

Soused si koupil tento Sat přijímač.Autoscanem jsem naladil CsLink.Ovšem bez frekvence na Novu 11.992H-27.500-3/4.Tu jsem se pokoušel naladit ručně,ale bez výsledku.SkyLink jsem také naladil ručně a OK.Můžete někdo poradit,kde může být zakopaný pes ?
uživatel
Marci
29.09.2007, 18:56.07

RE: HOMECAST S 3000 CR

je možné že jednoducho nemáš signál.Ak sa dá skús to doladiť.Ak signál máš choď na cz frekvenciu a pri ladení zapni aj vyhľadávanie siete.
uživatel
dempsey
29.09.2007, 18:57.58

Jaky prijimac na premiere

Prosim poradte jaky levny prijimac koupit pro prijem premiere bez pouziti sbcl s moznosti zadavani kodu pres do.Mam philips 6010, pres kterej chytam vse jen to premiere mi chybi jde totiz jen pres sbcl - nemam internet, diky.
uživatel
lubomirc