| 29.09.2007, 18:11.57 | |
HOMECAST S 3000 CRSoused si koupil tento Sat přijímač.Autoscanem jsem naladil CsLink.Ovšem bez frekvence na Novu 11.992H-27.500-3/4.Tu jsem se pokoušel naladit ručně,ale bez výsledku.SkyLink jsem také naladil ručně a OK.Můžete někdo poradit,kde může být zakopaný pes ? |
![]() Marci |
| 29.09.2007, 18:56.07 | |
RE: HOMECAST S 3000 CRje možné že jednoducho nemáš signál.Ak sa dá skús to doladiť.Ak signál máš choď na cz frekvenciu a pri ladení zapni aj vyhľadávanie siete. |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 18:57.58 | |
Jaky prijimac na premiereProsim poradte jaky levny prijimac koupit pro prijem premiere bez pouziti sbcl s moznosti zadavani kodu pres do.Mam philips 6010, pres kterej chytam vse jen to premiere mi chybi jde totiz jen pres sbcl - nemam internet, diky. |
![]() lubomirc |