Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 19:01.54

Jaky prijimac na premiere

Prosim poradte jaky levny prijimac koupit na prijem emu premiere a zadavani kodu pres do bez sbcl nemam totiz internet, diky.
uživatel
lubomirc
29.09.2007, 19:06.08

RE: Jaky prijimac na premiere

Momentálně jede Premiere skoro na všem.
Určitě vím , že Autoupdate jede na Openboxu a AZboxu.
Jak je patrno, tak některé přijímače mají problém s některými directy Premiere - viz zde o pár příspěvků níže.

Openbox F300FTA, X800-jedna karta, X820CI-jedna kerta, dva CI sloty, X810-dvě karty
uživatel
mirasat
29.09.2007, 19:09.16

RE: Jaky prijimac na premiere

Pouze musíš vyřešit, kdo ti naláduje potřebný soft a zaplaví alespoň základními klíči.
Hlavně - Emulace je na hraní, je to bonus a je to protizákonné. Nemůžeš vědět, kdy se změní kódování a ty s přijímaem zase někam poběžíš. Protože třeba bude nutné nahrát nový soft atd.
uživatel
mirasat
29.09.2007, 19:19.58

re: lubomirc

No pokud tvuj přijímač má šachtu na modul tak nejlevnější řešení je asi X-Cam premium čip Orion cca 1000,-kč R^
uživatel
alda
29.09.2007, 19:23.47

alda

lubomirc má Philips 6010 :)))
uživatel
dempsey
29.09.2007, 20:45.03

re: dempsey

Napadl mně FERGUSON
7318UCI :)
uživatel
alda
29.09.2007, 22:29.25

Re:jaky prijimac...

Galaxis neeni spatny,funguje na nem PW AU. :)))
uživatel
pivnik