| 29.09.2007, 19:01.54 | |
Jaky prijimac na premiereProsim poradte jaky levny prijimac koupit na prijem emu premiere a zadavani kodu pres do bez sbcl nemam totiz internet, diky. |
![]() lubomirc |
| 29.09.2007, 19:06.08 | |
RE: Jaky prijimac na premiereMomentálně jede Premiere skoro na všem.Určitě vím , že Autoupdate jede na Openboxu a AZboxu. Jak je patrno, tak některé přijímače mají problém s některými directy Premiere - viz zde o pár příspěvků níže. Openbox F300FTA, X800-jedna karta, X820CI-jedna kerta, dva CI sloty, X810-dvě karty |
![]() mirasat |
| 29.09.2007, 19:09.16 | |
RE: Jaky prijimac na premierePouze musíš vyřešit, kdo ti naláduje potřebný soft a zaplaví alespoň základními klíči.Hlavně - Emulace je na hraní, je to bonus a je to protizákonné. Nemůžeš vědět, kdy se změní kódování a ty s přijímaem zase někam poběžíš. Protože třeba bude nutné nahrát nový soft atd. |
![]() mirasat |
| 29.09.2007, 19:19.58 | |
re: lubomircNo pokud tvuj přijímač má šachtu na modul tak nejlevnější řešení je asi X-Cam premium čip Orion cca 1000,-kč R^ |
![]() alda |
| 29.09.2007, 19:23.47 | |
aldalubomirc má Philips 6010 :))) |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 20:45.03 | |
re: dempseyNapadl mně FERGUSON7318UCI :) |
![]() alda |
| 29.09.2007, 22:29.25 | |
Re:jaky prijimac...Galaxis neeni spatny,funguje na nem PW AU. :))) |
![]() pivnik |