| 29.09.2007, 19:05.11 | |
azbox a motor sg2100pánové máte taky stejnou zkušenost přestal mi chodit motor s tímto strojem, chová se tak jak má při hledání družice, ale netočí, restart na motoru nepomohl, tlačítkem na motoru točí taky jak má asi problém s azboxem?díky za radu |
![]() twister111 |