| 29.09.2007, 19:10.15 | |
cs link a digitální vysíláníUvažuji o zakoupení karty cs link a zajímalo by mě jestli se zavedením digitálního vysílání a předpovídaným nárůstem tv stanic bude tyto nové stanice možno přijímat přes cs link. |
![]() Francek |
| 29.09.2007, 19:13.09 | |
Re: FrancekNo zakoupením karty nic nezkazíš!Ale počítej že si za ně připlatíš!(rozumněj za prémiové kanály)ale budou. |
![]() alda |
| 29.09.2007, 19:13.47 | |
Nové stanice v CSlinkuNapíš těm stanicím.Pak si polož otáky: 1. mám na to? 2. chci to ? |
![]() mirasat |
| 29.09.2007, 19:14.17 | |
RE: cs link a digitální vysíláníano, ked vyjdu nejake nove stanice do a tak urcite |
![]() Marian21 |
| 29.09.2007, 19:16.19 | |
RE: cs link a digitální vysílánímna by skor zaujimal Sky Link. Vlastnim tuto kartu a okrem blbeho N. Kina, FilmBoxu a Galaxie este nepridali nejaky lepsi kanal |
![]() Marian21 |
| 29.09.2007, 19:24.31 | |
RE: cs link a digitální vysíláníBude tam STV 3 Sport |
![]() mirasat |
| 29.09.2007, 19:48.18 | |
ještě dotazJa sem tu otazku polozil trochu nesikovně.... Tak ještě jednou: když se zavede digitální tv vysílání tak se bude dát přijímat (pokud vím) buď přes pozemní signal (set-top-box) nebo pře satelit že..? no a má otázka spočívá v tom jestli ty programy které budou vysílat přes pozemní signál budou automaticky naladitelné i přes ten cs link? Abych vedel jestli mam kupovat cs link a nebo set top box.A ještě jedna otazka...kdyz se zavede digitalni vysilani, zmeni se nejak technologie televizorů? Myslim tim jestli budo digitalni tv ktere uz nebudou potrebovat set-top-box a tudiz jestli se v soucasne dobe vyplati investovat do koupi nejakyho drazsiho televizotu? |
![]() Francek |
| 29.09.2007, 20:14.27 | |
PffffffTo jsou opravdu oříšky.Záleží v jakém regionu chceš ten signál přijímat a jak moc jsi nedočkavý po ,,digitálních kanálech,,. Já osobně si myslím, že zpočátku nové pozemní digitální kanály na sat. nepůjdou. Záleží, jak jsi náročný na kvalitu vysílání. Přes CSLink je to dnes až na NOVU slušné. Do televizorů se montují stále častěji DVB-T tunery. Pokud šacuješ živitnost tvojeho televizoru na 3 roky , nejsi náročný divák a máš dostupný multiplex A i B ,zakup si lacinější DVB-T přijímač jdi do DVB-T |
![]() mirasat |
| 29.09.2007, 20:47.30 | |
legislativaMyslim ze ma na mysli, ze to co vysila digitalne pozemne tak jestli taky bude na satelitu. Toto maji v zakonech ve Velky Britanii, aby sme se mohli divat i my horsky hranicari :). Tak to myslim ze u nas neudelaj, tady budem radi ze do roku 2020 vypnem analog :D |
![]() eukubus |