| 29.09.2007, 19:20.18 | |
Astra 23,5Dneska sem dával na strechu parabolu a astru 19,2 signal vse v poho ale 23,5 nekdy hrozne slaby nekdy vubec koukal sem na to a LNB je namirenej primo do kmene stromu asi 10m od mista anteny. Jesli to nevadi Mam 60 tku parabolu. Myslite ze je tohleto problém ? Děkuji za odpovědi. Neni nějaké jine řešeníí než porazit strom? :ú)? |
![]() killors |
| 29.09.2007, 19:23.51 | |
RE: Astra 23,5Posunout parabolu, například pomocí držáku.Zde si můžeš vypočítat výšku překážky. http://www.satlex.de/sk/elobst_calc.html |
![]() mirasat |
| 29.09.2007, 19:23.59 | |
Re: killorsMněla by postačovat 80ka ale nepíšeš jak je vysokej ten strom jestli 10metru od paraboly to zas není tak duležitý! |
![]() alda |