Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 19:20.18

Astra 23,5

Dneska sem dával na strechu parabolu a astru 19,2 signal vse v poho ale 23,5 nekdy hrozne slaby nekdy vubec koukal sem na to a LNB je namirenej primo do kmene stromu asi 10m od mista anteny. Jesli to nevadi Mam 60 tku parabolu. Myslite ze je tohleto problém ? Děkuji za odpovědi. Neni nějaké jine řešeníí než porazit strom? :ú)?
uživatel
killors
29.09.2007, 19:23.51

RE: Astra 23,5

Posunout parabolu, například pomocí držáku.
Zde si můžeš vypočítat výšku překážky.

http://www.satlex.de/sk/elobst_calc.html
uživatel
mirasat
29.09.2007, 19:23.59

Re: killors

Mněla by postačovat 80ka ale nepíšeš jak je vysokej ten strom jestli 10metru od paraboly to zas není tak duležitý!
uživatel
alda