| 29.09.2007, 19:29.03 | |
HBO 2 IDE?Ide prosim niekomu hbo 2 na digi? |
![]() tal |
| 29.09.2007, 19:52.42 | |
RE: HBO 2 IDE?jo fachčí v pohode |
![]() mar331 |
| 29.09.2007, 20:10.06 | |
RE=Lebo mne nejde ide iba hlas z HBO Comedy. |
![]() tal |
| 29.09.2007, 20:22.29 | |
RE: HBO 2 IDE?mne idu všetky 3 hbo-čka a nemam ich predplatene |
![]() richelie |